Pages:
Author

Topic: Binance'ye 1000$ gönderdim bana sepet yapalım lütfen. - page 2. (Read 508 times)

jr. member
Activity: 98
Merit: 2
https://www.theabyss.com/invite/zmmbh6
SONM - Iota ve Waves listede olmalıydı düşünüyorum, ayrıca her ne kadar şuan bende de olmasa da NEO ' ya ilk fırsatta girmeyi düşünüyorum.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Kendi seçimlerinle alman isabetli olmuş kardeşim, hayırlı uğurlu olsun. Düşüş olursa panik satışı yapma, tekrar yükselmelerini bekle.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Belli bir kismina mth ve zrxi muhakkak dahil ederdim komodo ve waveste saglam liman olarak degerendirilebilir. Marta kadar ozellikle mth iyi prim yapacaktir
hero member
Activity: 756
Merit: 500
İota waves etc bnb bu dördüne %25 gömüp 1-2 sene beklersen çok iyi yerlere gelebilir.
newbie
Activity: 186
Bir coin aşırı çıkıp en tepe noksasından %30 aşağı düşmüşse o düşüş sayılmaz. ve bu tür coinlere girilmez. Piyasa şu an çok yukarda pirimli coinlerin iyi bir düşmesi lazım. Ama projesi sağlam olan daha pirimlenmemiş, balinaların el attığı ve toplanmakta olan coin ve tokenler yatırım için tek alternatiftir.

Şu an bu konumda olan ve daha olacak çok token yakalanabilir. ve en az x10 beklentisi olsun ki  en kötü x3 kazandırsın.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
XMR %12 + ile satıp ARK aldım diğerleride + olunca elden çıkaracağım dünkü dip fiyatlardan topladım hepsini 2. bir düşüş dalgası geldi tekrar toparlanınca hepsini elden çıkaracağım daha sonra bana güzel bir sepet yaparız arkadaşlar.
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
ICX çok primlenmedimi arkadaşlar onda bir kar realizesi bekleyin bence 8-9 dolar seviyeleri giriş için uygun olacaktır, ama muhakkak bir realize beklemek gerekiyor
newbie
Activity: 140
https://bitcointalksearch.org/topic/235-btc-lik-uzun-vadeli-altcoin-yatrm-sepetim-guncel-kar-155-btc-2631018

Bu konuyu bir okumanızı tavsiye ederim. Çok güzel yatırım yapmış.

https://bitcointalksearch.org/topic/yeni-deney-82-kripto-paraya-daha-yatrm-yaptm-ya-batyoruz-ya-ckyoruz-2624312

Yada bu konuda olduğu gibi. Yatırımını bir iki taneye değil de daha fazla coine bağlayabilirsin.
full member
Activity: 252
Merit: 100
The Standard Protocol - Solving Inflation
çok anlamsız seçimler yapmışsın. ben sana hemen hızlı bir sepet yapayım.

%15 vechain
%15 neo
%10 wabi
%10 komodo
%10 omisego
%10 yoyow
%10 salt
%10 walton
%10 0x

bunları al unut, 3-6 ay sonra yeniden bakarsın.

Gerçekten cok güzel bir sepet olmuş 3-4 tanesi var diğerleride sepetime ekledigim coinlerdi bi kaç tane de bilmedigim coin var onlarıda araştırıyım hemen Smiley
newbie
Activity: 112
Şahsi fikrim,
APPC
VEN
BNB
NEO
ICX
listede yer alan coinler arasında olmalıydı.
newbie
Activity: 37
Bence hepsini bnb ye yatır. Şu an gelecek vaad eden tek coin bnb2bana gore
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
Keşke biraz bekleseydin be hocam mesela dün görseydim bu başlığını neo al derdim hala alabilirsin bence ama uzun vadeli beklenti yap neo'da kısa vadede pek fazla bişey bekleme.
sr. member
Merit: 253
zarardayım bugün monero dışında hepsi zararda Grin ama 50$ zarar

o parayla ethereum alıp güzel icolara girebilirdin her daim güzel ico çıkmaktadır, 1 eth atıp 2-3 ether yapabılırsın icodan çıkışla ticaret pek keyifli degil artık
full member
zarardayım bugün monero dışında hepsi zararda Grin ama 50$ zarar
newbie
Activity: 140
yeni giren arkadaşlar riskli hareketlerden kaçınsın yoksa ellerindeki parayı da kaybedebilirler. OAX, monetha iyi projeler
full member
Keşke o kadar coine bölmeseydin hocam. Anladığım kadarıyla uzun vadeci de değilsin sanırım. Twitter dan bu işle ilgilenen sayfalara bir göz atıp , coinin de grafiğini-projesini inceleyip 4'e bölsen daha iyi olabilirdi bence.
Neyse belki de böylesi daha iyi olur parayı katlarsın bir anda kim bilir Smiley

valla tam konuyu açtım btc sert yükselmeye başladı bende mecbur acele alayım bişiler tren kalkmadan dedim. hepside artıyor ufak ufak zaten %50 ripple kalanı böldüm. %30 artsa kafi kardan gelen parayıda projesi olan coinlere gömeceğim 10x fln yapma ihtimali olan coinlere.
sr. member
Activity: 361
Merit: 250
parayı çar çur etmişsin bence yerinde olsam mercatoxa para gönderip hacmi düşük ama projesi ve ekibi olan kaliteli projelere yatırım yapraıdm kesinlikle
full member
Merit: 102
Keşke o kadar coine bölmeseydin hocam. Anladığım kadarıyla uzun vadeci de değilsin sanırım. Twitter dan bu işle ilgilenen sayfalara bir göz atıp , coinin de grafiğini-projesini inceleyip 4'e bölsen daha iyi olabilirdi bence.
Neyse belki de böylesi daha iyi olur parayı katlarsın bir anda kim bilir Smiley
full member
kumar günah yahuu.. bildiğin kumar oynamışsınız. araştırmadan etmeden girmişsiniz sonunuz hayrolsun

aldığım coinlerin hiçbiri pump-dump coini değil kumar oynamak isteseydim üstteki arkadaşın dediği gibi bilinmeyen coinleri toplardım. şuanda 70$ kardayım 2 güne %25 %30 banko gözüyle bakıyorum. gelen kar ile al-unut coinlere gireceğim biraz o zaman kumar olucak sanırım biraz.
member
Activity: 308
Merit: 10
kumar günah yahuu.. bildiğin kumar oynamışsınız. araştırmadan etmeden girmişsiniz sonunuz hayrolsun
Pages:
Jump to: