Pages:
Author

Topic: Bitcoin Haberleri Bölümü Hakkında - page 2. (Read 42054 times)

member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker
October 07, 2018, 06:20:23 PM
 Güzel ve bilgilendirici çalışmalar var bu çalışmalarda emegi geçen arkadaşlara teşekkürler.Konular hakkında çok başlık açılmasından dolayı eleştiriler olsa da zaman içinde belirli başlıkların  fazla izleyici - okuyucu çekecegini böylece başlık sayısının azalmasını bekliyorum. Çünkü tartışmaların belirli başlıklar altında toplanması konuyu derinleştirecektir.
member
Activity: 392
Merit: 10
September 30, 2018, 12:09:22 AM
 Bitcoin haberleri ile ilgili bölüm oldukça faydalı ancak başlık açılması konusunun daha dikkatli kullanılması gerektigini düşünüyorum.Çünkü çok başlık açılmış olması düşünülen faydayı sağlayamayabilir.
jr. member
Activity: 38
Merit: 1
August 06, 2018, 06:53:40 AM
en son yorum alan haber sayfada üstte görünüyor ya yanında yorum aldığı dk falan çıkıyor hani.. işte bence yanında son yorum aldığı zaman değil haberin oluşturulduğu zaman yer almalı. küçük bi tavsiye   Roll Eyes
newbie
Activity: 54
Merit: 0
July 16, 2018, 11:09:42 AM
Bitcoin haberlerinin burada toplanması mükemmel . Emeği geçen herkese teşekkürler Smiley
newbie
Activity: 179
June 21, 2018, 05:37:11 PM
Haddinden fazla başlık açılıyor. Ben pek yazmiyorum ama okuyorum. Ama kargasadan bir sure sonra kapatiyorum forumu
newbie
Activity: 84
June 15, 2018, 10:08:11 PM
Biz evrensel bir forumuz , Türkler olarak btcde yer edinmek zorundayız bu bölüm en yararlı bölümdür.
jr. member
Activity: 182
June 13, 2018, 06:47:50 PM
Başlık güzel ama yorumlar az sanki konu ile ilgili daha çok paylaşım olabilir.foruma girince takip edilecek konulardan biri
member
Activity: 294
ben haberleri çok fazla önemsiyorum, bu tip haber konularının bir kurala bağlanması iyi olmuş,  çünkü öbür türlü iş spekülasyona gidiyor fakat gene de pek uyulmuyor kuralara
full member
Activity: 350
Merit: 100
bana kalırsa forumda haber başlığı açarken, bu tip şeylere riayet edilmiyor, yani kurallara pek bakılmıyor, ama bana kalırsa önemli de bir durum bu
newbie
Activity: 42
çok guzel bır başlık olmus gercekten tsk ederız ama ınsallah devamıda gelırde bızlerde aydınlanırız.
newbie
Activity: 168
Biitcoin haberleri bölümünü inceledim ama çok fazla haber paylaşılmamış bitcoin ile ilgili. Daha çok teşekkür mesajları yazılmış. Bu bölüm amacını yerine getiremiyor gördüğüm kadarıyla.
newbie
Activity: 84
Uzun zamandır foruma girmiyordum, burada böyle bir başlığın açılması güzel olmuş. Bitcoin ile ilgili nerede nasıl haber çıkmış araştırmaya gerek kalmayacak buradan takip edebileceğiz.
copper member
Activity: 149
malesef bizim türk halkı gereksiz şeyler paylşaıyor.
newbie
Activity: 171
Başlık Formatı: YYYY-AA-GG Site: Başlık,   uyarılar yapılmasına rağmen bu formatta kimse paylaşım yapmıyor,  bu format kullanılırsa forum çok daha derli toplu hale gelir diye düşünüyorum,
Güzel bir şekilde noktaya parmak başmıssınız insanlar ne başkası açmıs mı diye kontrol ediyor ne de tarih ekini belirtmeye imtina ediyorlar. konsepte daha çok uyulsa ortaya güzel işler çıkacak gibi

evet bu konuya biraz dikkat etmek gerekiyor baktığınız zaman bir kişi bile dikkat etmiyor buna
jr. member
Activity: 252
April 28, 2018, 04:34:25 PM
ben bu forumda en çok haber bölümünü takip ediyorum çünkü kripto dünyasında ne olursa olsun hopp buraya saniyesinde düşüyor, yani gündemi buradan takip etmekle güncel olunuyor
member
Activity: 182
April 23, 2018, 05:23:39 PM
Bitcoin ile ilgli haber bölümü açılması çok iyi olmuş. Herkes burada paylaşım yaparsa bizim gibi piyasanın yenileri için çok faydalı olur. Piyasa ile ilgili bilgilere buradan ulaşmış oluruz.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
April 15, 2018, 03:33:55 PM
foruma girdiğimde ilk baktığım ve hemen hemen merak ettiğim tüm haberleri ve bilgileri bulabildiğim bir platform. elinize sağlık.
member
Activity: 154
Merit: 16
April 09, 2018, 11:38:42 AM
neticede bizler için faydalı bir alan olmuş hem haberde tarih kısmına pek takılmamak gerekir neticede okunmamış haber yeni haberdir bilgimiz artar burada görürsek
member
Activity: 86
April 08, 2018, 01:34:25 PM
forma girince ilk baktığım yer burası bitcoin ile ilgilihaberlerden ve son gelişmelerden hberdar oluyorum emeği geçen herkese teşekkürler
newbie
Activity: 2
April 07, 2018, 03:16:22 PM
Teşekkürler.
Pages:
Jump to: