Pages:
Author

Topic: Bir Günde %100 Artan Coinleri Nasıl Bulabiliriz? - page 3. (Read 690 times)

sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Yüzde yüz bir artış bekliyorsan bence güzel çıkış yapacak coinlerin icolarını takip et.Bonuslu girişler yapabilirsen çok güzel karlar sağlayabilirsin.
member
Activity: 406
Merit: 12
Tabii ki böyle bir şeyin formülü yok. Gelecek vaad ettiğini umduğun coinlerden sepet yaparsın, takvim etkinliklerine göre denk gelen olabilir.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Hocam o dediğiniz ancak pump olaylarında olur, onuda ancak balina diye tabir ettiğimiz, elinde yüklü btc bulunan gruplar yapabilir, onu yapmaktan ziyade hakkında çok güzel haberler çıkabilecek coinleri takip edin biraz uzun sürer ama 5x bile yakalayabilirsiniz.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
Dikkat edinde tam tersi %100 düşüşte yakalanmayın.genelde %100 artan coinler o an gelen bi haberle fiırlıyor geçen günler reddcoinde olduğu gibi.sürekli eventları ve alıp sattığınız coinin sosyal kanallarını falan takip ederseniz, ondan sora belki böyle bi yükselişe denk gelirsiniz.onun dışında ise çok sağlam gördüğününüz projeye uzun vadeli düşünürseniz yine %100 görmek çok zor değil.benim çok güvendiğim ICX var şimdi 2,6 dolar falan 2018 hedefim 25 dolar daha altını görmeden satmayı düşünmüyorum
full member
Activity: 350
Merit: 102
bu is bul karayi al parayi oyununa benziyor. hep sag gosterip sol vuruyorlar. mantikli hareket edenler hep terste kaliyor. yani bira sans isi. denk gelirse guzel katlarsin. gelmezse bekleme modundasin demektir.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
belli başlı bir şey yok. hepsinden azar azar al illaki kazandırır. onları bizler bilsek şimdiye zengin olmuştuk Smiley
member
Activity: 378
Merit: 11
eskıden bu hareketler cok oluşuyormus ama artık bu kadar çok yukselen coın bulmak bıraz zor gıbı piyasada daha saglam coınler agırlıklı olarak elde tutulmaya başlandı hafıf ama guzel kazanç getırıyor
newbie
Activity: 19
hocam 1 günde artan coin 6 ay kanırtıyor, "bundan bir cacık olmaz" dedirtiyor sonra 3-5-20-50x neyse işte artıyor. bunun da bir formülü yok alıp sabırla beklemeniz lazım. misal ben 20 gündür bekliyorum birinde, altındaki üstündeki sağındaki solundaki arttı uçtu gitti, bu ölmüş eşşek gibi duruyor ama artacak inşallah BAT. ytd

Bende BAT'ı bekliyorum senin gibi. Bugünkü dalgalanmadan da baya bi nasiplendi. Umarım boş yere bekletmiyordur  Smiley
full member
Activity: 318
Merit: 100
İlginç başlık olunca yazmak istedim. Bir günde %100 artan coini bulmak için ya istihareye yatarsın ya da bizim gibi bütün gününü okumaya, incelemeye, analiz yapmaya verirsiniz. Hiç olmadı finans sermayesinden tüyo alırsın, Elon Musk ile arkadaş ol, sana günde x10 yapacak coini söyler.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Yeni çıkan coinleri takip etmeniz gerekiyor. Hacim olarak takip etmelisiniz ki hangisinin şişmeye başladığını pumplandığını görebilesiniz. Bunu yaparken 30 tane aynı anda takip etme şansınız yok tabiki. 1 adet belirleyeceksiniz ona harcayacaksınız gücünüzü.
newbie
Activity: 45
maalesef 3 kuruşa 5 köfte kripto para dünyasında da yok...
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
İçerden bilgi almadığın ya da büyük balinaların arasına girmediğin sürece bulamazsın eğer bulsaydın zaten %100 artmazdı.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
%100 artan coinleri ancak artis gerceklestirdikten sonra bulabilirsin Cheesy
bu coinler arkasinda ciddi gruplar bulunuyor. sen girene kadar genelde is isten gecmis olur, uste yakin yerlerden yakalarsin. sansin yagver giderse bir %10 %20 ekmek yedirir ama yuksek risktir. dusuk butce ile girmen yararina olur
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
Binance veya bittrex de olmayan bir coin bulacaksın ve eklenmesini bekleyeceksin . Başkada yolu yok .
member
Activity: 154
Merit: 10
Coinmarketcal.com dan yakında gerçekleşecek güncellemeler, etkinlikler vs. takip edin. Biraz da şans aeron 29 cente düşünce dedim bu kesin yükselir 35 centte sattım sonra 1 doları gördü ertesi gün.
full member
Activity: 700
Merit: 134
Hadi bir coin alayım da elimde dursun belki %100 yapar diye coin alınmaz ki. Foruma bakarsın, spekülasyonlara bakarsın, projeye bakarsın.
Kimlerin elinde ne kadar var ona bakarsın, hacme bakarsın, potansiyele bakarsın vb.
%100 yapar mı bilmem ama yükselecek coin kendini zaten birkaç gün öncesinden belli eder (:
full member
Activity: 658
Merit: 153
Elinde biraz paran varsa girersin 10-20 coine belli miktar yapar bi tanesi elbet %100
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Deneme yanılma yöntemi, biraz tecrübe, biraz şans, biraz piyasanın havasını koklama diyelim. Kolay bir iş değil ve her zaman yakalamak mümkün olmuyor ancak dalgalı dönemlerde tutturunca verdiği keyif paha biçilemez. Smiley
Mesela geçen hafta KMD almıştım 3x yaptı bir haftada. Ama bunun bir garantisi yoktu.
member
Activity: 560
Merit: 12
%100 artacak coin bulmak diye bir olay yok.Balinalar dadanıyor o yetiyor onlara sonra yükselişi gören giriyor. En son balinalar ellerindekileri satıp çıkıyorlar. Satmadıysan mal gibi kalıyorsun ortada .
newbie
Activity: 140
%100 artacak coin yerine, araştırıp kafana yatan bir coin alıp uzun süre bekle derim. O zaman değil 100, 400 hatta daha fazlasını alabilirsin. Ama sabır en önemlisi.
Pages:
Jump to: