Pages:
Author

Topic: BitCAD - Şifreli Akıllı İş Platformu - page 5. (Read 24568 times)

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Hi, guys!
Sorry for delay in replying.
Tree English-speaking members of the team are in business trips in Singapore (for incorporating of BitCAD) and China till July, 16, 2017 inclusive. During their absence there is only  Russian-speaking guys in the office).
Please, wait a little and they'll be back with a good news!
Thanks a lot for believing in our team!)

sürekli bir bahane buluyorlar şimdide singapura çine gitmişler bekle babam bekle
Adamlar profesyonel bi şekilde takılıyor geziler yapıyor bence rahat bi exchange yüzü görecek. Az biraz destek verirlerse de aksın paralar köpük partisi vereceğim Grin
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
Hi, guys!
Sorry for delay in replying.
Tree English-speaking members of the team are in business trips in Singapore (for incorporating of BitCAD) and China till July, 16, 2017 inclusive. During their absence there is only  Russian-speaking guys in the office).
Please, wait a little and they'll be back with a good news!
Thanks a lot for believing in our team!)

sürekli bir bahane buluyorlar şimdide singapura çine gitmişler bekle babam bekle
hero member
Activity: 644
Merit: 501
Bu bitcad'dan çıkıp monaco'nun imza kampanyasına girmiştim, onun ödemeleri geldi bunlar hala 3 kağıt peşindeler. bir an önce vazgeçin imzasından, zararın neresinden dönerseniz kardır Smiley
hero member
Activity: 896
Merit: 519
bu aralar sürekli imzaları silip geri yüklüyorum, bunuda geri koysam mı diye düşünüyorum. Yarına kadar opl yi bekleyecem ondan sonra silip  bunu tekrar mı koysam. Ummadık taş baş yarar diye boşuna dememişler.  Undecided
Bu serefsizlerin ne yapacagı belli olmaz ondan tutuyorum. İnata bindi

Boş yere tutuyorsunuz, vereceklerse zaten verirler vermeyeceklerse bahaneye ihtiyaç duymadan vermezler. Telegram da imzaları kaldırabilirsiniz demişti hatta Ağustos ayında yeni kampanya var demişti. İmzaları da kontrol ettiklerini hiç mi hiç sanmıyorum boş yere tutmayın.
legendary
valla şaşıyorum ben bu adamlara ya ingilizce bilmiyorlar yada taşak geçiyorlar ulan bi blog duyurusu yazmak çokmu zor altı üstü 2 satır yazı yazacaksın. rusça takılmaya devam ediyolar maillere cevap yok sorulara cevap yok. scamlığında bir adabı vardır bunlara scam demek iltifat olur.
sr. member
Activity: 302
Merit: 250
bu aralar sürekli imzaları silip geri yüklüyorum, bunuda geri koysam mı diye düşünüyorum. Yarına kadar opl yi bekleyecem ondan sonra silip  bunu tekrar mı koysam. Ummadık taş baş yarar diye boşuna dememişler.  Undecided
Bu serefsizlerin ne yapacagı belli olmaz ondan tutuyorum. İnata bindi
hero member
Activity: 546
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Hocam siz liqui yi dandik bir yer saniyorsunuz sanirim ama liqui epey bir secici,cer cop coin pek yok orda.Populer bir yer degil ama bittrexten daha kaliteli coin listeliyor adamlar.Ayrica emir commit islemleri bittrexten daha iyi.2 yila cok daha populer bir exchange sitesi olacaktir.

Bittrex hacim olarak daha iyi Liqui ise biraz daha rahat olması ile iyi diyebiliriz ama support kısmını açıkça ben sevmiyorum. Liqui zaten emin olun Bittrex gibi coin pazarı olsun daha çok ağırlaşacağını düşünüyorum.

Bitcadden bir haber yok sanırım.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Hocam siz liqui yi dandik bir yer saniyorsunuz sanirim ama liqui epey bir secici,cer cop coin pek yok orda.Populer bir yer degil ama bittrexten daha kaliteli coin listeliyor adamlar.Ayrica emir commit islemleri bittrexten daha iyi.2 yila cok daha populer bir exchange sitesi olacaktir.

Support cevap vermiyor borsadan kaldırdıkları bi coin için çekim talebi verdim aylardır bekliyor 2 defa mail attım hiç bir cevap yok. Amaçları kaliteli imaj çizmeleri eğer yakında patlayacak bi borsa olursa ilk liqui olur.
Hocam biraz açarmısınız bende yeni yeni liqui de işlem yapmaya çalışıyorum,olumlu yorumlar okudum hakkında.Support sureklı akan Trollbox kısmında aktif görünüyor,sorunları cevaplıyor.
Waves tabanlı projelerin buraya daha çok alınacagını duşunuyorum

Merhaba;

Off topic - liqui'nin sunucuları ve sitesi berbat. Bir emir girerken kurdeşen döküyorum, emir girilip giremdiği belli değil. İşlem devam ediyor sembolü harreket ediyor da ediyor. Emir gerçekleşemiş, ne buna dair bir ibare var ortalıkta ne de buy/sell bölümündeki likitlerde bir fark. Dün akşam yarım saat 2FA etkinleştirmeye çalıştım olmadı, bu gün tekrar deneyeceğim. İşlemdeki coinler işime geliyor olmasa ayağımı basmam.

İyi dileklermle
full member
Activity: 266
Merit: 242

Support cevap vermiyor borsadan kaldırdıkları bi coin için çekim talebi verdim aylardır bekliyor 2 defa mail attım hiç bir cevap yok. Amaçları kaliteli imaj çizmeleri eğer yakında patlayacak bi borsa olursa ilk liqui olur.
Hocam biraz açarmısınız bende yeni yeni liqui de işlem yapmaya çalışıyorum,olumlu yorumlar okudum hakkında.Support sureklı akan Trollbox kısmında aktif görünüyor,sorunları cevaplıyor.
Waves tabanlı projelerin buraya daha çok alınacagını duşunuyorum
hero member
Activity: 756
Merit: 500

sr. member
Activity: 322
sr. member
dağıtım yapıyorlar ama nasıl yapıyorlar kime yapıyorlar belli değil bir duyuru bir açıklama yok. satılmayan tokenler ne olacak bilgi yok hiç kimseyi tınlamıyorlar sorulara cevap vermiyolar telegram kanalıda artık rusçaya döndü kendi aralarında takılıyorlar. kolay kolay hiç bi exchange eklemez bunları anca yobit ekler belki scam havuzu sonuçta.
bir aylık falan stake'im var, versinler paramızı uğraştırmasınlar Smiley
umarım öyle yarıda bıraktık diye ödememezlik yapmazlar...

Bence borsaya girer ama bittrexe falan girmez bence liqui girer onun dışında bence bountyleri dağıtıcaklar bir sıkıntı olmaz ama ilgilenirlermi orası ayrı bir mesele. Ama işte asıl soru ne zaman dağıtırlar. Grin
hero member
Activity: 661
Merit: 509
https://ethplorer.io/address/0xcba47417016ce3b58a148cdf64bfadab7eb779e7
bu link burada dursun, 29 mayıs'ta ok demiş bana, belki scam çıkmaz da token gönderirler.
hero member
Activity: 644
dağıtım yapıyorlar ama nasıl yapıyorlar kime yapıyorlar belli değil bir duyuru bir açıklama yok. satılmayan tokenler ne olacak bilgi yok hiç kimseyi tınlamıyorlar sorulara cevap vermiyolar telegram kanalıda artık rusçaya döndü kendi aralarında takılıyorlar. kolay kolay hiç bi exchange eklemez bunları anca yobit ekler belki scam havuzu sonuçta.
bir aylık falan stake'im var, versinler paramızı uğraştırmasınlar Smiley
umarım öyle yarıda bıraktık diye ödememezlik yapmazlar...
sr. member
Bunlar dagıtım yapıyorlar ama herhangibir exchange sitesinde listelenmişler mi acaba.Scam dedikoduları ne oldu arkadaşlar dedikodumuymuş sadece

Sosyal medya için kaydolurken herhangi bir adres istememişlerdi diye hatırlıyorum dağıtımı nasıl yapacaklar bir bilginiz var mı?

Telegramda falan yoklar şu anda en son yapılacak dağıtım sadece İcosuna katılanlar için bitcadleri vereceklerdi. Bountyler için herhangi bir şekilde bilgi yok foruma'da çok fazla uğramıyorlardı zaten aradan 2 hafta falan geçtikten sonra belli olacak.
legendary
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Bunlar dagıtım yapıyorlar ama herhangibir exchange sitesinde listelenmişler mi acaba.Scam dedikoduları ne oldu arkadaşlar dedikodumuymuş sadece

Sosyal medya için kaydolurken herhangi bir adres istememişlerdi diye hatırlıyorum dağıtımı nasıl yapacaklar bir bilginiz var mı?
sr. member
Activity: 322
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Senin yıkacağın kesin de bizim yıkmayacağımız da kesin.  Smiley
Pages:
Jump to: