Pages:
Author

Topic: Bitcoin Boğaları Son Çeyrek İçin Tetikte - page 2. (Read 531 times)

full member
Activity: 518
Merit: 100
Herkes de son çeyreğe zaten hasretle beklıyor herkesın aklında kı soru gene aynı senaryo olurmu olmaz mı bence bıraz cıkıp gene aynı ayı piyasada gıbı duradabılır ama ınsallah ocakdakı gıbı piyasa olur.
jr. member
Activity: 88
Merit: 6
EQWITY.IO
İçimden bir ses genel trendin aksine uzun bir süre daha boğa sezonunu bekleyeceğimizi söylüyor. Umarım herkes için kayıpsız bir dönem yaşarız.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
Ha geldi ha gelcek , ondan sonra ,bundan sonra diye diye sen sonuna kadar getirdile süreyi boğa piyasası gelecek diye ,bence gene değişen bir şey olmayacak ve boğa piyasası 2019 ilk çeyrek sonundan itibaren gelmeyecek.
jr. member
Activity: 41
Herkesi canından bezdirip uzaklaştırıyorlar. Alttan ne toplaya bilirlerse. Dayanan sonunda kazanacak.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Ben açık söyleyeyim pek olumlu tarafta değilim halen, neden bilemiyorum ancak o kadar alıştım ki bir ileri iki geri hareketlerine kripto paraların aylardır bu yükselişleri yemiyorum artık.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Bitcoin neredeyse son altı aydır aynı değerde stabil, 6-7 bin dolar aralığında geziyor. Hepimiz gelecek boğa sezonuna odaklandık.Bence yıl sonu gelecek gibi. 2019 ilk çeyrekte sıçramaya başlayacak bahar gibi de  beklenen oranların üzerinde olacak diye tahmin ediyorum.
jr. member
Activity: 364
Son çeyreğinde sonlarına doğru geliyoruz fakat bitcoinde fiyatında değişen bir şey yok ,resmen duraklama dönemine girmiş bekliyor .Yaklaşık 80 gün sonra sene bitecek ve bitcoin 1 yıl boyunca düşüş sergilemiş olacak.
jr. member
Activity: 274
bence ekim de boş geçeçek kasım sonu ve aralık başından başlayacak boğa sert toslayacak Smiley)
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
Sene sonu ortalık ısınır diye beklemekte haklıyız genelde bütün piyasalarda sene sonu toparlanma görülür. Sene sonuna 2 ay var bakalım geçen senenin tekrarı olacak mı ya da bütün seneki senaryo devam edecek mi?
hero member
Activity: 1400
Merit: 682
Çoğunluk geçen yılın son çeyreğinde yapılan atakları bu senenin de aynı çeyreğinde bekliyor fakat SEC yüzünden bu sene yatış senesi olacak galiba.
Rdu
jr. member
Activity: 224
Bitcoin piyasa değeri hep aynı şekilde devam etmez elbette. Son birkaç aydır düşüşte ve beklenmedik seviyelerde geziyor. Bence de boğa sezonu yakındır. Kışın düşüşünü kapatır ve güzel bir sıçrama yakalar. Bahar gibi beklenen oranların üzerinde olacak diye tahmin ediyorum.
jr. member
Activity: 434
Aylardır boğa hareketi için yazılan onlarca yazı okudum fakat bir türlü boğa gelmedi. Bu sene çok ümit verici bir sene değil özellikle de abd nin faiz artırdığı bir dönemde paranın kripto piyasasını gireceğini düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 784
Merit: 272
2018 den bekledim yok. Geçen sendeki gibi 15 aralıkta başlatmayı 2019 a öteleyecekler.
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
Ne guzel stabil stabil gidiyor.  Surekli buyuk haberler icin beklenti olusuyor ama bir turlu beklenen gelismeler gerceklesmiyor.  Ama soylede birsey var atea olmayan yerden duman cikmaz.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
7.400 üstüne atmasına ortalama 1.000 dolar var, sonrasında daha ileri seviyeler düşünülebilir,  Bitcoin 6.800 direncini aşamıyorken, boğa beklemek saçma gelebilir ama Bitcoinin yapmadığı hareketler değil ona güveniyorum.
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
bana kalırsa nisan ayı itibariyle boğa sezonu başlar  .
beklenti bu ay için çok yüksek bu beklentiyi piyasa karşılarsa kim para kazanacak bu işten !
win win  daha önce yaşandı bu piyasada ama bu her zman olan bir durum olmaz bence. kodamanlar piyasaya çekicek yatırımcı ister.
kurumsal firmalarında aldığı coinler hareket kabileyiti bakımında 10 100 x cileri tatmn etmez
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Bence son baharda mutlaka bir yükseliş olacak. Çünkü artık piyasalar duruldu, uzun süredir de düşmedi. Bunun peşinden bir yükseliş olma ihtimali oldukça yüksek.
jr. member
Activity: 378
Merit: 2
Son çeyreğin düşüş ile başlayacağını düşünüyorum. Ama 2018 son ayında Bitcoin'de hızlı ve toparlanma ve yeni yıla yükşeliş ile gireceğine inanıyorum. 2019 ise kesinlikle kripto para yılı olacaktır bence, Bitcoin'in yükşelişi yanı sıra birkaç altcoin'in çok sağlam yükseliş kaydedeceğini ve bunlardan birinin Eos birininde Bitcoin gold olacağını tahmin ediyorum. Bunlar şahsi tahminlerimdir asla yatırım tavsiyesi değildir.
jr. member
Activity: 168
Bu kış bu piyasa için çok farklı olaca.Bitcoinnhiç görmediği seviyeleri görecek bence.Bunyükseliş için bekleyen bir sürü kişi var.Devletler bile bu yükselişi bekliyor.Umarım herkes için hayırlısı olur.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Taknik meknik yok çalışmıyor burada, yine 5 Eylüldeki gibi beklenmedik bir hareket olur bişey olur yani illaki 7kusd bandını yine göremez. Eridi bittik herkesin yatırımları ancak sanırım bu yıl kapattık dükkanı benim bir beklentim kalmadı bu yıldan.
Pages:
Jump to: