Pages:
Author

Topic: Binance Japonya Malta Üçlemesi- Malta Basbakanından Hos Geldınız Tweeti - page 2. (Read 576 times)

hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
yerel medya sayesinde insanlar gene silkelendi. ortada asılsız bir haber var sadece.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Yahu Japonya neden binanceı uyarsın? Zaten Çinden kaçan bütün borsalar merkezlerini Japonyaya taşımadı mı arkadaş. Binance Japonyayla arasının iyi olması çok çok normal birşey. Ne kadar fazla öküz buna inandı ki kırmızıya boyadı acaba piyasayı
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM
Yani o kadar kırılgan bir piyasa olmuş ki. Artık havadan nem kapıyor resmen. Kim ne dedi, ne yaptı ile fiyatlar oynuyor. Boğa için de aynı durum söz konusu. En ufak bir söylenti ile coinler uçuyor. AYI da ise aynı şekil de çakılıyor.

Balinalar bu işi çok güzel yönetiyorlar.
member
Activity: 231
Merit: 10
$9,97 USD (1,13%)  hocam düşmüş hali bile gene 10 dolar seviyelerinde ki btc bu kadar yerlerde sürünürken bile bu seviyede yani düşünün
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
biri diyor ki la sen lisans almadın mı tırrek diğeri diyor ki beni uyaran olmadı bu nasıl iş anlamadım bitcoinin altların düşüşü de birilerine yaradı bu bariz belli tam da boğaya girdik diye umutlanıyordum  Sad inşallah devamı gelir de şu artışların neşemiz yerine gelir
member
Activity: 196
Bence burada asıl sıkıntı böyle kolay manipüle edilebilir bir piyasa oluşması. Kaynak gösterilmeden bile oluşturalan her türlü haber piyasayı etkilebiliyor asıl sıkıntı bence bu
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Piyasa en ufak haberden bu kadar çok etkileniyorken kimse bana merkeziyetsizlikten bahsetmesin, piyasa hala saçma sapan haberlere karşı fiyat olarak düşüyorsa henüz silkelenmeyen enayiler var demektir. Yeterli silkeleme olmadığı için fiyat uzun bir süre yükselmeyecek gibi.
full member
Activity: 616
Merit: 108
Piyasa çok kırılgan, 9300 güçlü direnç oldu. Belki bu seviyelerden yada aşağıdan alanlarda aynı civarlarda satış yapacak.
Küçük yatırımcı zaten tedirgin, güven gelmeden artış zor. G20 etkisi bile geçici oldu.
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
buna inanıpta satış koyanların ben ta amk ya. Balinalara sözüm yok adamlar parayla oynuo, düşünsenize bikaç global sitede bi uyduruk haber yap btc düşüşe geçerken topla sonra geri yükselt... Oh ne ala memleket. Ya azıcık aklınızı başınıza alın, bu piyasa da kurt değilsen hodl ol, eğer onu da olamıyorsan balinalara yem olursun. Başka alternatifin yok. Dediğimi iyi anla, illa hodl ol demiyorum ama eğer bu işte kurt değilsen başka alternatifin yok!! Hele ki 3-5 aylık tecrübe ile ben iyi trader falan hiç deme bi anda yolunmuş tavuğa dönersin. Panik olmayı yaşam tarzı haline getirmişsen ve de bundan vazgeçemiyorsan bu piyasadan uzak dur kardeşim, cidden canın yanar. Ben bilmiş bilmiş konuşuyorum ama sanmaki kardayım, ben de zarardayım. Ama ufak bi panik daha yapsam şimdi zararda değil iflas etmiş olurdum... Tecrübe ile sabit!
Paranı borsada tutma
Cüzdan kullan
Aksi halde x yada y yada z borsasındaki paran bi anda tuzla buz olur nefesin kesilir
member
Activity: 406
Merit: 12
Enteresan bir haber oldu, ardından ceo açıklamaya yaptı devamlı iletişim halindeyiz bizim haberimiz yok diye.
full member
Activity: 490
Merit: 105
bunlar her zaman yatırımcılarınn korkması ve tedirginlik yaşamasına neden olan haberlerdir bence ama mantıklı düşünülse sorun çıkmaz.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Piyasa osuruktan nem yapıyor resmen . Japonya bu kadar rahatsızdı madem g20 de halletselermiş . Tabii haber ne kadar yalan olsada japonyanın istediği bu .
full member
Activity: 336
Merit: 100
The World’s First Blockchain Core
Yani diyorki adamlar verginizi odeyin lan adam gibi! Smiley O degilde benim bildigim cin bunlari boyle birakmaz paralari yedirmez bunlara yakinda bi regualsyon gelir.
member
Activity: 448
Adamlar nasıl para kazanıcaklarını bulmuşlar çok rahatta kazanıyolar herkesde kanıyor hemen ya bi araştırın bu piyasaya bu kadar para sokuyorsunuz bu kadar bilgisizlermi bunlar
full member
Activity: 840
Merit: 103
Cok parasi olan kisiler elindekinin hepsini birden satip tekrar alamadiklarindan boyle yalan haberlerle kazanc saglamaya calisiyorlar ama bu hos bir davranis degil.
full member
Activity: 406
Merit: 100
Bu haberleri yapanlara karşı binance gibi büyüklerin yaptırım uygulaması lazım bence, ver abi manipülasyon yapmaktan şu haberi paylaşanları akılları başlarına gelsin, büyük bişey başlarına gelmicek olsa da burda kaybedilen paralar gerçek mağdurlar gerçek, en azından korkutmak gerekli.
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Mis gibi spekülasyon yapmışlar, çatır çatır da millet yemiş. Yine balinacıklar iş başında. Allahtan hodlcuyuz da manipülelere gelmiyoruz  Grin
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Bu piyasa tamamen spekülasyonla yönlenen bir piyasa, iddaa ya göre yönlenen, varsayımlara göre inen çıkan bir piyasa. Her an her şey olabilir bu dünyada..
member
Activity: 182
Bitcoin balinaların elinde oyuncak oldu bu aralar markecap'in de düşmesiyle. Asılsız haberler ile FUD ortamı kolayca hazırlıyorlar. HAcim olmadığı sürece piyasa bu şekilde seyreder. İyi haberlerle yukarı çıktıktan sonra kötü haberler düşürerek al sat ile güzel paralar kaldırıyorlar.
full member
Activity: 728
Merit: 151
bu balinaların oyunu iyice baydı artık. galiba millet, "allah belanızı versin çıkıyorum...." diyene kadar da böyle yapacaklar.... piyasanın anasını belleyecekler..keyifleri ne zaman gelirse o zaman da uçuşa geçirecekler  Cry

hayır bi de deniyorki 2018 de marketcap 1 trilyon $ olacak...böyle mi olacak..nah olur..daha çok bekleriz biz 3 gün geçmiyor bi dedikodu çıkıyor fiyatı indiriyorlar..nereye kadar sürecek böyle
Pages:
Jump to: