Pages:
Author

Topic: Bitcoin White(BTW) Bit-Z Borsa Oylamasına Destek - page 4. (Read 693 times)

member
Activity: 566
Merit: 29
Çoğu insan BTW'yi kaçıran için son şans diye başka şeyleri paylaşırken buna oy vermezse büyük saçmalar.. Neyse oyumuzu kullandık hayırlı olsun.
member
Activity: 252
Merit: 13
kimlik doğrulaması başımıza sıkıntı açmazsa eğer bende yapıp oylamaya katılmayı düşünüyorum ama kimlik muhabbeti girince işin içine çekinmiyorum değil. Bu sitenin güvenilirlik durumu nedir acaba ona göre kimlik doğrulaması yapacağım
full member
Activity: 532
Merit: 151
bence girse bile fiyata etkisi olmaz pek sanmıyorum. Btw nin en büyük problemi yarısının airdrop ile dağıtılmış olması.
Rebellious tokeni duymadınız sanırım ayrıca btw token değil kendi blockchaini olan bir coin bit-z yada eşdeğeri bir borsaya girerse yeterli hacimi yakalayıp en az 3x yapacaktır
member
Activity: 159
Merit: 10
bence girse bile fiyata etkisi olmaz pek sanmıyorum. Btw nin en büyük problemi yarısının airdrop ile dağıtılmış olması.
full member
Activity: 728
Merit: 151
hadi arkadaşlar herkes üye olmaya bit-z ye  Grin bit z ye girerse güzel bir fiyatlanma yapacaktır bence..bu borsanın günlük hacmi 200m $ üşenmeyip oyumuzu kullanalım..bu oylar bize fiyat yükselmesi olarak geri dönecek...rebellious token bu borsaya girdiğinden beri hacmi 1-2milyon $ arası gidip geliyor..burdan hesap edin
member
Activity: 560
Merit: 12
Valla ben geçen latium için oylama yaptım bu borsada. Ne yazık ki yeterli oya ulaşılamadı. Ekibin çok iyi organize olması lazım. Yoksa btwnin sonunda diğer yeterli oy alamayan coinlere benzer.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Böyle coinleri borsalarında oylatarak üye sayısını arttırmayı düşünüyorlar anlaşılan. Ama benim bildiğim limit bayağı yüksek oluyor listelenmesi için.

Toplanması gereken VTC 1 Milyon şuan toplanan 80,780.
18500 Kişini katılması gerekiyor normal olarak 50 VTC den umarım bu kadar katılım olur ve borsaya girer.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Böyle coinleri borsalarında oylatarak üye sayısını arttırmayı düşünüyorlar anlaşılan. Ama benim bildiğim limit bayağı yüksek oluyor listelenmesi için.
member
Activity: 742
Merit: 19
BTW'nin bu oylamada topluluğu ile birinci çıkacağını düşünüyorum.Tabi elinde bulunduran arkadaşlar destek verirlerse oylamaya.İlerisi için güzel yerlere geleceği projesi ve ekibiyle umut vaat ediyor.Hayırlısı olsun.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Merhaba arkadaşlar Bitcoin White coini Bit-Z Borsasına girmesi için oylama başladı.
Bizede bu işte oylamada destek vermek düşüyor.
Bitcoin White'ı borsaya sokmak istiyorsa lütfen oy kullanalım. Borsaya üye olduğumuzda borsa 50 VTC coin veriyor bunları Bitcoin White'a kullanalım.
Desteklerinizi esirgemeyin.

Bilgilendirme Bitcoin White, Exrates borsasına girmiş. Borsa Hacmi 11 Milyon Dolar.

Oylamanın Durumu

https://www.bit-z.com/vote2/BTW

Oylamaya katılabilmek için yapmanız gerekenler.(Verdikleri Linkten üye olmazsanız 50 VTC Gelmez.)

https://medium.com/@bitcoinwhite777/btw-community-intermediate-news-ec9684b9f3d3

Pages:
Jump to: