Pages:
Author

Topic: Binance Japonya Malta Üçlemesi- Malta Basbakanından Hos Geldınız Tweeti - page 3. (Read 576 times)

jr. member
Activity: 203
Merit: 1
Millet resmi kaynak olmadan inanıyor şu işlere ne güzel artış sürüyodu yeniden düşüşe başladı resmi mecralarca yapılmayan duyurulara takılmayalım bence herkes için geçerli
jr. member
Activity: 168
Merit: 2
Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus
Uzun bir süredir piyasa bu şekilde bildiğiniz gibi ben beklemeye aldım kendimi balkondan izliyorum olayları artık pşyasa ne zaman uzun vadeli pozitif verirse alırız.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
oh ohhh düşsün alttan toplarız.
member
Activity: 322
Merit: 40
“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”
Farkli taraflardan gercek anlamda FUD calismalari yapiliyor. Bir yandan yeni ICOlara reklam engeli diger taraftan varolan borsalara saldirilar vs. Butun bunlara ragmen gayet iyi yolda oldugumuzu dusunuyorum.
full member
Activity: 518
Merit: 100
Vay anasını ya hep bu haber sıtelerı yapıyor para alıyorlar manıpule edıyorlar sonra dusurup alttan toplatcaklar balınalara vay anasını Cheesy
full member
Activity: 532
Merit: 151
Göz göre göre inasanlar nasıl manipüle olupta satıyorlar anlamıyorum böyle haberler olmasa belki şuan btc kendini 10k üstüne atmıştı
member
Activity: 140
Merit: 15
Bu söyletileri çıkaranın da, sanki çok önemli ve kötü bir habermiş gibi Bitcoinin anında 10 Dolara düşeceğini düşündüren balinalara uyup panik satışı yapanlarında .....

Piyasanın içine ettiniz aq.

https://9gag.com/gag/a6oo7ZA

hocam yalnız supermıs paylastıgınız video hosuma gitti Smiley
full member
Activity: 434
Merit: 109
Bu söyletileri çıkaranın da, sanki çok önemli ve kötü bir habermiş gibi Bitcoinin anında 10 Dolara düşeceğini düşündüren balinalara uyup panik satışı yapanlarında .....

Piyasanın içine ettiniz aq.

https://9gag.com/gag/a6oo7ZA
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Sisteme para girişi olmadığı için hacim çok düşük ,en  ufak bir haberde düşmesine neden oluyor.
member
Activity: 378
Merit: 11
Kripto paralardaki kırgınlık ürkütücü bir hale gelmeye başladı. En ufak bir olumsuz gelişmede dahi çok fazla tepki geliyor ve fiyatlar düşüyor.
Şu durumun bir de tersini yaşasak artık, özledik gerçekten
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Admalr biz gibi küçük paralarla oynamiyorlar. Küçük bir yükseliş bile adamların mükemmel kar etmelerini sağlıyor. O yüzden kafalari esiyor dusuruyorlar bi bakıyorsun aşağıya inince tekrar alıyorlar. Adamlar yolu bulmuş. Arada biz gibilerde işte ezilip gidiyoruz maalesef.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Bu kadar manipülasyona açık başka bir piyasa yeryüzünde yoktur herhalde Cheesy Birileri istediği an yükseliş sağlayabiliyor, istediği an düşüşe geçiriyor. Kararlı bir davranış beklemek zor böyle koşullarda. Balinalar arasında biz çirozlar eziliyoruz Cheesy
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Bununla yetinmezler yine bir yalan haber sürerler piyasaya.Piyasa düşerken de satanlar sadece balinalar değil.Satıp daha ucuzdan almak isteyenler de bu kervana katılıyorlar.Nereden döner satanlar terste kalır mı bilinmez ama risk alıyorlar kazanmak için.Kaybetmek de var işin ucunda.Şu bir gerçek ki piyasayı balinalar yönetmeye çalışıyorlar.Güçlü alımlar gelmediği müddetçe böyle iniş ve çıkışlar yaşarız.
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
bu pıyasada da ne kadar cok korkak var mk. her sıke satıyorlar buna ben ınanmıyorum  bunda balına serefsızlerının ısı vardır. yoksa senın benım gıbı adamlar bu haber ıcın elındekı bıtcoınlerını neden satsın kı ? satması ıcın ya mal ya da gerızekalı olması lazım.normal ınsanlar olamaz bole haberler ıcın elındekılerı satanlar. zaten 9 000 doları gecmesıne bır turlu ızın vermıyor serefsızler

Adamlar milyon dolarlar yatırıyor hocam %5-%10 kar bile mükemmel rakamlara denk geliyor kısa vadede, o durumda olsak belki biz de böyle davranırdık bilemiyorum Cheesy
member

evet hemen ardından binance dan acıklama geldi. Japonya' dan öyle bir uyarı almadıgına dair. Yine Balinaların oyununa gelmişiz gibi duruyor.
member
Activity: 378
Merit: 11
işin iyice bokunu çıkardılar a deseler düşüyor b deseler düşüyor allahtan icx yerinde duruyor en azından o moral oluyor
member
bu pıyasada da ne kadar cok korkak var mk. her sıke satıyorlar buna ben ınanmıyorum  bunda balına serefsızlerının ısı vardır. yoksa senın benım gıbı adamlar bu haber ıcın elındekı bıtcoınlerını neden satsın kı ? satması ıcın ya mal ya da gerızekalı olması lazım.normal ınsanlar olamaz bole haberler ıcın elındekılerı satanlar. zaten 9 000 doları gecmesıne bır turlu ızın vermıyor serefsızler

malasef öyle sen ben satmıyoruz ama balinalar bu haberleri çok guzel manıpulasyon ıcın kullanıyor bı satıs yapıyor market orderla fıyat bı anda cakılınca ınsanlar panıkleyıp satmaya baslıyor. kucuk bır kar tanesı oluyor sana çığ.
jr. member
Activity: 267
Merit: 6
Crypto Worker
Yatırımcıların devletlerden korkmaması gerek. Bir bakanın ağzından çıkan söz bile piyasada olumsuz bir hava yaratabiliyor. Kriptonun mantığına aykırı bir şey bu. Korkmayın arkadaşlar. Hiçbir devlet, hiçbir kurum bu kadar yatırımcının olduğu, bu kadar büyük bir borsayı tehdit edemez.
full member
Activity: 672
Merit: 110
full member
Activity: 490
Merit: 193
Bende ortalık niye kızardı diyorum amk ama bu bi sebep midir şimdi piyasayı düşürmek için.Şahsen bu habere bakıpta elimdekileri satmıyorum satmayıda düşünmüyorum.Peki insanlar neden satıyor onuda anlamıyorum.bildiğin boktan bi işe dönüşmeye başladı artık.herşey yoluna girdi derken böyle saçmasapan haberler mahvediyor piyasayı malesef.kuş uçsa piyasa düşüyor amk
Pages:
Jump to: