Pages:
Author

Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu - page 9. (Read 24568 times)

sr. member
Activity: 302
Merit: 250
Bir kumar oynayarak imzasına girdim. Bakalım tutacakmı? Herkes imzasını terketmesinden dolayı belki ufak birseyler alırız.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
bunun ico'su bitmedimi daha? bitmediyse nezaman bitecek ve son durum nedir acaba? ne kadar yatırım aldılar acep?

ICO'nun bitmesine hemen hemen 7 gun var: http://bitcad.io/

Icinde 26 bin Ethereum bulunan multisig bir walletin privkeylerini yatirim olarak aldiklarini iddia ediyorlar. Zannediyorum uzerine de tek tuke yatirimlar gelmistir. 5 milyon civari bir bitcad satilmis gibi gozukuyor.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
bunun ico'su bitmedimi daha? bitmediyse nezaman bitecek ve son durum nedir acaba? ne kadar yatırım aldılar acep?
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Adamlar 10m$ yakın yatırım alacaklar nerdeyse harbi imzadakiler zengin oldu desek yeridir. Valla çıkmakla hatamı yaptık nedir. Cheesy

https://etherscan.io/address/0x06057678d4a5d678306aa263c71bed1c4d45ae1c#internaltx
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Abi bunlara birileri blogları  güncelleyin desin bari 3 kuruş oradan alalım.telegramdan yazsakda bakmıyorlar sanırım.
hero member
Activity: 510
Merit: 500

" Representative of BitCAD Farit Ismagilov and founder if Waves Platform Alexander Ivanov at Blockchain Conference Astana "

BitCAD Temsilcisi Farit Ismagilov ve Waves platformu kurucusu Alexander Ivanov Astana'daki Blockchain konferansında.
member
Activity: 64
Merit: 10
Yatırım yapmak için takip ediyordum bunları scam söylentilerinden sonra takibi bırakmıştım fakat şuan tekrar baktım imza listesi güncellenmiş, ceo vlad mitrafonav bugün bir konuşmaya katılacakmış. En azından coinleri dağıtacaklarını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
hala bunun imzasını taşıyanlar var,demekki zengin olacaklar bountler dagılıtılırsa
merakla bekliyorum neler olacagını,en ufak alakam yok ico ile ama scam mı degılmı,öduller dagıtılacakmı beklıyorum bakalım.
hero member
La bunların dağıtması bir seneyi bulur benden demesi geç dağıtırlar doğru düzgün stakeleri bile saymamışlar ben bunlara rütbemi yükseltin demiştim kalıcaktım yükseltmeyince o yüzden çıkış yaptım.

Evet rütbe için bounty konusuna yazılanları dikkate almıyorlar ama iletişime geçmek isteyen arkadaşlar telegram grubundan yazabilirler. Orayı aktif olarak kullanıyorlar
sr. member
La bunların dağıtması bir seneyi bulur benden demesi geç dağıtırlar doğru düzgün stakeleri bile saymamışlar ben bunlara rütbemi yükseltin demiştim kalıcaktım yükseltmeyince o yüzden çıkış yaptım.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
üşengeçliğimden çıkamamıştım bountyden. Durayım bari sonuna kadar Grin
Ico bir haftaya bitiyor zengin oluyoruz galiba  Grin

bende social medya kampanyasına katılmıştım ama bu scam olayı çok canımı sıktı. neyse umarım dediğin olur ve zengin oluruz Grin Grin Grin Grin Grin
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Ico bir haftaya bitiyor zengin oluyoruz galiba  Grin
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
hero member
"BitCAD takes part in Blockchain&Bitcoin Conference in St. Petersburg.

CEO at BitCAD Vladislav Mitrofanov speaks to the audience with the theme of "Biometric identification on the blockchain".

More informatiom here:
https://spb.blockchainconf.world/en
"

Panelden panele koşturuyorlar, Rusya'ya vize muafiyeti de kalktı ama yatırım yapan birkaç kişi gidip baksak mı ne var ne yok Smiley

Bu kripto para dünyası sürprizlere çok açık. Böylesine bir organizasyona hakikaten konuşmacı olarak katılıyor adam. Panelde kimler kimler yok, hemen hemen blockchain dünyasında tanınmış bütün firmalar, kişiler var. Ve bir aydır scam dediğimiz projenin CEO'su konuşmacı olarak katılıyor. Gerçekten çok ilginç. Sitede fotoğrafıyla beraber duruyor adam.

Benim aklımı karıştıran da bu ya. .
Gözden ırak olup parayı alıp kaçmak, sonra bir daha bir daha dolandırmak varken neden sürekli göz önünde dolanıyorlar?
İşlerini gerçekten amatörce yaptıkları için mi suçluyoruz yoksa?
Beklemekten başka yapacak hiç bir şey yok maalesef, umarım haklarını yiyoruzdur. 
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
"BitCAD takes part in Blockchain&Bitcoin Conference in St. Petersburg.

CEO at BitCAD Vladislav Mitrofanov speaks to the audience with the theme of "Biometric identification on the blockchain".

More informatiom here:
https://spb.blockchainconf.world/en
"

Panelden panele koşturuyorlar, Rusya'ya vize muafiyeti de kalktı ama yatırım yapan birkaç kişi gidip baksak mı ne var ne yok Smiley

Bu kripto para dünyası sürprizlere çok açık. Böylesine bir organizasyona hakikaten konuşmacı olarak katılıyor adam. Panelde kimler kimler yok, hemen hemen blockchain dünyasında tanınmış bütün firmalar, kişiler var. Ve bir aydır scam dediğimiz projenin CEO'su konuşmacı olarak katılıyor. Gerçekten çok ilginç. Sitede fotoğrafıyla beraber duruyor adam.
hero member
Activity: 644
Merit: 501
Tokenler dağıtılacak orası kesin gibi ama bi borsa olacak mı yada alan bir insan evladı olur mu orası şaibeli  Smiley
Benim 1800 bitcad 1 btc ise rahat 10 btc almam gerek ama 0.1 alırsak şükredelim.
sonuna kadar inanıp devam ettiğin için senin en az 100 btc alman gerekir Smiley
ico bitiminde tek imza kampanyası üyesi olarak sen kalırsın muhtemelen Smiley
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Tokenler dağıtılacak orası kesin gibi ama bi borsa olacak mı yada alan bir insan evladı olur mu orası şaibeli  Smiley
Benim 1800 bitcad 1 btc ise rahat 10 btc almam gerek ama 0.1 alırsak şükredelim.
hero member
Activity: 661
Merit: 509
hala umut edenler varsa yabancı başlıkta %100 scam oldugunu soyleyenler çok fazla
o yuzden arkadaşlarımın çok umut etmemesi gerekir
O yüzden bunların imzasından çıktım onplace'e geçtim.
Gerçi bunlar 1 aylık stake'imi saymışlar. Eğer scam değilse ordan gelir herhalde biraz ether.
full member
Activity: 266
Merit: 242
hala umut edenler varsa yabancı başlıkta %100 scam oldugunu soyleyenler çok fazla
o yuzden arkadaşlarımın çok umut etmemesi gerekir
sr. member
Şimdi diyorum da keşke çıkmasamıydım herhalde bu kadar uğraştıklarına göre tokeni basacaklarına emin oldum diyebilirim. Ama tabi direk dump yiyecek orası ayrı.
Pages:
Jump to: