Pages:
Author

Topic: Bitcoin 8 bin doların üzerine çıktı - page 6. (Read 569 times)

member
Activity: 308
Merit: 10
Ortak düşünce g20 zirvesin den gelen haberin piyasayı yükselişe geçirdiği yönünde. Yükseliş için bir bahane gerekiyordu oda bu haber oldu. Artık bahar dönemi başladı. Hayırlı olsun Cheesy
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Benim bu piyasayı takip ettiğim süre içerisinde ne zaman bıçak kemiğe dayandı durumu olduğunda yani ne zaman piyasa dip yapıp can yakmaya başladığında bir yerlerden bir haber gelir ve piyasa toparlanmaya başlar bu G20 den gelen haberde böyle bir haberdi bundan sonra piyasanın yükseliş trendine gireceğini düşünüyorum.
member
Activity: 224
Zirveden kaynaklı mı bilmiyorum ama bu yükseliş çok iyi geldi. Umarım bir süre bu yükseliş devam eder de rahat bir nefes alabiliriz.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Çoğunluk bu yükselişi G20 zirvesine bağlamış. Düşüş için bir bahane nasıl bulunuyorsa yükseliş içinde bir bahane bulundu. Sebep siz hiç bir şey inip çıkmıyor bu piyasada Wink
member
Activity: 378
Merit: 20
Bence yükseliş başladı veya başlayacak demek için çok erken. Piyasayı biraz daha takip etmekte fayda var. Şu an ki durum tabi ki iyi ama devamı lazım.
newbie
Activity: 140
Bu yükselişin en büyük nedeni G20 zirvesinden gelen haberdir, piyasa orada ki açıklamaya odaklanmış durumdaydı. Olumsuz bir haber gelmeyince piyasa hemen yükselişe geçti doğal olarak.
newbie
Activity: 182
Piyasanın gözü kulağı G20 zirvesindeydi neyse ki kötü bir açıklama gelmedi. Piyasa da derin bir oh çekerek hemen yükselmeye başladı. Umarım bu bahar havası etkisi yapar ve Yükseliş kısa vadeli olmaz.
hero member
Activity: 2030
Merit: 402
G20'den sonra Bitcoin olumlu yönde etkilendi neyse ki ve tekrar yükselişe geçerek 8350 dolar seviyesine ulaşmış durumda. Bundan sonra güzel gelişmeler görmeye başlarız herhalde artık Bitcoin adına.
member
Activity: 266
Zirveden gelen güzel haber piyasaya pump etkisi yaptı resmen Cheesy piyasaya yas havası hakimdi bu gelişme doping etkisi yaptı. Umarım bu hava uzun sürer ve eski günlere dönüş yaparız.
member
Activity: 308
Herkes G20 ye kilitlenmiş durumdaydı, piyasa da yasaklanacak algısı oluşmuştu neyse ki negatif bir haber gelmedi. Piyasaya da hemen olumlu yansıdı ve ortalık yeşillendi sanırım bahar süreci başlıyor artık.
newbie
Activity: 1
bence kısa bi dumplamadan sonra yükselişe çıkar görün bakın ayrıcaeth ı takip edin yeni sistemi almasıyla 2 ye katlıcak Wink
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bitcoin 8000$ doların üstüne çıktı diye hemen yelkenleri indirmemek lazım. Daha 2 gün önce 4000 5000 ler gelir mi diye konularda muhabbetler geçmiyor muydu? piyasanın tekrar yükseliş trendine girdiğini söylemek için soluksuz ard arda 4 hafta sürekli yükselişlerle günü tamamlamalıyız.. yoksa geçen haftalarda ki gibi 1 hafta 1000$ lık artış ertesi güne 1500$ lık düşüş şeklinde 1 ileri 2 geri durumlarını göz ardı etmemeliyiz.
member
Activity: 462
Bu hafta çok güzel bir yükseliş görebiliriz. Son birkaç aydaki kara bulutların dağılabileceği yönünde uzun süredir ilk defa yüksek bir umuda sahibim kendim adına
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
March 19, 2018, 12:12:29 PM
g20 zirvesinden gelen haber piyasaları hemen olumlu etkiledi. artık btc nin eski günlerine dönmesini bekliyorum. ama bu süreç biraz aman alacakmış gibi görünüyor. şimdi markete giren parayı çok iyi takip etmeliyiz, bize daha doğru yol gösterecektir.
member
Activity: 86
March 19, 2018, 11:54:13 AM
 Stellar çok güzel bir yükseliş göstermiş ama bir btc gibi olacağını sanmam bu piyasadaki olumsuz haberlerden sonra btc nin artışı moral oldu ve umuyorumki birkaç aya kalmaz btc eski rekoruna ulaşacaktır
jr. member
Activity: 56
March 19, 2018, 11:49:28 AM
bu haberler çok güzel ve olumlu haberler tabiki btc de iniş çıkışlar olacak ama benim tahminim haziran ayında en az 2 katı olur. coin olarak btc en hızlı bir yatırım aracı inişler can sıkmasın çok güzel çıkışlar bizi bekliyor
member
Activity: 728
Trphy.io
March 19, 2018, 10:53:22 AM
Alınacak olumsuz bir karar piyasaları çok fazla negatif etkileyebilirdi. Bu haberle biraz olsun nefes aldık, bundan sonrasında böyle olur inşallah
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
March 19, 2018, 10:38:04 AM
Buğün tarihi bir dönümdü aslında bana göre  ya kırmızı görecektik ya yeşili çok şükür yeşili görüyoruz yoksa  8 bin doların üzerine çıktı değilde 6 bin dolarlara geriledi demek zorunda kalırdık.
full member
Activity: 476
Merit: 100
March 19, 2018, 10:29:58 AM
G20 den yapılan açıklama piyasayı olumlu etkiledi ve bitcoin hemen 8k nin üzerine çıktı ve yükselişini devam ettirecektir. Fırsat bekleyenlere de iyi bir alım fırsatı gelmiş oldu bu zirve sayesinde.
member
Activity: 260
March 19, 2018, 09:47:22 AM
Bu konu hakkında benim düşüncem şöyledir: Bitcoinin belirli zamanlarda artan ivmeli bir yol katedeceğidir. Yani artan ivme derken inişler ve çıkışların olduğu ama belirli sürede toplamda artış yönünde ivme göstereceğidir. Mesela bugün Coinmarketcap ta 1 BTC= $8.349,88    değerindedir. 8 ay sonra 2 veya 3 katına kadar çıkabileceği düşüncesindeyim.Bu süre zarfındada inişler çıkışlar mutlaka olacaktır.
Pages:
Jump to: