Pages:
Author

Topic: Bir Amazix dolandırıcılığı... Yeni foruma katılıp iş yaptırmayın şunlara! - page 3. (Read 384 times)

newbie
Activity: 21
Merit: 0
ben defalarca amazix projelerine katıldım. bazılarında eksik stake verdikleri oldu evet. ama yazınca düzelttiler. en azından derdinizi anlatacak birini bula biliyosunuz. allah bilir kaç kişi çalışıyor.
bakın ben amazixi falan savunmuyorum. ama yeni üyeler bttde artık memberden öteye gidemez oldu. eski üyeler parayı götürürken, yeniler de onların arkasından bakar oldu. karşımıza bi fırsat çıkmış. hiçbişey yapmayıp pişman olmaktansa, en azından deneyelip pişman olalım. siz nasıl zamanında post kasıp bu rütbeye geldiyseniz, bırakın biz de az bi post kasalım. bakalım nolucak. size ne zararı var anlamıyorum. ödüllerin düşeceğinden mi korkuyosunuz yoksa? bizden başka kimse büyümesin diyosanız, o başka.

https://www.youtube.com/watch?v=6eNKcuBf5pA
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Ben bir tane üyelik aldım ama hiç post atmadım açıkçası Bitcointalk gibi ifade özgürluğü olan bir forumu birkaç ödül menajerinin sağlayabileceğini düşünmüyorum. Bu forumda bountylere katılsak bile biz bountyler için üye olmadık ve elimizden geldiğince güzel analizler yapmaya gayret ediyoruz fakat o forum doğuştan ödül için dolan insanlardan oluşacak her şeyi geçtim Moonforum'un moderatörleri Bitcoin'e inanan değil, Bitcoin'e ponzi diyip ödül kovalayan moderatörlerden oluşacak.
full member
Activity: 728
Merit: 151
kesinlikle katılıyorum kardeşim sana...XYO ve DATABROKER ödül programlarında da aynı boku yaptılar..milletin tokenlarını eksik gönderdiler veya hiç yollamadılar..bir de üstüne kyc saçmalığı çıkardılar..bunlara güven olmaz..yüz verirsek kendi elimizle kendimizi bitiririrz bence
full member
Activity: 630
Merit: 104
abi amazix bi çok stakelere çöktü, türklere kampanyada stake vermediler ve bir sürü hakkıyla blog yazan insanları VIP kampanyalarına kabul etmediler ..
Geçen GLITZKOIN diye bi kampanyalarına katılmıştım SPREAD i kapatmadan önce herkese eşit stake verse dedim (kimi 1 tane atmıs kimi 5 tane atmış!(
ve hepsine 1 er stake verse en kötü 2500 token geliyorken 100 token geldi şimdi ise spreadi açmayıp hiçbir soruya cevapta vermiyorlar ... Böyle adamların forumunu bugun siz multi yaparak coşturursunuz yarın bountyler adamlara gider sonra kalırsınız öyle!!!!!! YAPMAYIN!!!!

Daha öncede bi çok kampanyasında hakkıyla yazan TÜRK insanların sade ve sadece TÜRK olduğu için kampanyadan stake alamadığına şahit oldum defalarca!

kısacası                                              AMAZİXE BEL BAĞLAMAYIN ELİNİZDEKİNDENDE OLMAYIN

aşşağıda forumu savunanlar var sadece şu glitzkoin bountysine baksınlar adamlar 25te1 düşürdüler! 500k dolar dağıtcaz derken yaklaşık 20bin dolar dağıttılar!!! gidin foruma hiç önemli değil ama karşılaşacağınız durum bu emeğinize yazık!!! hayır bide bu proje az para toplamadı yani 20-25m dolar topladılar hatırladığım kadarıyla...  SPreadi açarlarsa bakarsınız!!!!
https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-500k-usd-glitzkoin-blockchain-ecosystem-for-the-diamond-industry-3534822        konu bu !

dao xyo essentia dav da yedikleri stakeleri saymıyorum zaten türklerin !
Pages:
Jump to: