Pages:
Author

Topic: Bitcoin Haberleri Bölümü Hakkında - page 4. (Read 43601 times)

member
Activity: 252
Merit: 10
January 26, 2018, 07:55:44 PM
cme borsası vadeli işlemleri durdurdu bitcoin 8000 dolarlara düşecektir arkadaşlar büyük oyunun içindeyiz olay dijital paradan çıktı forex gurubunun oyuncağı olduk resmen aralıkta 20000 dolarları gösterdiler hızlı birşekilde şimdi piyasayı allak bullak ettiler 8000 dolARA DÜŞÜRECEKLER kaldıraç sisteminde forex te yüzde 300 kaldıraçla işlem yapıyorlar buda piyasanın dalgaalanmasını sağlıyor dikkatli olalım panik ile aç gözlülük
 arasında ince bir çizgi var açgözlülüğe kapılmayalım bu sistem şu anda amacına hizmetmiyor sadece borsanın kedi fare oyunu o coin değerlenecek bu düşecek gibi spekilasyonlara gelmeyelim büyük balıkların amacı küçük balıkları yemek yem olmayalım yok tron artar yok ripple artar gibi token sayısı yüksek doğru düzgün projesi olmayan coinlere girmeyelim gerçek amaca hizmet edersek hak yerini bulacak  BitShare ethereum   Waves .. gibi platform coinlere yatırım yaparsak hem kazançlı olacağız hem amaca hizmet etmiş olacağız spekülasyon yapılan coinler balinaların oyuncağı uzak duralım ve bu işin uzmanıyım diyen asalaklardan uzak duralım grafikleri inceleyerek ilerlemek herzaman mantıklıdır çünkü herşey matematik bitcoinin bu sistemde ileriliye taşımayacağını 20000 dolarlarda sistemin kullanılmaz hale geldiği gördük ileriye taşımayacak belli ne ademi merkeziyeccilik nede göndim ücretleri tatmin etmez çok yüksek rüyadan uyanalım 500000 dolar olacak şu olacak gibi olaylara kanmayalım EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE GEL gel diyorum çünkü bu sistemde çok para kaybeden var işin oyun olduğunu anlayın şu an 11000 dolarlardan sabah kalktığımızda 1000 dolar seviyelirine indirirlerse  bu zararın altından kimse kalkamaz uyanık olun arkadaşlar yem olmayın saygılar kimine nacizane bakış açısı kimine akıl kafası karışık olana netlik diliyorum amaç ne yönlendirmek nede çok bilmişlik yapmak sadece düşüncelere bakış açısı getirmek ve kazanmak herkese bol şans diliyorum...
member
Activity: 308
January 17, 2018, 05:41:40 PM
Böyle bir bölüm açtığınız için teşekkür ederim, güzel bir konu başlığı olmuş fakat hiç kimse haber paylaşımında bulunmamış, ilk paylaşımı yapayım. zamanında bitcion için dolandırcılık diyen JP Morgan çark etmiş Smiley acaba neden o açıklamayı yaptı da şimidi pişmanım diyor esas onu açıklasın. Haberin detayını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

www.bloomberght.com/haberler/haber/2085018-jpmorgandimon-bitcoin-e-dolandiricilik-dedigim-icin-pismanim

Jp morgan uzanamadığı çiğ ere pis dedi, alacağı seviyeye indirdi sonrada alım yaptı. şimdi yanıldık pişmanız diyorlar. ciğeri peş para etmez adamlar. Haber palaşımı içinde teşşekürler.

Bende bu haberi ilk okuduğumda aklıma jp morganın fiyat düşürmeye çalıştığı gelmişti, sonarda pişmanım diye açıklama yapınca niyetlerini belli etmişlerdi. Bitcoin haberleri bölümünü açanlara da teşekkür ederim güzel olmuş.
member
January 17, 2018, 05:23:08 PM
bugünlerde bitcoin için iyi haberlere ihtiyacımız var : Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
full member
Activity: 476
Merit: 100
January 17, 2018, 11:04:41 AM
Böyle bir bölüm açtığınız için teşekkür ederim, güzel bir konu başlığı olmuş fakat hiç kimse haber paylaşımında bulunmamış, ilk paylaşımı yapayım. zamanında bitcion için dolandırcılık diyen JP Morgan çark etmiş Smiley acaba neden o açıklamayı yaptı da şimidi pişmanım diyor esas onu açıklasın. Haberin detayını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

www.bloomberght.com/haberler/haber/2085018-jpmorgandimon-bitcoin-e-dolandiricilik-dedigim-icin-pismanim

Jp morgan uzanamadığı çiğ ere pis dedi, alacağı seviyeye indirdi sonrada alım yaptı. şimdi yanıldık pişmanız diyorlar. ciğeri peş para etmez adamlar. Haber palaşımı içinde teşşekürler.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
January 15, 2018, 01:52:30 PM
Böyle bir başlık açılması çok iyi olmuş, önemli haberleri ve gelişmeleri buradan takip edebiliriz. emeği geçen arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum.
member
Activity: 266
January 10, 2018, 01:06:30 PM

full member
Activity: 616
January 08, 2018, 02:49:50 PM
bitcoin o kadar geniş kapsamlı ki sürekli takip etmek gerekiyor. Neyin düşüp neyin artacağını  kestiremiyorsun onun için güncel konuların yayınlanması çok iyi olur
newbie
Activity: 1
January 08, 2018, 06:39:44 AM
bitcoin ile yeni tanışmama rağmen , bitcoin haber bölümü beni hızlı bir şekilde adapte olmamı sağladı.
member
Activity: 308
January 05, 2018, 09:49:17 AM
bitcoin haberleri bülümünü görünce ilgimi çekti fakat yorumlara baktığım zaman bitcoinle ilgili bir haber paylaşımı göremedim. acaba burada haber paylaşımı olacak mı yoksa öylesine mi açıldı bu bölüm?
newbie
Activity: 182
January 04, 2018, 01:13:03 PM
arkadaşlar güncel haberleri bura da paylaşmayı unutmayalım. bu bölümü haber linkleriyle dolduralım ki elimizde bir arşiv olsun.
member
Activity: 164
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
January 04, 2018, 11:35:01 AM
bende bitcoinle ilgili haberleri burada payalaşıyor olacağım. haber paylaşımları arttıkça faydalı bir bölüm olacağını düşünüyorum.
newbie
Activity: 2
January 04, 2018, 11:33:38 AM
Bu haberler sayesinde Bitcoin'i daha iyi takip ediyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkürler Smiley
newbie
Activity: 38
January 04, 2018, 09:31:13 AM
Bitcion ile ilgli haber bölümü oluşturulması çok mantıklı olmuş, gözden kaçırdığımız haberleri buradan takip edebileceğiz, emeği geçenlere teşekkür ederim. bence faydalı bir bölüm olmuş.
newbie
Activity: 42
January 03, 2018, 05:58:14 PM
bitcoin haberleri bölümünü görünce çok heycanladım güzel haberler palaşımıştır diye düşündüm fakat sayfaya girince hiç bir haber göremeyince üzüldüm. güncel haberler paylaşılırsa iyi olur.
newbie
Activity: 140
January 03, 2018, 04:11:36 AM
Emeği geçenlere teşekkürler. Bitcoin hakkında öğenecek çok şey var
member
Activity: 196
December 09, 2017, 12:00:08 PM
Bitcoinin geleceğini şekillendirecek güncellemesine az kaldı heyecanlı bekleyiş başladı Cool
jr. member
Activity: 32
Merit: 1
December 09, 2017, 02:15:34 AM
Emeği geçenlere çok teşekkürler.
full member
Activity: 200
SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT
November 14, 2017, 03:56:56 AM
Bitcoin haberleri sayfasında kendi websitelerini linkleyip çok güzel sonuca ulaşan arkadaşlar var. Websitesini kontrol ettim ayda 130 k tıklanma alıyor bence oldukça başarılı bir websitesi olmuş, hemde adam reklamı burada yaptı.
newbie
Activity: 40
November 14, 2017, 03:14:42 AM
Bu başlık olmasaydı haberdar olabileceğimiz pek bir yer olmayacaktı çok faydalı ve bilgilendirici olmuş herkese teşekkürler
member
November 01, 2017, 06:43:14 AM
Çok güzel paylaşımlar olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Pages:
Jump to: