Pages:
Author

Topic: Binance'nin ieo lari da BAYDI artık - page 3. (Read 876 times)

full member
Activity: 728
Merit: 151
July 08, 2019, 12:23:00 PM
millet malı götürüyor izleyince bayması normal tabi vakti zamanında kafası çalışan girdi şimdi kaymağını yiyor ..tabi böyle izlemesi insanı bayıyor..he sorarasan sende var mı bnb diye yok tabi.ieo modası geçecek gibi durmuyor.niye geçsin ki ? scam icoların modası mı gelecek ? neye istinaden bu tez sunuluyor açıklayın bizde öğrenelelim
member
Activity: 462
Merit: 14
July 08, 2019, 08:28:49 AM
bu arada erd ' den millet 12x yaptı fakat sonra çöktü bundan sonraki ieo lar işin artık iş kötü.
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
July 08, 2019, 07:49:54 AM
Önemli olan bayması değil. Yine bir ieo sürecinde yine bnb toplayacak herkes. Herkes umutlanacak, heyecanlanacak. Bu bir hareket getirecek. O kişilerden biri muhtemelen siz olacaksınız :=)
member
Activity: 574
Merit: 55
July 08, 2019, 07:45:24 AM
Valla kazananlar için baydığını falan düşünmüyorum açıkçası. Zamanında eth icoları da böyleydi, her ico 2-5-10x ile piyasaya giriyordu. Scam falan dahil buna. İleride biter mi? Bilemeyiz, sağlam projeler çıktıkta devam edecektir ama kar oranları azaldıkça ilgi de azalacaktır. İzleyip göreceğiz bakalım.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
July 08, 2019, 04:18:29 AM
Bu erd icosuna katılmak için 50 bnb tutmak gerekiyordu sanırım. Peki ticket çekilişine katıldık ve çıktı diyelim. 50 bnb den mi düşülecek para. Yani ico nasıl alınacak. Ayrıca mı yatırılıyor para?

50 bnb den otomatik düşüyor. hatta 50 bnb yede gerek yok hesabınızda yeterli kadar bnb olması yeterli.
member
Activity: 539
Merit: 20
July 08, 2019, 04:08:23 AM
IOE baydığında 3 harfi yeni bir kavram çıkarılır merak etme Smiley mutlaka bulurlar ele verecek yeni bir isim. bu kadar aç gözlü insan varken daha çok IOE ler CEO'lar çıkar Smiley
member
Activity: 742
Merit: 19
July 08, 2019, 03:15:56 AM
Binance bu ieoların ömrünü uzatmak için elindne geleni yapacaktır.Ama son Erd ieosu kötü geçti.İeo'ya katılanlar kazandı.Alanların elinde patladı.Şimdi adam tepenin tepesinde almış yani.Bunu pumplamazlarsa bundan sonra zor bulurlar borsaya çıktığında ieolara girenleri.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
July 07, 2019, 04:08:04 PM
Bilmiyorum benim gibi başka düşünen var mıdır?
Bu binance ieo yapacağım deyince bnb biraz hareketleniyor. Akabinde herkes bilet çıktı mı çıkmadı mı derine düşüyor. Malum bilet çıkarsa ieo dan alınacak token trade olayına açılınca en kötü x7-8 gibi kazandırıyor.
Onun dışında kazanan pek yok gibi. Ben mi yanlış düşünüyorum. Daha bir ieo bitiyor akabinde hemen yenisi geliyor. Mesela son elrond için o kadar övdüler vs ama şuan ki hali ortada.
Fikirlerinizi merak ediyorum doğrusu...

Yani geleceğini bilmem ama ERD'nin şu anki durumu sizi çok yanıltmasın. Ayrıca IEO'dan satın alanlar 198'e çıkana kadar satmışlardır zaten. Şu anda halen IEO'dan alanların karlı durumda olduğunu da tekrar hatırlatayım.
member
Activity: 209
Merit: 11
July 07, 2019, 12:51:48 PM
Bu erd icosuna katılmak için 50 bnb tutmak gerekiyordu sanırım. Peki ticket çekilişine katıldık ve çıktı diyelim. 50 bnb den mi düşülecek para. Yani ico nasıl alınacak. Ayrıca mı yatırılıyor para?
member
Activity: 363
Merit: 17
July 07, 2019, 11:53:41 AM
IEO ICO cart curt... Her şeye kar para, daha çok para mantığıyla baktıkça herşey bayar...

Projeler sadece siz alıp iki gün sonra on katına satın diye yapmıyor IEO'yu... Çok yanlış bakış açıları...
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
July 07, 2019, 11:49:13 AM
erd 10x seviyesinde suan hareket olmadı diyen olmus 100x mı yapmasını bekledınız?
legendary
Activity: 1264
Merit: 1008
July 07, 2019, 11:18:44 AM
Binance durgun piyasa ortamında yeni bir trend yakaladı ve ieo’lara ilgi devam ediyor, bu vesile ile BNB coinin de fiyatı artıyor. İlgi devam ettiği sürece Binance İeolarını izlemeye devam edeceğiz.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
July 07, 2019, 06:56:15 AM
Binance sistemi tamamen bnb fiyatı üzerine kurgulamış durumda. Özellikle ieo gelince girenler bnb den zarar edebilir bu nedenle ieo gelmwden 1 hafta önce bnb deki pozisyonu almak gerek. Ancak küçük yatırımcının ieo dan bilet kazanması çok zor.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
July 07, 2019, 05:44:03 AM
local bölümde binance'ye ilk giydiren kişi büyük ihtimalle benim ve hala da giydiriyorum. diğer öküzlerin yap(a)madığı bir güzel şeyi insanlara sunup piyasaya resmen tek başına hakim oldular. arkadaşların anlamadığı ise şu: sen bugün 5-10-100 kazanabilirsin ama ileride binance'den doğacak bir sorun yüzünden bütün ekosistem tıkanma noktasına gidebilir. belki o zaman elindeki bütün her şeyi kaybedeceksin. buna karşılık verilen cevapsa "sen ieo'ya katılamadın, zamanında bnb almadın diye ağlıyonnn yafşaggg!!!" lan böyle bir argüman mı olur Grin borsa hacklendiği zaman cz piçinin blokları geri döndürme muhabbetini burada birkaç kişi ciddiye aldı ama inanın korkunç bir düşünce.

bunun yanında şu sikko ayı döneminde bir şekilde piyasaya can verdi binance borsası. yaptığı ieolar ya da diğer etkinlikler sayesinde tekrardan kripto paralar ilgi çekmeye başladı. her ne kadar 1 haftadır piyasalar can sıksa da sene başını hatırlayanlar şu anki dönem için "allah allah" nidalarıyla sağa sola saldırıyor. ben de dahilim buna:) başlıkta konuya gelecek olursak keşke iki ieo arasındaki süreyi biraz daha uzatsalar diyeceğim ama o zaman da piyasadaki heyecan biter mi bilemedim. aslında insanlar daha hırslı bir şekilde bekleyebilir ama o zaman bnb coin'in fiyatında dalgalanmalar olabilir. ieolar bitince de sieler başlar dert etmeyelim. listelenecek olan token için 10 başlık açılması bayıyor mu derseniz he lan. olm şunları toplayıp bir arada takılın işte.

şunu da eklemek istiyorum. binance dex sayesinde aslında değişik bir şekilde daha ieo yapılıyor. piyasada olup da fazla dikkat çekmemiş erc20 tokenleri kendi çatısı altında toplayıp onları da bir şekilde bizlere ittirmeye çalışıyor.
jr. member
Activity: 119
Merit: 2
July 07, 2019, 05:32:43 AM
bu projeyi devam ettirebileceği kadar götürecekler
daha sonra başka projeler üretecekler bnb ile ilgili
o gün gelince ve üzerinden zaman geçince bu mevzu da baydı diye konular açılacak
bnb'de kalanlar kazanacak, gir çık yapanlar kaybedecek, lotoyu vuranlar double kazanacak
bu döngü böyle devam edecek
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
July 07, 2019, 05:13:14 AM
Oysa herkes öldürür sevdiğini
Kulak verin bu dediklerime
Kimi bir bakışıyla yapar bunu,
Kimi dalkavukça sözlerle,
Korkaklar öpücük ile öldürür,
Yürekliler kılıç darbeleriyle!
Kimi gençken öldürür sevdiğini
Kimileri yaşlı iken öldürür;
Şehvetli ellerle öldürür kimi
Kimi altından ellerle öldürür;
Merhametli kişi bıçak kullanır
Çünkü bıçakla ölen çabuk soğur.
Kimi aşk kısadır, kimi uzundur,
Kimi satar kimi de satın alır;
Kimi gözyaşı döker öldürürken,
Kimi kılı kıpırdamadan öldürür;
Herkes öldürebilir sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez.

https://youtu.be/ttYQuGDIuGw?t=9

Anlayana Smiley
full member
Activity: 1358
Merit: 193
July 07, 2019, 04:59:32 AM
bnb si olmayan yada olupta piyango çıkmayanları baydı, biletlerine piyango çıkanları ise hiç baymadı. hatta her akşam yatarken keşke hergün binance ieo yapsa diye dua ediyorlar. uyanıncada zevkten kamyon devrilmiş şekilde uyanıyorlar.

ayrıca hayatın anlamını bulmuş gibi ''mutlaka ieo ların sonu gelecek''  diye ''evreka anı'' yaşayanlarada hayranım. her şeyin bir sonu zaten vardır içinde bulunduğumuz evrenin bile sonu var.
size doğrusunu söyleyeyim ,kripto kavramı var oldukça o zamanın en baskın 2-3 borsasının yapacağı her ieo akar. parası olan parasına para katar, olmayan anca havaya bakar.
sonra yaş gelir 80 e bir de bakmış elde 3ün biri bile yok.
member
Activity: 1106
Merit: 25
July 07, 2019, 04:48:04 AM
Henüz daha yolu var ama sürdürülebilirliği olan bir şey değil bana göre. Binance piyasadaki dominasyonunu kullanarak yeni yöntemler geliştiriyor, aslında bu iyi bir şey diyebilirdik ama ico düzenleyenler ayak sesleri duyulmaya başlayan regülasyonlarla ilgili tedirgin iken, bu anlamda ieoların bir farkı var mı, yok. Zaten herhangi bir amaç da yok, mevzu talep oluşsun, ilk başta 2,3,5 (her neyse) çarpı yapsın, olay bitsin. sonrası kimsenin umurunda bile değil. O nedenle sürdürülebilirliği yok diyorum ancak daha 5-10 proje(!) çıkartırlar diye düşünüyorum.

Bütün yazılanlari okudum en mantıklı ve dişe dokunur sizin yorum var gerçekten. Tabi benim düşünceme katılmayan arkadaşlar olabilir.
Bana da bilet çıksa her seferinde aylık 2000 dolar kaldirsam bende devam etsin isterim ama ieo haricinde kazanç sanki yok gibi.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
July 07, 2019, 03:13:08 AM
herkesin bu her şeyi patlatmak sevdası neden anlamıyorum. yahu bu adamlar piyasanın bitik olduğu dönemde yaptı bu işi piyasa uçarken değil.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
July 07, 2019, 02:43:38 AM
Belli bir süre sonra patlayacağını czde biliyor. Bu kadar erken olmasını tabiki istemiyordur. Yoksa bnbyi bu fiyatlarda tutması imkansız olur.
Pages:
Jump to: