Pages:
Author

Topic: BitClouder.co - Ferma de minerit ce accepta aparate de minat bitcoin si ethereum - page 3. (Read 23138 times)

newbie
Activity: 7
Merit: 0
Multumesc pentru gazduirea oferita cu profesionalism, promptitudine si seriozitate! Recomand BitClouder!  Smiley
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Salut, cat produce un Antminer S7 pe luna? Cu cat mai raman eu ca investitor daca trebuie sa-ti platesc 104$/422RON pe luna?

Multumesc.

Salut poti sa iti calculezi singur cat si cum produce noi oferim doar o solutie de gazduire nu cloud mining.

Multumesc
newbie
Activity: 25
Merit: 0
Salut, cat produce un Antminer S7 pe luna? Cu cat mai raman eu ca investitor daca trebuie sa-ti platesc 104$/422RON pe luna?

Multumesc.
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
am si eu o intrebare daca e sa cumpar aparate de minat s7 de aici https://mineoncloud.com/en/22-hardware-store ce trebuie cumparat sa il pot gazdui aici? cel normal la 799EUR sau cel la 999EUR adica acel pachet?

Pai ai nevoie de pachetul cu sursa.. insa este scump acolo 1000 de euro momentan un aparat cu totu cu sursa bitmain te ajunge pe la maxim 3600 de ron. Am si eu aparate de vanzare daca vrei.
doar intrebam pe moment, inca ma gandesc ce sa fac mining pt bitcoin sau etherum. Sunt trecut prin cloud mining si acolo pierd timp prea mult sa imi recuperez investitia.
Daca e sa cumpar de la tine sau de pe site etc aceste aparate.. instalarea / setarea / etc totul pentru a face aparate sa functioneze trebuie eu sa stiu astea sau poti tu sau echipa ta sa le faca?
Si pe viitor daca e sa apara accepti si aparate de etherum?

Accept aparate ethereum si acuma am si de vanzare rig-uri pentru ethereum poti sa ma contactezi pe skype adrian.tuto si vorbim mai multe.

Multumesc
member
Activity: 271
Merit: 10
am si eu o intrebare daca e sa cumpar aparate de minat s7 de aici https://mineoncloud.com/en/22-hardware-store ce trebuie cumparat sa il pot gazdui aici? cel normal la 799EUR sau cel la 999EUR adica acel pachet?

Pai ai nevoie de pachetul cu sursa.. insa este scump acolo 1000 de euro momentan un aparat cu totu cu sursa bitmain te ajunge pe la maxim 3600 de ron. Am si eu aparate de vanzare daca vrei.
doar intrebam pe moment, inca ma gandesc ce sa fac mining pt bitcoin sau etherum. Sunt trecut prin cloud mining si acolo pierd timp prea mult sa imi recuperez investitia.
Daca e sa cumpar de la tine sau de pe site etc aceste aparate.. instalarea / setarea / etc totul pentru a face aparate sa functioneze trebuie eu sa stiu astea sau poti tu sau echipa ta sa le faca?
Si pe viitor daca e sa apara accepti si aparate de etherum?
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
am si eu o intrebare daca e sa cumpar aparate de minat s7 de aici https://mineoncloud.com/en/22-hardware-store ce trebuie cumparat sa il pot gazdui aici? cel normal la 799EUR sau cel la 999EUR adica acel pachet?

Pai ai nevoie de pachetul cu sursa.. insa este scump acolo 1000 de euro momentan un aparat cu totu cu sursa bitmain te ajunge pe la maxim 3600 de ron. Am si eu aparate de vanzare daca vrei.
member
Activity: 271
Merit: 10
am si eu o intrebare daca e sa cumpar aparate de minat s7 de aici https://mineoncloud.com/en/22-hardware-store ce trebuie cumparat sa il pot gazdui aici? cel normal la 799EUR sau cel la 999EUR adica acel pachet?
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Salut,

Mai ai Antminer S7 la vanzare (cu tot cu sursa), pret ?
Daca am inteles bine oferta de gazduire, pentru Antminer S7 as avea de plata in total 104 Usd/ luna? Mai exista si alte taxe, costuri ?
Multumesc!

Salut da mai am s7 de vanzare 2670 de ron plus sursa 900 de ron iar cat despre gazduire pretul este 104 $/luna sau 422 ron lunar fara alte costuri.
newbie
Activity: 41
Merit: 0
Salut,

Mai ai Antminer S7 la vanzare (cu tot cu sursa), pret ?
Daca am inteles bine oferta de gazduire, pentru Antminer S7 as avea de plata in total 104 Usd/ luna? Mai exista si alte taxe, costuri ?
Multumesc!
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Gazduim si aparate de minat ethereum GPU RIGs, in curand o sa lansam si propriul pool pentru ethereum
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Mi se pare o afacere extraordinara. Chiar daca de abia am descoperit si eu lumea asta a bitcoin-ului , aceasta idee de afacere este laudabila. Iti urez mult succes!!

Multumesc!
newbie
Activity: 54
Merit: 0
Mi se pare o afacere extraordinara. Chiar daca de abia am descoperit si eu lumea asta a bitcoin-ului , aceasta idee de afacere este laudabila. Iti urez mult succes!!
sr. member
Activity: 519
Merit: 250
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
asta e doar pe reteaua actuala 200 de ips... insa o sa fac un print screen cu toata ferma in curand si promit o camera live
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
BitClouder.Co a devenit S.C BitClouder Host S.R.L
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Oferim cupoane gratuit pentru antminer s7 pentru cei care livrea aparatele direct la noi!
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Salut! Ati mai primit surse cumva? Spuneai ca in vreo luna vin..
Salut din pacate cum au venit sau si dus ... nu am mai anuntat ca am primit
Pages:
Jump to: