Pages:
Author

Topic: Binance hesabımın şifresi değiştirildi. Biraz önce.. 29.06.2018 Saat 21.07 - page 3. (Read 595 times)

full member
Activity: 350
Merit: 102
arkadaşlar binance gibi bir borsa hacklense sizin coinlerinizin nerde olduğunun bir önemi yok ki. istediğiniz kadar kendi cüzdanlarınızda tutun. bir anda herşey yerle bir olacagı için o coinlerinde bir değeri olma emin olun. binance bu ya ne demek. böyle basit güvenlik açıkları verirler mi hiç. kullanıcı hataları borsaya maledilmemeli. bu arada binance tan tiksinmeye başladım son zamanlarda o da ayrı konu.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
binance ile alakali oldugunu ben de düsünmüyorum ama piyasa yerlerde sürünürken, borsada az da olsa coin bulundurmak mantikli gelmedigi icin, binance'daki tüm coinlarimi cüzdanlara cektim... hepsini bosalttim... artik cüzdanlarda hodl diyorum... bekleyelim, piyasa durulsun, acilsin - elbet yine borsalara gönderip satma sansimiz olacaktir...
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
binance ile alakası yok.
arkadaşın bilgisayaırnı patlatmışlar orası kesin ama 2fa yı nasıl geçmişler onu anlamadım.
sanırım 2fa yıda resetlemişler.
geçmiş olsun 24 saat olayı ne kadar etkili gormus oluyoruz boylece.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
En büyük sorun binanceye giriş yaptım. Hesabım kısmında son giriş etkinliklerinde epostama gelen ip numarasıyla giriş yok. Bu nasıl oluyor?
İşi tuhaf yapan bu durum zaten, değişikliği yapan bu ip ile giriş görünse ben de çoğunluk gibi pc hack olarak düşüneceğim ama görülebilen Binance loglarında buradan giriş olmaması tuhaf, ya da şifreyi değiştirdiler ama dikkat çekmemek için henüz işlem yapmadılar. ama bu da bir yerde mantıksız çünkü gerçek kullanıcı e-postasına gelen şifre değişikliği bilgisiyle uyanıp tedbir alacaktır.
İlginç ve tedirgin edici.
full member
Activity: 350
Merit: 102
2fa kodu yoksa hiçbirşey yapamazlar. ama bunu da başarabilmişlerse bence burda binance ın değil kullanıcının hatası vardır. mutlaka bir yerlere not ettiğiniz kodlarınız şifreleriniz falan başkasının eline geçmiştir. şifreyi değiştirebilen biri 2fa ya da sahiptir.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Son günlerde maillerdeki linklere falan tıkladınız mı ? Büyük ihtimal bilgisayarınıza virüs bulaştı. 2fa olan bir hesaba ulaşmaları imkansız diye biliyorum
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Hack yemissiniz gecmis olsun hem binance hem cryptopia hacklenmis. Bilgisayarinizi iyi taratin bir acik kesin var
member
Activity: 322
Merit: 23
browser ınıza son zamanlarda yeni  bir eklenti yüklediniz mi , o şekilde herşeyi alabiliyorlar.

Matemask, idm ve karspersky protection var. Başka yok. Şoktayım.. Hala inanamıyorum. Destek kısmından ticket attım. Telegram adminlerine de yazdım. Bekliyorum.
legendary
Activity: 1874
Merit: 1394
The Last Cryptocoin Burner
browser ınıza son zamanlarda yeni  bir eklenti yüklediniz mi , o şekilde herşeyi alabiliyorlar.
member
Activity: 539
Merit: 20
Arkadaşlar herkes e postasını kontrol etsin.

Şifremi değiştiren ip no 160.179.70.198 bu. 2fa kullanıyorum. Şifremin kırılması, tahmin edilmesi imkansız.
Binance hesabımdaki son aktiviteler, etkinlikler arasında şifremi değiştirdiğim yok.
Ucuz yırttık ama bu piyasaya olan güvensim tamamen sarsıldı! ve yok oldu!!!

Sizler de sıkıntı var mı?

E postama önce sıfırlama isteği geldi sonra şifreniz değiştirildi diye binanceden eposta geldi.
Destek kısmındaki eposta adresi ve site linklerinde sahtekarlık yok birebir aynı .

Resim:
https://ibb.co/e4Hoey

Doldurduğunuz airdrop formları ile alakalı bir durum olabilir diye düşünüyorum. çünkü 2fa varken boyle birşeyin olması normalde çok zor. yineden sürekli kontrol etmekte fayda var uyarı için teşekkürler.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
Öncelikle geçmiş olsun.

Ben hala şoktayım nasıl olabilir böyle bir şey 2fa var ama hesaba giriş yapıp şifre değiştiriyorlar bendede güven kalmadı, sanırım bu kadar zarara rağmen eldekinden olmamak için fiata geçeceğim.
member
Activity: 448
Merit: 33
Hocam unutmadan gelişmeleri buradan paylaşıp bizleri de haberdar edersen çok sevinirim. Bugün size yarın bize.
member
En büyük sorun binanceye giriş yaptım. Hesabım kısmında son giriş etkinliklerinde epostama gelen ip numarasıyla giriş yok. Bu nasıl oluyor?
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Geçmiş olsun hocam umarım bir sıkıntı çıkmaz. Seni hep airdrop konusunda takip ediyorum. Dualarım seninle
member
Activity: 336
Merit: 17
Çok enteresan bir durum gerçekten yani bunu da basarabiliyorlarsa helal olsun artık. Yani böyle durumlar olunca insanların ister istemez güveni sarsılıyor. Yani bende konuyu okur okumaz hemen maillerime girdim baktım da gelen giden birşey yok. Zaten hesabımda da pek birşey yok da ne olur ne olmaz. Yani 2fa çok güvenli bir sistem bunu basarabiliyorlar mi.
member
telefona uzaktan bağlanıldığını varsayalım 2fa kodu da acınca goremiyorlar mı ?

Telefonu daha yeni aldım. 1 ay olmadı ve öyle program da yüklü değil. Virüs olma şansı yok.. Bilgisayarımda kaspersky yüklü! Tam koruma! Hiçbir yerde bu şifreyi kullanmadım.
newbie
Activity: 40
Merit: 0
telefona uzaktan bağlanıldığını varsayalım 2fa kodu da acınca goremiyorlar mı ?
member
Önemli bir not daha kullandığınız tarayıcılarda şifrreniz sık kullanılanlara ekliyse onları iptal edin. Başka türlü nasıl hesabıma giriş yaptılar merak ediyorum. Bu imkansızken ve 1 haftadır binance hesabıma bile girişş yapmadım. Uyarıyı görmseydim her şey bittiydi. Hala huzursuuzum!

hocam ıpyı bence binance destek hattına bildir belki işe yarayabilir tabi ip değiştirme imkanıda varda yinede denemeye değer bir ara bir borsada benim başıma gelmişti türk borsa hesabıma 30 dk içinde belki 25-30 defa giriş denendi sonra destek hattından ip kara listeye alındı belki bir çözüm olabilir

Destek kısmına biraz önce yazdım. Pc de 2fa lar var ama epostama nasıl erişildi?
member
Activity: 630
Merit: 37
bende gelen giden yok ayrıca 2fa yı nasıl geçecekler ki ? ilginç gerçekten
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Hocam, anladığım kadarıyla hesabınızdan bir şey çalınmamış. Bunun sebebi de şifre değişiminde 24 saatliğine transferlerin kapanması. Fark ettiğiniz iyi olmuş, geçmiş olsun.
Bunu Binance desteğe iletin, hatta Telegram kanalında da paylaşın. "Binance Turkish" kanalı var Telegram'da. Buranın admini baya ilgilidir. Mutlaka bunun neden olduğunu izah eder.
Gelişmelerden bizi de haberdar edin.

Edit: Epostanıza erişilmemiş bence. Çünkü Binance şifre sıfırlamada eposta onayı istemiyor. Sadece 2FA onayı gerekiyor. Eposta adresinize sadece şifre değiştirildiğine dair bilgi gelmiş olmalı.
Pages:
Jump to: