Pages:
Author

Topic: Bitcoin 8 bin doların üzerine çıktı - page 2. (Read 569 times)

full member
Activity: 571
Merit: 113
Güzelde duruyor şuan olduğu yerde 6 k dan alanlar mutlu olmuştur diye düşünüyorum. Umarım devamıda gelir artık
newbie
Activity: 280
Merit: 0
8 bin doların üzerine çıkması çok çok iyi oldu, açıkçası beni de rahatlattı, zaten imkanı yok 5k altına düşemez.  hedef 25k bende
jr. member
Activity: 84
Merit: 7
Community Manager at Bitsurf.eu
8000 altına düştü ve bir saattir böyle. Bu birçok kişi tarafından gerçekleşeceği bahsedilen düşüşün başlangıcı mı yoksa tekrar yükselecek mi? Fikri olan.
jr. member
Activity: 158
Merit: 1
yolu açık olsun aynen devam inşallah Smiley
member
Activity: 196
Merit: 10
Bir süre Bitcoin 8000 in üzerinde seyrederse piyasada ki çoğu altcoin de düşmeyecektir. Bir anda yükselişlerle piyasa biraz canlandı ve bütün coinler az da olsa işlem görmeye başladı. Özellikle  Bİtcoin bir anda alınmaya başlandı. Bu yükseliş devam ederse  piyasa çok hareketli olacaktır.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Insallah boyle devam eder bu sefer. Cunku onceki 8 bin dolar macerasi erken son bulmustu. Umarim bu yukselis erken son bulacak bir yukselis olmaz.
member
Activity: 182
Merit: 11
Bu sıralar yaşadığı durum bence gelecek olan büyük yükseliş öncesi durgunluğudur, herkesin gözü yükselişte fakat daha zamanı var gibi duruyor
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Devamı gelecek mi önemli olan bu şimdi. Ani hareketleri altlar sevmez, nasıl ki btc düşünce altlar düşüyor, btc ani yükselme yaparsa altlar tekrar düşer bu böyledir. Şimdi bize gereken btc nin yavaş ve emin adımlarla ilerlemes hatta biryerlerde sabit kalması-dolanması. Pek sanmıyorum rahat bırakacaklarını ama inşallah öyle olur. Malum eylül ayında Japon eşşeği yine mt. gox'un btc leri satacak heralde, umuyorum ki satmaz da mağdurlara btc olarak dağıtırlar.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Evet 8 bin dolar sınırı yeniden aşıldı çok şükür. Bu değerin üstünde kalırsa birkaç hafta sonra çıkış devam eder diye düşünüyorum ben. 1 ay içinde 11 bin doları görür o zaman en az.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Bitcoin som zamanlarda ki en istikrarlı yükselişini gerçekleştiriyor
10k ya kadar çıkacak bence
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Bountyhive.io
Alınacak olumsuz bir karar piyasaları çok fazla negatif etkileyebilirdi. Bu haberle biraz olsun nefes aldık, bundan sonrasında böyle olur inşallah

Trumpun bir mesajı ile artışa geçti hocam dediğiniz gibi olumsuz birşeyler deseler ne olurdu acaba piyasa.
jr. member
Activity: 84
Merit: 7
Community Manager at Bitsurf.eu
Birçok yerde bu yükselme için bull trap deniliyor ve 6000 lere geri düşeceği söyleniyor. Yükselme devam eder mi yoksa söylendiği gibi geri düşecek mi?
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Umarım bitcoin kısa zaman dilimi içerisinde 10 bin doların üzerine çıkmayı başararır.Benim düşünceme göre bitcoin 10 bin doları geçmeyi başarırsa boğa sezonu başlar.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Soros rockefeller haberleri her yere yayıldı küçük yatırımcılar gaza geldi hacim artışıyla güzel bir sonuç çıktı. Bir hafta içinde 10k görecektir eğer bu haberler gerçekci bir kanıt gösterirse bir gece ansızın 15 20k
member
Activity: 574
Merit: 14
hocam 3 günün şafağında doğuya doğru bakın.  Grin  ether 600 dolara ulaştığı andaki bitcoin fiyatında herhangi gerileme, sert satışlar veya alış gücü mü artıyor ona dikkat edin. ether 600'ü geçer ve devamını getirmeye niyetlenirse 700-800'e yol alırsa tamam o zaman işte pozitif istediğimiz hareketleri görüyoruz demektir.
sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
Zorlu bir piyasada yatırım yapmayı tercih ettik, burada diğerlerinden çok daha fazla risk var fakat aynı zamanda o orandada büyük kazanç var, düşsede çıksada buradayım, son gülen iyi güler diye düşünerek sabrediyorum.
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Bu toparlanma hepimiz için çok iyi geldi bir nebzede olsa artık içimiz biraz daha rahat mart ayında toparlanmasını beklerken 15 gün civarında oynama yaptıktan sonra arttıı
full member
Activity: 280
Merit: 100
Başlığı görünce aklıma geldi birden bu G20 zirvesi'nde olumsuz kararlar yorumlar çıksaydı piyasanın hali nasıl olcaktı acaba, olumlu yorumlardan sonra bile bayağı bi acı çektirdi bize kripto market, bekleyişin ardından yaşanan bu yükselişin devam etmesini umuyorum.
member
Activity: 392
Bitcoin değer olarak ancak belkide balon lale cümlemesi olmadan olması gereken hakettiği yerde olduğunu düşünüyorum , bundan sonra ki artışlarda artışın altı doldurulduğu sürece bitcoin rakamının çıkarılması sert düşüşler yaşanması engelleyecektir.
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Kalktı yeniden şaha boğa oldum geliyorum diye bağırıyor değerlimiz. Cheesy Bu dönem de vazgeçmeyen coinlerini elinde tutan biz emektarlara da günyüzü doğdu yeniden.
Pages:
Jump to: