Pages:
Author

Topic: Bitcoin White(BTW) Bit-Z Borsa Oylamasına Destek - page 3. (Read 693 times)

member
Activity: 364
Merit: 10
oy vermek isterdim ama pasaport istiyor o da bende yok
full member
Activity: 658
Merit: 153
Oylama çok basit aslında sadece kimlikle üyeliğinizi onaylamamız gerek kimlik vermediğimiz yer kalmadı verin hiç bi sıkıntı olmaz
newbie
Activity: 118
Merit: 0
hocam destek vermeye verecektim 2fa yı yaptım 50 vtc verdiler oy vereyim dedim. her şeyi sıra ile istiyor. daha borsaya yatırım yapamamışım benden  en son kimlik yüklememi dahi istedi. binace de işlem yapıyorum o bile istemeden bana 2 btc lik çekim hakkı veriyor bu daha bişey yok kimlik vs herşeyi istiyor. vazgeçtim. olmasın daha iyi.

Kimlik çok sıkıntıysa üzerinde fotoğraf bulunan akbillinizi gönderin ya da kütüphane kartı, öğrenci kimliği... yani kimlik olsun da ne olursa olsun diyor 12. Büyük Borsa Bit-z Smiley

Şu alttaki haberden sonra BTW'yi kaçırmayın derim. Ayrıca yeniden markalaşma sürecine girdi ve adı BitWhite oldu, güzel gelişmeler yaşanıyor Wink

https://twitter.com/cointr/status/969099505760075776?s=19

Oylama NASIL YAPILIR[RESİMLİ]

http://telegra.ph/BTW-Bit-Z-Oylamasına-Katılım-02-27
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
BTW her geçen gün daha çok güçleniyor.Cointurk'de çıkan BTW ile ilgili yazı

"BitWhite ekibi dünyada ilk kez ABD hisse senetlerini kripto para ödeyerek satın aldı. Bu satın alım hamlesiyle birlikte geleneksel piyasaların satın alımlarda getirdiği kısıtlamalar tamamen devre dışı kaldı. Yatırımcılar BTW platformuna üye olarak BTW token’iyle artık geleneksel piyasalarda söz sahibi olabilir."
link: https://coin-turk.com/btw-token-ile-geleneksel-varliklarin-kriptolarla-satin-aliminin-onu-acildi
newbie
Güncelleme:

BTW Bit-z oylaması için BOUNTY başlattı. Bit-z BTW ödülünün yanısıra BTW ekibi de ödül verecek.

Bounty formunu burada bulabilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/1T_GRThlze3g_k2Z4guXG_7AGS8yKTLWx_krMFBVJG8M

Yapılması Gereken:

Oy verdikten sonra hesabınıza giriş ile bir kaç saniyelik video çekin ve "Votes" bölümünden BTW için oy verdiğinizi kanıtlayın. Ardından yukarıdaki form ile gönderim yapın  Wink
member
Activity: 448
Merit: 17
attım oyumu airdroptan 1500 tane gelmişti tutuyorum hala 1 dolar olur o zaman satarım anca diğer türlü satmam
full member
Activity: 658
Merit: 153
Ayynen beyler bu kimliklerinizi ilk defa mı veriyorsunuz bi yerlere vermediğiniz yer yok bişey olmadı buraya verince mi bişey olcak verin sıkıntı çıkmaz.

150.000 olmuş şuan toplanan miktar
jr. member
Activity: 210
Merit: 3
Zaten öyle ya da böyle sırayla bütün borsalar full verification a geçecek, de tabi yine de tercih sizin Smiley
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
hocam destek vermeye verecektim 2fa yı yaptım 50 vtc verdiler oy vereyim dedim. her şeyi sıra ile istiyor. daha borsaya yatırım yapamamışım benden  en son kimlik yüklememi dahi istedi. binace de işlem yapıyorum o bile istemeden bana 2 btc lik çekim hakkı veriyor bu daha bişey yok kimlik vs herşeyi istiyor. vazgeçtim. olmasın daha iyi.

oy verebilmek için verification level 3 istiyor. zor bişey degil kimliği yükleyip göndereceksiniz. 1,2 saatte onaylıyorlar sonra rahat bir şekilde oyunuzu atabiliyorsunuz. yani sıkıntılı bir durum yok , bit-z kimliğinizin fotokopisini uyuşturucu kartellerinin eline vermeyecek. boşuna gerilmenize gerek yok Smiley
full member
Activity: 602
Merit: 118
Oylamayı gececeğini dusunuyorum ben ama oylamaya katılmak için borsanın kimlik onayı yapılması gerekiyor o yuzden biraz sıkıntı yaşanabilir bence.

aynen o kısma kadar geldim ve vazgeçtim. daha bismillah yatırım yapamadık kimlik vs aklıma yatmadı benim.
full member
hocam destek vermeye verecektim 2fa yı yaptım 50 vtc verdiler oy vereyim dedim. her şeyi sıra ile istiyor. daha borsaya yatırım yapamamışım benden  en son kimlik yüklememi dahi istedi. binace de işlem yapıyorum o bile istemeden bana 2 btc lik çekim hakkı veriyor bu daha bişey yok kimlik vs herşeyi istiyor. vazgeçtim. olmasın daha iyi.
jr. member
Activity: 210
Merit: 3
BitcoinWhite ekibi çalışmalarına tam gaz devam ediyor . bende oylamaya katıldım ilerleyen zamanlarda bitcoinwhite'ın artış göstereceğine inanıyorum.

BitcoinWhite ekibi çalışıyor çalışmasına da bir türlü düzgün bir borsaya giremedi, oyumuzu verdik beklemedeyiz Bit-z ile biraz hacimlenirse hiç fena olmaz
member
Activity: 539
Merit: 20
BitcoinWhite ismi değiştiril sanırım yeni isim Bitwhite.

https://www.youtube.com/watch?v=BptCTT_k8FI&feature=youtu.be

HAydi bakalım Smiley
full member
Activity: 532
Merit: 102
Oylamayı gececeğini dusunuyorum ben ama oylamaya katılmak için borsanın kimlik onayı yapılması gerekiyor o yuzden biraz sıkıntı yaşanabilir bence.
full member
Merhaba arkadaşlar Bitcoin White coini Bit-Z Borsasına girmesi için oylama başladı.
Bizede bu işte oylamada destek vermek düşüyor.
Bitcoin White'ı borsaya sokmak istiyorsa lütfen oy kullanalım. Borsaya üye olduğumuzda borsa 50 VTC coin veriyor bunları Bitcoin White'a kullanalım.
Desteklerinizi esirgemeyin.

Bilgilendirme Bitcoin White, Exrates borsasına girmiş. Borsa Hacmi 11 Milyon Dolar.

Oylamanın Durumu

https://www.bit-z.com/vote2/BTW

Oylamaya katılabilmek için yapmanız gerekenler.(Verdikleri Linkten üye olmazsanız 50 VTC Gelmez.)

https://medium.com/@bitcoinwhite777/btw-community-intermediate-news-ec9684b9f3d3

verilen linkten üye oldum 2fa yı da etkinleştridim ama bana vtc gelmedi acaba biraz zaman mı geçmesi lazım? ben de btw ye oy vereceğim airdroptan elime bir miktar geldi. bari bu borsaya da girsin de fiyatı artsın biraz...
newbie
level 3 verification istemese oy verilebilir, borsalara kimlik bilgilerimi vermeyi çok doğru bulmuyorum.
kimlik doğrulaması başımıza sıkıntı açmazsa eğer bende yapıp oylamaya katılmayı düşünüyorum ama kimlik muhabbeti girince işin içine çekinmiyorum değil. Bu sitenin güvenilirlik durumu nedir acaba ona göre kimlik doğrulaması yapacağım
Kimlik doğrulaması için pasaport istiyor haliyle pasaport bilgisi vermek istemiyorum. Kimlik fotosu kabul ediyorlar mi konu hakkinda bilgisi olan var mi?

kimlik konusunda size bir tüyo, herhangi türden bir kimlik ile doğrulama yapılabiliyor. Örneğin resimli akbil, öğrenci kartı. Ciddiyim gelin oyunuzu verin hatta konu komşuyu, eşi dostu üye yapın bu fırsat kaçmamalı  Smiley
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
level 3 verification istemese oy verilebilir, borsalara kimlik bilgilerimi vermeyi çok doğru bulmuyorum.
sr. member
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
BitcoinWhite ekibi çalışmalarına tam gaz devam ediyor . bende oylamaya katıldım ilerleyen zamanlarda bitcoinwhite'ın artış göstereceğine inanıyorum.
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
btwyi kacirdigim icin baya pismanim acikcasi ama yinede oy kullanacam. elinde tutan arkadaslara destek olmak acisindan. yalniz bu borsayi ilk kez duydum. fiyata etki etmez sanirim.
member
Activity: 612
Merit: 10
Kimlik doğrulaması için pasaport istiyor haliyle pasaport bilgisi vermek istemiyorum. Kimlik fotosu kabul ediyorlar mi konu hakkinda bilgisi olan var mi?
Pages:
Jump to: