Pages:
Author

Topic: Bir Günde %100 Artan Coinleri Nasıl Bulabiliriz? - page 4. (Read 690 times)

sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Alacaksınız gelecek gördüğünüz bir coini sonra bekleyeceksiniz elbet bir gün o da %100 artış yapacaktır. Smiley Bu tarz şeylere girişmeyin hocam kaybedersiniz.
full member
Activity: 938
Merit: 115
yok ki öyle bir dünya. Kim ben bulabilirim derse doğru değildir. olaya orta ve uzun vadeli bakmakta fayda var. Öbür türlüsü zaten kumardır. ayrıca bu türlü bir çaba hem insanı çok yorar, hem strese sokar, hemde hata yaptırır.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Dostum bence öncelikle %100 artacak coin arama mantığını kafandan silmelisin, aynı gün yüzde yüz değerlenen bir coine balina girmiştir büyük ihtimalle yüksekten alırsın zarardan satmak zorunda kalırsın sonra
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben oyle 4-5 ay bekledim birinde namussuz coin zaten dusmustu daha da dustu durmadan dustu neredeyse yok olacakti artik, cok bunaltti beni sonra ciktin zarari sineye cektim ciktiktan 4 saat sonra %40 yukseld
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
hocam 1 günde artan coin 6 ay kanırtıyor, "bundan bir cacık olmaz" dedirtiyor sonra 3-5-20-50x neyse işte artıyor. bunun da bir formülü yok alıp sabırla beklemeniz lazım. misal ben 20 gündür bekliyorum birinde, altındaki üstündeki sağındaki solundaki arttı uçtu gitti, bu ölmüş eşşek gibi duruyor ama artacak inşallah BAT. ytd
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Evet arkadaşlar bu coinleri nasıl buluyorsunuz?

Reddit gibi platformları mı takip ediyorsunuz?
Pages:
Jump to: