Pages:
Author

Topic: Bir telefonla abone ol; kırk taklayla iptal et! - page 2. (Read 222 times)

member
Activity: 406
Merit: 47
Bence de geç bile kalınmış bir sistem olmuş bu ama yine de güç olmasın diyelim.  Cheesy  Kim bilir kaç kişi ter döktü alt tarafı bir abonelik iptali için. Vampir gibi yapışan şirketlerden kurtulması çok zor oluyor. D-Smart ile ailecek yaşadığımız sıkıntılı bir iptal süreci olmuştu eskiden. İnatçılıklarından dolayı ayakta alkışlayasım geldi yani böyle bir performans olamazdı. Bu sistem sayesinde artık sinir stres sahibi olmadan insanlar işini görür diye umuyorum. Böyle şeyler bir tıkla halledilebilmeli bu dönemde.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Bu özelliğin geleceğini daha önce duymuştum, geç bile kaldılar. Abonelik adı altında yapılan işlemler ile sorun yaşanmaması imkanı yok, herkesi en az birkaç kere uğraştırıyor ve bir yolunu bulup bir şekilde paranın üstüne konuyorlar Cheesy
Şu çağda yok dilekçe doldur yok genel müdürlüğe git gibi saçma işlerle bizi uğraştırmayacak olmaları güzel. Can sıkıcı şeylerle karşılaşmamızı biraz olsun engeller
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Şu ana kadar az uğraşmamışımdır bu saçma problemlerle. Bazı firmalar inanılmaz inatçı oluyorlar. Sırf sizi kaybetmemek için 50 kere teklif vermeye çalışıp vazgeçirmeye çalışıyorlar. Sırf bu yüzden müşteri temsilcileriyle kavga etmişti bir arkadaşım da.  Grin  Artık hiç kimseyle muhatap olmadan direkt internetten bu işi halledebilmek güzel olmuş. Zaten teknoloji çağında yaşıyoruz sonuçta böyle şeylerin kolayının yapılması şart. Oraya buraya koşturmaya da gerek kalmıyor böylece.
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
Bunu eşe dosta anlatmak lazım gerçekten. Vatandaş tarafından yapılan şikayetler nihayet bir meyve vermiş ki böyle bir hizmet açmışlar. Taahhüt söz konusu olan abonelik iptallerinde yine muhtemelen zararlı çıkma durumumuz olabilir ancak en azından bir sürü muhabbet çekmek zorunda kalmayız
full member
Activity: 545
Merit: 124
Eskiden Digiturk çok uğraştırıyordu ama şimdi eskisi gibi değil. En azından ikna etmek için cok çabalamiyorlar. Sadece bayiye gidip belge dolduruyorsun. Malzemeleri teslime gidiyorsun hepsi bu diğerlerini pek bilmiyorum.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Bu sistemin gelmesine sevindim ancak girip kontrol ettiğimde ekstra bir doğrulama istediği uyarısı ile karşılaştım. İlla mobil imza vs. gibi seçeneklerden birini yapmak gerekiyor kullanabilmek için. Aslında böyle bir şeye gerek kalmadan direkt olarak kullanabilsek daha iyi olurdu. Kaç kişinin mobil imzası e-devlette mevcuttur şu an bilmiyorum. Ama yine de bu sistem kullanışlı olabilir çünkü diğer türlü de insan sürekli uğraşmak zorunda kalabiliyor. Bazı firmalar o kadar zorluyor ki insanı çileden çıkarıyor.

Tabi giriş yaparken normal şifreniz yerine en kolayı internet bankacılığınızla giriş yapın değilse tekrardan uyarıda bulunuyor daha güvenlikli bir yöntemle giriş yapın diye.

Dediğim gibi internet bankacılığını kullanarak sisteme giriş yaparsanız hocam bu sorunla karşılaşmazsınız  Smiley
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
Bu sistemin gelmesine sevindim ancak girip kontrol ettiğimde ekstra bir doğrulama istediği uyarısı ile karşılaştım. İlla mobil imza vs. gibi seçeneklerden birini yapmak gerekiyor kullanabilmek için. Aslında böyle bir şeye gerek kalmadan direkt olarak kullanabilsek daha iyi olurdu. Kaç kişinin mobil imzası e-devlette mevcuttur şu an bilmiyorum. Ama yine de bu sistem kullanışlı olabilir çünkü diğer türlü de insan sürekli uğraşmak zorunda kalabiliyor. Bazı firmalar o kadar zorluyor ki insanı çileden çıkarıyor.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
Çok güzel bir paylaşım insanı kanser ediyorlar iptal süreçlerin de devletin böyle bir konuya parmak basması iyi olmuş..

Süperonline 2 senelik taahhüt bitince türknete geçmek icin basvuruda bulunmustum hediye ettikleri modemin parasına kadar aldılar tekrar taahhüt vermeyince aslında hediye degil aylık kiralık demişlerdi dolandırıcılar.

Türkiye de abonelik iptal etmek gerçekten çok zor bir işlem insanı çıldırtıyorlar.

iyi dediniz ben de bir kontrol ediym baya oldu abone olalı, haber vermeden yeni tarifeden çakıyorlar taahhüt sonu, sonra da biz sizi aradık hede höde diyorlar, aynısını Türk telekom da yapmıştı, zaten onlara sinirlenip Turkcell'e geçtiydim

hee iyi 1 sene daha varmış Smiley
member
Activity: 164
Merit: 18
Çok güzel bir paylaşım insanı kanser ediyorlar iptal süreçlerin de devletin böyle bir konuya parmak basması iyi olmuş..

Süperonline 2 senelik taahhüt bitince türknete geçmek icin basvuruda bulunmustum hediye ettikleri modemin parasına kadar aldılar tekrar taahhüt vermeyince aslında hediye degil aylık kiralık demişlerdi dolandırıcılar.

Türkiye de abonelik iptal etmek gerçekten çok zor bir işlem insanı çıldırtıyorlar.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Abonelik başvularını çok kolay yapıp iptal için 40 takla atmak gereken birçok firmadaki aboneliklerimizi artık telefon başında çaresizce operavari müzik dinleme zorunluluğunda kalmadan iptal edebileceğiz. E devlete yeni gelen bir özellik sayesinde tek tıkla iptal başvurusunu yapabileceğiz Smiley

Güncelleme: Geçen sene yazın yabancı arkadaşlarım için türktelekomdn yazlık internet açtırmıştım. Seneye kadar iptal ettirin değilse tekrardan aktif olur demişlerdi. Şubeye gitmeye bir türlü fırsatım olmuyordu ve bu fırsat ile denedim sabah saatlerinde tarafıma çağrı geldi ve kolaylıkla dakikalar içerisinde ptal sürecim resmi olarak başladı. 7 gün içerisinde iptal süreci tamamlanmış olacak.

Evet arkadaşlar şubeye gitmeme gerek kalmadan iptal işlemim gerçekleştirildi. Konuda belirtildiği gibi normal iptal onayı vermemden sonra tekrar aranarak iptalden caydırılmak istedim ancak sonuç değişmeyince paşa paşa iptali gerçekleştirdiler.
Pages:
Jump to: