Pages:
Author

Topic: Binance treni kaçtı yeni tren kucoin olabilir mi ? - page 2. (Read 855 times)

full member
Activity: 350
Merit: 129
fallenangel
son 1-2 hatta 3 aydir bakiyorum da, biz burada binance, waves, kucoin hakkinda yazip cizerken, bitcoin caktirmadan usul usul tirmanmaya devam ediyor; bu gidisle altcoinlar elimizde cakilacak. 9500 dolari gecti, 10bini denemeden rahat birakmayacaktir bence - 10u gectikten sonra hizlanir mi napar bilemiyoruz. keske haftalar öncesinden bitcoin miktarini artirsaydik, altcoinlara dalmaktansa...

Satoshi bazında zarar büyük. Dolar bazında değişen olmadığı için kimse önemsemiyor şuan maalesef. 6-7 k yı görünce yine geç kaldık yahu demiştim yine yanılmışım Smiley
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
son 1-2 hatta 3 aydir bakiyorum da, biz burada binance, waves, kucoin hakkinda yazip cizerken, bitcoin caktirmadan usul usul tirmanmaya devam ediyor; bu gidisle altcoinlar elimizde cakilacak. 9500 dolari gecti, 10bini denemeden rahat birakmayacaktir bence - 10u gectikten sonra hizlanir mi napar bilemiyoruz. keske haftalar öncesinden bitcoin miktarini artirsaydik, altcoinlara dalmaktansa...
member
Merit: 14
Başarılı bir marketing çalışması ve piyasanın isteklerinin değerlendirilmesi sonucu bnb den de iyi bir borsa çıkabilir. Bnb nin buralara kadar gelmesinin tek sebebi bence cznin pazarlama dehası
jr. member
Merit: 2
Rakip olmasına gerek yok ikincilik de yeter herhangi bir borsaya. Kucoin güzel bir borsa ben ilk yatırımımı oraya yapmıştım. Çok yol aldı o zamandan bu zamana uzun vadede güzel kazandırır ama binance artış oranını yakalar mı bilemiyorum.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
kucoin yeni tren olabilir, ama artık piyasa da bir doygunluğa erişti, yeni tren olabilmesi için çok daha farklı şeyler yapabilmesi gerekiyor. binance çok fazla yenilik yaptı. ama iyi ama kötü. bakalım ileride ne olacak.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Kucoine giren coin düşüş yaşıyor . Cunku yaptıkları çok saçma bir yarışma yapıyorlar.Elinde yüklü miktarda coin olanlar hacim yarışmasını kazanmak için satıp fiyatı düşürüyorlar
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Binance coinden evet artık 5 6 x kazanılamaz ancak hala güzel kazançlar elde edilebilir hem bnb hemde ieo katılımı sayesinde kazanç kapısı bu borsada hala açık ve siğer borsalara oranla daha garanti duruyor.
member
Merit: 12
KuCoin eskiden beridir favorilerimden. Kendi adıma biraz KCS tutuyorum her daim ama şu an eğer bir boğa gelecekse öncekinde 20 dolar gördüğünü düşünerek yatırım yapılmalı.
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
Kucoin hala beklenen atılımı yapamadı, ieo konusunda binance çok başarılı bu konuda kucion'den bir hamle gelecek mi göreceğiz bu hafta biraz arttı kcs değeri.
member
Activity: 269
Merit: 20
Artık sanmıyprum yani çok kazandırmaz bnb nin yarısı kadar bile zor binance gibi hiç kimse bu işi akıllıca yapamıyor hepsi binance gibi olsa piyasaya para yağar.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Kucoin başlangıçta ieo konusunda iyi bir organizasyon yapamadı ancak son zamanlarda işi biraz daha iyi yapmaya başladı. Tokeni bnb ile her ne kadar karşılaştırılamasada zarar ettireceğini sanmıyorum.
member
Activity: 980
Merit: 18
ne kadar iyi olursa olsun bir binance olamayacak.
binance gerek altyapı gerek ürettikleri fikirler olsun açık ara önde tüm piyasada.
member
Activity: 602
Merit: 11
Binance treninin kactigini dusunenlerden degilim hayir kacsa bile bunundan sonraki trenin kucoin olmayacagindan cok eminim Smiley) ordan bence bisi olmaz ya
hero member
Activity: 896
Merit: 630
Binance’nin arkasında iki tane bitcoin forku ve madenci desteği var, Kucoin ise yildizi parlayip sonra aniden sönmüş hacimsiz bir altcoin borsasi ben pek yatirima değer görmüyorum.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
BNB olsun KCS olsun... Son 1-2 aya baktigimizda, kacirdigimiz tren kesinlikle BTC olmus:)
Altcoinlara bakmaktan Bitcoin'u kaciriyoruz; BTC 8000 Dolar oldugunda, aha kacirdik kaciriyoruz düsüncesi geldi cogumuza. Binance IEO falan derken, Bitcoin bugün 9000 Dolari gecti.

Bitcoin'un yükselmesi, ister istemez altcoin'larin BTC bazinda düsüsü demek oluyor; cünkü altcoinlar BTC'nin yakaladigi yükselis üzerine gecemiyorlar.
Iki ay önce portföyümüzün BTC degeri ile bugünki BTC degeri arasindaki farki bir gözden gecirelim; sorunu anlayacagiz.

KCS'ye gelecek olursak, su an girmegi düsünmüyorum... 1 Dolar civarina gelince gececegim - umarim o düzeltmeyi yapacaktir.
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
valla geçen gün yattım kalktım bunu düşündüm, konuyu açman çok tesadüf olmuş, 1 dolardan sattığım bnbler gözümün önüne geldi, hep bi fakirliğimiz yüzünden aceleci davranıp, kaçırdığım fırsatlardan biriydi, ve o dönemde sadece bu değil, bir sürü proje geldi geçti, olmaz dediğim ne varsa oldu, peki diyorum şimdi, bir sonraki ne olabilir, milyoner olmak değildi üstelik derdim, üç beş birşey yakalayıp, hiç değilse borçları bi nebze olsun temizlemek, ama bakıyorum, xrp,neo,bnb(hala),holo, kucoin vs vs. yok abi bunlar değil, yeni birşey lazım ama, yeni birşey de o kadar çok ki, artık tutturmak belki 500de1.
jr. member
Activity: 476
bence artık şu piyasa ölü laflarını bir kenara bırakmanın zamanı geldi de geçiyor. bitcoin olmuş 9400 bu nasıl ölülük oluyor.
jr. member
Activity: 119
2013 yılında bitcoin için girilen entryleri okursanız eğer o zamanlarda da "bitcoin treni kaçtı" deniyordu 100 usd fiyatı olmasına rağmen. Eğer bir projenin geleceği varsa girilir. Değeri ne olursa olsun...
jr. member
Activity: 308
Kucoin beğendiğim bir borsa.Bir ara kullanmıştım ama piyasanın şu an ölü olması açıkcası beni pek cezbetmiyor.Piyasa biraz hareketlenirse takip edilmesi gerekir.İş yapacak gibi duruyor.
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
Herkesin bir Binance olma çabası var. Çünkü kim liderse onu devirmek için bir yarış da olmuştur her zaman.. Şimdi kucoin olur yarın coinbase öbür gün bitmax... sürer gider. Ama reel anlamda kullanıcının kalbini kim çalabilirse kral odur. Binance de şimdi türkü söylüyor "Alem buysa Kral menem" diye... tey tey tey
Pages:
Jump to: