Pages:
Author

Topic: BitClouder.co - Ferma de minerit ce accepta aparate de minat bitcoin si ethereum - page 2. (Read 23136 times)

legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Suntem tot aici si asteptam sa ne trimiteti asicurile cumparate de la bitmain Wink
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Inca suntem aici si primim aparate in gazduire!

Ne marim capacitatea in permanenta!
Salut, cat costa un rig pt minat eth (dacă i-l comandați voi) , din ce este compus și cat ar costa montajul și mentenanța lunara pt el?

depinde ce rig poti sa ma contactezi direct la 0755581546
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Postarea edin 2015 , mai este valabila oare? Cum aş putea fi convinsa ca e o informatie falsa ?

este pe bune Smiley inca suntem aici.
legendary
Activity: 950
Merit: 1000
Postarea edin 2015 , mai este valabila oare? Cum aş putea fi convinsa ca e o informatie falsa ?
newbie
Activity: 1
Merit: 0
Inca suntem aici si primim aparate in gazduire!

Ne marim capacitatea in permanenta!
Salut, cat costa un rig pt minat eth (dacă i-l comandați voi) , din ce este compus și cat ar costa montajul și mentenanța lunara pt el?
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Inca suntem aici si primim aparate in gazduire!

Ne marim capacitatea in permanenta!
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
cati mh.s face un rig deal tau Huh si pe ce preferi sa lucrezi pe ati sau ndivia?? placi classice sau probtc?? care ar fi pretul unui RIG complet cap coada
Si ati si Nvidia nu e problema facem riguri in functie de nevoile tale placi de baza pe stoc am doar tb 250
newbie
Activity: 14
Merit: 0
cati mh.s face un rig deal tau Huh si pe ce preferi sa lucrezi pe ati sau ndivia?? placi classice sau probtc?? care ar fi pretul unui RIG complet cap coada
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Pret pentru gazduire S9?

Poti sa ma contactezi direct la 0755581546
full member
Activity: 140
Merit: 100
Quo Vadis
Pret pentru gazduire S9?
member
Activity: 188
Merit: 13
Hi,

can somebody give me some Feedback about Bitclouder?

Something about prices, Service, temperature?

Access to the miner, 24/7?

prices for Antminder d3 an l3+ ?
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Eu am tot facut site-uri de vreo 5 ani incoace, dupa parerea mea site-ul asta ar trebui tradus si in Romana. Uita ca sunt unii care prefera sa citeasca in limba tarii lor, in Engleza sunt multe site-ri "scam".  Stiu, in Engleza pentru unii site-ul e profesional, dar iti spun din experienta. traduce site-ul si in limba Romana. O sa ai mai multi clienti. O zi buna!

Ok! nu m-am gandit sincer la asta.

O sa fac si asta multumesc pentru sfat!
full member
Activity: 459
Merit: 104
Eu am tot facut site-uri de vreo 5 ani incoace, dupa parerea mea site-ul asta ar trebui tradus si in Romana. Uita ca sunt unii care prefera sa citeasca in limba tarii lor, in Engleza sunt multe site-ri "scam".  Stiu, in Engleza pentru unii site-ul e profesional, dar iti spun din experienta. traduce site-ul si in limba Romana. O sa ai mai multi clienti. O zi buna!
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Ferme de minerit pe baza de GPU acceptati ? GPU de genul RX480, GTX 1070

Da Smiley
newbie
Activity: 24
Merit: 0
Ferme de minerit pe baza de GPU acceptati ? GPU de genul RX480, GTX 1070
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Inca suntem aici Smiley am fost ocupati sa instalam cateva sute de mineri  Angry
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
In urma cresterilor masive la pretul monezilor virtuale miningul a crescut in 2-3 luni cat a crescut intr-un an aproximativ.

Tocmai de aceea am initiat un nou proiect BitClouder Datacenter 2.

BitClouder datacenter 2 va fi construit de la zero special pentru echipamente mining.

Terenul a fost cumparat suntem in curs de obtinere a autorizatiei de constructie pentru 2 hale fiecare de 300MP unde vor fi amplasate 10 rafturi fiecare de 100KW/ora (estimam 850KW/h) iar in hala2 vor fi depozitate numai ASIC-uri.

Salut,

Se vor instala si ASIC-uri Antminer L3+? Vreo data la care se va deschide Datacenter 2?

Buna, sigur instalat orice aparate nu conteaza important e sa fie profitabil pentru clienti.

Datacenter 2 am terminat cu actele pe teren am inceput sa nivelam terenul pentru hala acolo o sa mai dureze dar inca este loc in datacenter suficient.
sr. member
Activity: 265
Merit: 250
In urma cresterilor masive la pretul monezilor virtuale miningul a crescut in 2-3 luni cat a crescut intr-un an aproximativ.

Tocmai de aceea am initiat un nou proiect BitClouder Datacenter 2.

BitClouder datacenter 2 va fi construit de la zero special pentru echipamente mining.

Terenul a fost cumparat suntem in curs de obtinere a autorizatiei de constructie pentru 2 hale fiecare de 300MP unde vor fi amplasate 10 rafturi fiecare de 100KW/ora (estimam 850KW/h) iar in hala2 vor fi depozitate numai ASIC-uri.

Salut,

Se vor instala si ASIC-uri Antminer L3+? Vreo data la care se va deschide Datacenter 2?
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
In urma cresterilor masive la pretul monezilor virtuale miningul a crescut in 2-3 luni cat a crescut intr-un an aproximativ.

Tocmai de aceea am initiat un nou proiect BitClouder Datacenter 2.

BitClouder datacenter 2 va fi construit de la zero special pentru echipamente mining.

Terenul a fost cumparat suntem in curs de obtinere a autorizatiei de constructie pentru 2 hale fiecare de 300MP unde vor fi amplasate 10 rafturi fiecare de 100KW/ora (estimam 850KW/h) iar in hala2 vor fi depozitate numai ASIC-uri.
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Multumesc pentru gazduirea oferita cu profesionalism, promptitudine si seriozitate! Recomand BitClouder!  Smiley
Smiley Cu placere

Inca suntem aici si crestem asa ca va asteptam Smiley
Pages:
Jump to: