Pages:
Author

Topic: Binance'ye 1000$ gönderdim bana sepet yapalım lütfen. - page 3. (Read 508 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
Hocam hiç kimseden koin önerisi almamanızı öneririm, şu anda koin piyasaları tam bir kumar gibi, yani kumar oynayacaksanız da kendi seçtiklerinizle oynayın derim ben.

evet hocam o yüzden sadece 1000$ ayırdım biliyorumki sırf kendi x coine para yatırdı diye heryerde aldığı coini öven insanlar var yani başkasının ipi ile bu piyasada kuyuya girilmez çok hakılısınız. twitterde fln takip ettiğim bazı kimseler var önceden bu işe kalkışsaydım para 5x fln olmuştu tabi ama son dönemde ne alsaydın artmıştı zaten. inş bu parayı katlarım bir şekilde artık hayırlısı..
hero member
Activity: 661
Merit: 509
kısa vadeli yatırım yapıyorsanız o zaten yatırım olmaz kumar olur. kazanmak da var kaybetmek de.
kolay gelsin sepetinde başarılar.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Hocam hiç kimseden koin önerisi almamanızı öneririm, şu anda koin piyasaları tam bir kumar gibi, yani kumar oynayacaksanız da kendi seçtiklerinizle oynayın derim ben.
full member
çok anlamsız seçimler yapmışsın. ben sana hemen hızlı bir sepet yapayım.

%15 vechain
%15 neo
%10 wabi
%10 komodo
%10 omisego
%10 yoyow
%10 salt
%10 walton
%10 0x

bunları al unut, 3-6 ay sonra yeniden bakarsın.

xrp 2 dolara gerilemişken %50 bastım ve ilk 10daki coinleri şimdilik alayım piyasa toparlanınca satarım diye düşündüm uzun vadeli değil yani. Qtum %45 düşmüş dedim nasıl olsa toparlar dedim. ltc ada fln hepsi %25 %30 düşmüştü bence bu sepet zarar etmez kısa vadede.

senin verdiğin coinleri bilsem düşünürdüm ama bilmiyorum piyasa tekrar toparlanınca hepsini satıp dediğin gibi 3 4 ay beklemelik coinleri toplamayı düşünüyorum benim aldığım coinler  1 haftaya getiri sağlar şimdilik.
hero member
Activity: 661
Merit: 509
çok anlamsız seçimler yapmışsın. ben sana hemen hızlı bir sepet yapayım.

%15 vechain
%15 neo
%10 wabi
%10 komodo
%10 omisego
%10 yoyow
%10 salt
%10 walton
%10 0x

bunları al unut, 3-6 ay sonra yeniden bakarsın.
full member

https://i.hizliresim.com/4amEQ4.jpg

kimse yardım etmedi bende artış başladı diye kafama göre aldım dağıttım bütçeyi hayırlı olur inş Grin

Bu başlığı dün görseydim belli tavsiyelerim olurdu ancak bugün market cap'ı görünce korkmadım desem yalan olur. 1000 dolarlık bir yatırım çok üzmez. Ancak şu günler dolara geçmek için uygun. İndikatörlerden anlayan birinin yatırım yapacağı zaman şu zaman değildir. Altcoinler sert düşerken Bitcoin de düşüyor. Aynı senaryo tekrarlanıyor. Dikkat edin. Koininiz bol olsun.

dün göremezdin çünkü bakiye binanceye gelir gelmez 1 saat önce konuyu açtım zaten. bence sen herşeyi fazla abartıyorsun artınca uçacak düşünce batacak diyorsun hep nedense en ufak bir düşüşte 8000 gösteriyorsun o işler öyle bir anda olmaz artık. bence milyarderin birileri bu kadar kafi dedi ve çekti parasını her düşüş bir alım fırsatı olacağı içinde tekrar toparlanacaktır piyasa yakında.
hero member
Activity: 644
Merit: 504

https://i.hizliresim.com/4amEQ4.jpg

kimse yardım etmedi bende artış başladı diye kafama göre aldım dağıttım bütçeyi hayırlı olur inş Grin

Bu başlığı dün görseydim belli tavsiyelerim olurdu ancak bugün market cap'ı görünce korkmadım desem yalan olur. 1000 dolarlık bir yatırım çok üzmez. Ancak şu günler dolara geçmek için uygun. İndikatörlerden anlayan birinin yatırım yapacağı zaman şu zaman değildir. Altcoinler sert düşerken Bitcoin de düşüyor. Aynı senaryo tekrarlanıyor. Dikkat edin. Koininiz bol olsun.

full member

full member
arkadaşlar altcoin piyasasından hiç anlamıyorum takip ediyorum tabiki ama ilk defa altcoin alacağım ilk önce kucoin borsasına göndermiştim ama orada henüz çoğu altcoin yokmuş bende ltc alıp binanceye attım.

şimdi bana güzel bir sepet yapalım hazır altcoinlerde fena çakılmışken lütfen yardımcı olun.

birde binance hesabımda google auth var ama hesabımı onaylatmadım limit 2 btc diyor yakın zamanda onaylatmama gerek değil mi?
Pages:
Jump to: