Pages:
Author

Topic: Binance Launchpad & Launchpool Alpha Finance Lab (ALPHA) - page 3. (Read 1365 times)

member
Activity: 1256
Merit: 43
Bu işlerde üçkağıt olur mu arkadaşlar? Bunu niçin soruyorum 0/10 ya da 0/9 gibi oranlar okudum yukarıda. Benim ki 0/2 ama 0/10 ne demek abi? Bir tanesine bile çıkmaz mı? Demek ki elinde çok sağlam bnb tutanlar var. Darısı yeni ieo lara artık. Yine bana başı çıktı aq😄

0/10 derken buradaki "10" 500 BNB anlamına mı geliyor acaba?
full member
Activity: 980
Merit: 207
Bu işlerde üçkağıt olur mu arkadaşlar? Bunu niçin soruyorum 0/10 ya da 0/9 gibi oranlar okudum yukarıda. Benim ki 0/2 ama 0/10 ne demek abi? Bir tanesine bile çıkmaz mı? Demek ki elinde çok sağlam bnb tutanlar var. Darısı yeni ieo lara artık. Yine bana başı çıktı aq😄
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Biletin çıkıp çıkmadığını nereden bakıyoruz. Bende 2 nilet indirmiştim ama çıkıp çıkmadığına bakamadım. Telefon ile giriyorum ama çıkmadı vs yazısı yok. Sadece 24 saat içinde eğer bilete çıktıysa 200 dolarlık bnb alınacak vs diyor ama. İnun dışında hava aldınız gibi bir yazı görmedim.
Hocam mobil uygulamada alphanın sayfasına girmeden launchpadin ana sayfasına girince sağ üst köşede “ticket claim history” yazıyo ordan görebilirsiniz kazanıp kazanmadığınızı.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Biletin çıkıp çıkmadığını nereden bakıyoruz. Bende 2 nilet indirmiştim ama çıkıp çıkmadığına bakamadım. Telefon ile giriyorum ama çıkmadı vs yazısı yok. Sadece 24 saat içinde eğer bilete çıktıysa 200 dolarlık bnb alınacak vs diyor ama. İnun dışında hava aldınız gibi bir yazı görmedim.
hero member
Bana yine hava gazı çıktı, 4 bilet vardı, bir şey çıkmadı, o sürede venüsten 250 dolar falan kazandım sadece o yanıma kar kaldı. Kazanan arkadaşlara tebrikler, ben de açılışta 0,2 dolara çıkabileceğini düşünüyorum
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
Bende de bir bilet var. Bakalım çıkacak mı bilete birşeyler.
Bundan önceki ieo larda x5-6 yaptığı görüldü acaba bu da öyle bir şey yapabilir mi? Toplam adedi 100 milyon olan bir token.
Cz ye belli olmaz ama sizin beklentiniz kac x?

Şu şartlarda x5 civarı yapsa iyidir. Farming yükselişi biraz baltalıyacak gibi.

mumkun değil.ben min X10 bekliyorum.
20 sentten bir kurus asagısına satmam stakelediklerimi.
yarın 20 sent uzerine cıkacagına eminim hatta neredeyse.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
4/34. bilet çıkan arkadaşlar spot walletlerine yeteri kadar bnb aktarmayı unutmasın.
farm dan elinde az miktarda olandar açılışta düşük kar marjıyla dumplayabilir.(dump la kastım 3x-5x)
malı indirmeden önce hedef fiyatımın altındaysa bir süre gözlem yapacağım ben.
açılışta 10x görürsem ise alana hayırlı uğurlu olsun beklemeyi düşünmüyorum.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
jr. member
Activity: 237
Merit: 3
0/1 ben de buna üzülüyordum. Geçmiş olsun başka bahara artık Smiley
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
0/10

şansımı skyim.gitti binlerce dolar.
jr. member
Activity: 119
Merit: 2
hero member
Bundan önceki ieo larda x5-6 yaptığı görüldü acaba bu da öyle bir şey yapabilir mi? Toplam adedi 100 milyon olan bir token.

Hocam bu piyasada ve binance ieosunda ne olacağı hiç belli olmaz, bir bakarsın 10x olmuş, daha yeni SAND ilk açılışta 11x yapmıştı. Akside olabilr tabi, beklenen etkiyi yaratmayabilir. Piyango çıkan arkadaşların ilk satış anında çok iyi takipte olması lazım, bir şeyler elde edebilmek için, umarım herkesin gönlüne göre olur.

Bir de soru sorayım, coin ilk işleme açıldığında volatilite çok yüksek oluyor, bu durumda sizce market sell yapmak mı mantıklı yoksa emir girip beklemek mi?
hero member
Activity: 1008
Merit: 533

member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
ohooo... ticket geldigine mi seviniyorduk, yoksa cekiliste ticket'a ciktigina mi seviniyorduk? uzun zaman oldu... unutmusum.
50 bnb vardi, 1 ticket aldim simdi. hayirlisi diyelim bekleyelim bakalim
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
$ALPHA Token Satışı & Bilet Talebi Başladı

Bilet talep süreci 09/10/2020 Saat 09.00'da sona erecek, çekiliş sonuçları Saat 11.00'da açıklanacaktır.
https://twitter.com/Binance_Turkish/status/1314118369025589248

gerekli şartları sağlayarak ieo'ya katılmak için hazırlanmış olan arkadaşların, belirtilen süreler içinde bilet talebinde bulunması gerekiyor. kazanan biletlere sahip olan arkadaşlar spot wallet'ta yeterli miktarda bnb bulundurmak zorunda; aksi durumlarda çekimin gerçekleştirilemeyeceği belirtilmiş. bu arada son 2-3 günde launcpool'da ciddi bir yığılma söz konusu oldu. herkese bol şans.
full member
öğrencilik yıllarında , sadece bir şeyleri iyi öğrenmek yetmiyor Smiley
eğer öğrenilenler güncel hayatta verimli ugulanmazsa 3 kuruşluk gelirlerin peşinde koşarak hayat heba oluveriyor Smiley
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
bunu bilsem kesinlikle aplha stakelermezdim venus varken cok kotu oldu bu.

bu arada minimum 20 sentten açılmasını umut ediyorum alphanın.en iyi tahminim 33 sent.yoksa toptan zarar ziyan.

detaylı kısımı bende acılmıyor.
yine max 500 bnb ye 10 ticket değil mi birisi konfirme edebilir mi?
500 bnb yi savingste tutsak oluyor di mi?

Total Daily Average BNB Balance = Daily Average Spot Account Balance + Daily Average Margin Account Balance + Daily Average Sub-accounts Balance + Daily Average Binance Savings Account Balance + Daily Average Binance Fiat Account Balance + Daily Average Futures wallet Balance + Daily Binance Card Wallet Balance + Daily Launchpool Account Balance.
https://www.binance.com/tr/support/articles/360031505011

savings oluyor ama kazanan biletler açıklandıktan sonra bnb'lerin tahsil edilebilmesi için spot account'ta yeterli miktarda bnb bulundurmanız gerekiyor. yani, kazanan bilete sahip olursanız, savings'i sonlandırıp çekime hazır gelmek için bnb'leri spot account'a çekmeniz gerekiyor. max 500 bnb kuralı devem ediyor mu bilmiyorum, ben hiç 500 bnb'ye sahip olmadım, yolda görsem tanımam. :)

öğrencilik yıllarında türkçeyi iyi öğrenmek gerekiyor. :)) yoksa, bazı önemli detaylar sapır saçma doğru düzgün türkçe yazamayan düşük seviyeli postların arasında kayboluyor. launcpool'da bulunan bnb'lerin sayıldığı belirtilmiş. https://www.binance.com/tr/support/articles/360031505011

33 cent diyerek de fud yapmışsın, şimdi sen milyar dolarlık projeye hakaret mi ettin? :))

full member
beyler benim stakingdeki bnblerde saylmış ticket için.
stakindekiler sayılmayacaktı bilet hakkı için savingste olması gerekiyordu diye biliyorum ben şartlar mı değişti?
sadece defi staking dekiler sayılmıyor. onun harici tüm bnb ler sayılıyor.

bunu bilsem kesinlikle aplha stakelermezdim venus varken cok kotu oldu bu.

bu arada minimum 20 sentten açılmasını umut ediyorum alphanın.en iyi tahminim 33 sent.yoksa toptan zarar ziyan.

aslen bu başlıkta yine yazdımda imzacıların  mesajlardan arada kaynıyor çoğu şey oda onların ekmek kapısı birşey diyemem, banada öğrencilik yıllarımda böyle bir gelir kapısı açılsa heralde yaşam standartlarım değişirdi.
Pages:
Jump to: