Pages:
Author

Topic: Bitcoin Avı - Soru Tartışma/Fikir Alışverişi - page 12. (Read 17686 times)

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Hani şu bitonic.nl bulmaca çözme olayı vardı oradan mı esinlendin ?
Onlarınki ile bu hazırladıklarım arasında fark var. Onlar daha çok zeka sorusu tadında yapmışlardı. Benim hazırladığım sorularda bitcoin ile ilgili teknik bilgi ve bilgisayar becerisi gerekiyor.
Meknun diye bi oyun vardı bayağı hit almıştı zamanında forumlarda falan çözmeye çalışıyordu insanlar
aslında sağlam bi sponsor ile btc topluluğu dışına çıkıp meknun gibi gizem zeka türevi birşey olabilir.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Onlarınki ile bu hazırladıklarım arasında fark var. Onlar daha çok zeka sorusu tadında yapmışlardı. Benim hazırladığım sorularda bitcoin ile ilgili teknik bilgi ve bilgisayar becerisi gerekiyor.
member
Activity: 84
Merit: 10
legendary
Harikasın çakır böyle şeyleri seviyorum çok zevkli olacağa benziyor ilk bölümü kaçırdım.
Değirmenin suyu nerden geliyor sponsor falan bulursan tadından yenmez  Smiley
Şu anlık cepten ödüyorum.
güzel bir girişim,ileriki oyun ne zaman açılacak ?

edit:countdown iyi olurdu ayrıca
Yarın akşam 9 gibi yeni soru gelebilir.
member
Activity: 84
Merit: 10
güzel bir girişim,ileriki oyun ne zaman açılacak ?

edit:countdown iyi olurdu ayrıca
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Harikasın çakır böyle şeyleri seviyorum çok zevkli olacağa benziyor ilk bölümü kaçırdım.
Değirmenin suyu nerden geliyor sponsor falan bulursan tadından yenmez  Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Ödülü almamışsınız defalarca deyince çakır ,  demek ki bu cüzdanı ele geçirmem gerekiyor diye düşündüm. Daha önce hiç import cüzdan etmediğim için acemiliğime denk geldi. önce blockchain de ekleme kısmına geldim ama only watch yapmısım , içindekini çekmeye çalışıyorum kendi waletime bana private key i sorunca ha dedim tamam. brainwalete gidip bitcoin candır yazdım olmadı biraz bakınca oyun kısmında Beyninizi Kullanın! diye neden imzalamış çakır ki diye düşündüm ve anahtar kelimlerini yazınca pat diye o adresi gördüm ve tabiki private key.i. o heyecanla diom nasıl değiştircem bunun private key .inin. bak şimdi kendimi çok aptal hissettim Smiley BTC ADRESLERİ ZATEN ANAHTAR KELIMELERİNDEN GELMEKTEYDİ.!  o nedenle tek şansım kendi kontrolumde olan btc adresine çekmek kaldı. bir yandan da diyorum ulan adamların btc adreslerini bosaltıcam sonra ekşimesinler.  dedim yanlıs bişi yaptıysam da geri iade ederim parayı. Meyer o şekilde almamı istiyormuş Smiley Sonu sürprizle biten film gibi hissettim Smiley
legendary
Konu self -modere değilmiş. At koşturabiliriz Grin

Cevabın böyle birseyde gizli olduğunu anladım ama ben yanlış yolda ilerlemişim. Ben ? Karakterinden privkeye ulaşmaya çalışıyordum. Beyin bedava Grin
Özel anahtar gizli değildi, apaçık ortadaydı Smiley
legendary
Activity: 1484

bu durumda kaldım
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Konu self -modere değilmiş. At koşturabiliriz Grin

Cevabın böyle birseyde gizli olduğunu anladım ama ben yanlış yolda ilerlemişim. Ben ? Karakterinden privkeye ulaşmaya çalışıyordum. Beyin bedava Grin
legendary
Özel anahtarın açık bir biçimde ortada olması sebebiyle bu oyunun zorluğu düşüktü Smiley
Çözümü sitede açıkladım; http://www.bitcoinavi.com/oyun-1-dusunmek-guzeldir/
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
cüzdanı patlatmış arkadaşın biri, cevabı paylaşacakmısım

brain wallet ile üretecez herhalde, biraz baktım ama bulamadım
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Oyunda bulmacalar tam olarak nasıl çözülüyor? İlk oyunu çözenler yardımcı olabilir mi?
legendary
Servis duyurusu konusunda soruların tartışılmasını istemediğimi belirtmiştim. Bu konu altında fikir alış verişi yapabilirsiniz.

Not: konu self-modere değildir, lütfen abartmayın.

Oyun duyuruları ve ipuçları için takip edebileceğiniz resmi twitter hesabı: https://twitter.com/bitcoinavi
Pages:
Jump to: