Pages:
Author

Topic: Πωλούνται Bitcoin, Ethereum, Litecoin με μπόνους έως 3% - page 4. (Read 1236 times)

jr. member
Activity: 182
Merit: 8
Σορρυ ρε φιλε αλλα υπαρχει ατομο που σου εστειλε ετσι χρηματα με λεφτα στο λεπτο?
Και μετα αυτος που εκανε συναλλαγη να στειλει εδω comment να σε συστησει κιολας? Κοροιδευομαστε?

Κατανοητή η καχυποψία σου αλλά εγώ δεν μπορώ να απαντήσω εκ μέρους του. Μπορείς να τον ρωτήσεις αν ήταν ευχαριστημένος με τις συναλλαγές που κάναμε.

Σχετικά με το λεφτά στο λεπτό ρίξε μια ματιά στις αγγελίες και θα δεις ότι πολλοί ζητάνε αυτό τον τρόπο πληρωμής.

Δεν με ενδιαφερει τι κανουν οι αλλοι στο φορουμ και τι ζητανε.
Βρες τροπο να υπαρχει καλυψη σε αυτο που θες να πετυχεις.
Αμφιβαλω αν υπαρχει καποιος που θα σου εστελνε χρηματα και να περιμενει να του στειλεις οντως crypto.

Προσοχη παιδια. Χορτασαμε απο απατεωνες.
newbie
Activity: 89
Merit: 0
Σορρυ ρε φιλε αλλα υπαρχει ατομο που σου εστειλε ετσι χρηματα με λεφτα στο λεπτο?
Και μετα αυτος που εκανε συναλλαγη να στειλει εδω comment να σε συστησει κιολας? Κοροιδευομαστε?

Κατανοητή η καχυποψία σου αλλά εγώ δεν μπορώ να απαντήσω εκ μέρους του. Μπορείς να τον ρωτήσεις αν ήταν ευχαριστημένος με τις συναλλαγές που κάναμε.

Σχετικά με το λεφτά στο λεπτό ρίξε μια ματιά στις αγγελίες και θα δεις ότι πολλοί ζητάνε αυτό τον τρόπο πληρωμής.
jr. member
Activity: 182
Merit: 8
Σορρυ ρε φιλε αλλα υπαρχει ατομο που σου εστειλε ετσι χρηματα με λεφτα στο λεπτο?
Και μετα αυτος που εκανε συναλλαγη να στειλει εδω comment να σε συστησει κιολας? Κοροιδευομαστε?
newbie
Activity: 89
Merit: 0
Καλημέρα ισχύει ακόμα;

Καλησπέρα, Ισχύει. Όταν τελειώσει το απόθεμα θα κλειδώσω το thread
newbie
Activity: 10
Merit: 0
Καλημέρα ισχύει ακόμα;
newbie
Activity: 89
Merit: 0
Αλλάγη όρων και προσθήκη bonus!
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Καλησπέρα, με ενδιαφέρει και εμένα
newbie
Activity: 89
Merit: 0
Ευχαριστώ για την συναλλαγή και τα καλά σου λόγια.

Η αγγελία ισχύει ακόμα για όποιον ενδιαφέρεται.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Θα ήθελα να αναφέρω ότι η συναλλαγή πραγματοποιήθηκε χωρίς κανένα πρόβλημα και εντός μερικών λεπτών.
Να ευχαριστήσω και εδώ τον KatgCrypto για την συνεργασία και φυσικά να τον προτίνω σε όποιον θέλει να αγοράσει crypto coins εύκολα και γρήγορα.
newbie
Activity: 89
Merit: 0
Με ενδιαφέρει η προσφορά σου όμως δε μπορώ να σου στείλω PM.

"User 'KatgCrypto' has not chosen to allow messages from newbies. You should post in their relevant thread to remind them to enable this setting."

Τώρα μπορείς να μου στείλεις, σου έστειλα και email
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Με ενδιαφέρει η προσφορά σου όμως δε μπορώ να σου στείλω PM.

"User 'KatgCrypto' has not chosen to allow messages from newbies. You should post in their relevant thread to remind them to enable this setting."
newbie
Activity: 89
Merit: 0
Πωλούνται Bitcoin, Ethereum, Litecoin με μπόνους έως 3%!

-Ελάχιστο ποσό 40€ για την πρώτη συναλλαγή.
-Ισοτιμία Kraken

-Μονο με λεφτά στο λεπτό της Τράπεζας Πειραιώς -> Πληροφορίες


Κατανομή μπόνους

|----Ποσό από---|---- Ποσό έως ---|--- % bonus ---|



40€
Pages:
Jump to:
© 2020, Bitcointalksearch.org