Pages:
Author

Topic: Bitcoin'i Rothschild Ailesi Mi Yarattı? - page 2. (Read 1059 times)

jr. member
Activity: 462
Merit: 2
bir kişi de eğer yarattıysa allah razı olsun dememiş. bunu sorgulamak zaman kaybından başka bir şey değil zaten.
newbie
Activity: 26
Merit: 3
Her şeyin altında birisinin parmağı var mantığı gerçekten çok saçma. Bu kripto parayı hiçbir aile yaratmadı.
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
Üst kademelerde bile komplo teorisi meraklısıyız yahu. Eğer onların projesi olsa sonsuz varlıklarıyla nasıl şişirirler ne duruma getirirlerdi en basiti. Daha neler neler. Bir halk hareketi denebilir bu teknolojiye ve bizim ülkede halk hareketleri bağımsız bireyler kabul edilemiyor.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
bitcoinin Rothschild  ailesinin yaratmış olma ihtimali neredeyse sıfır. çünkü zaten kendilerinin kurdukları düzene karşı bir para birimi hem de bir yatırım aracı. kendileri zaten hem dolar babası, hem de silah tüccarı insanlar. bu açıdan baktığınızda bitcoinle sadece alakaları olabilir, ama yaratma imkanları yok
jr. member
Activity: 546
yaratıp yaratmadığını bilmemekle birlikte bu piyasada da elleri kolları olduğuna inanıyorum ben. ne kadar zengin olurlarsa olsunlar.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Zannetmem ne bunlar ne başka bir zengin bir aile bunlarla uğraşmaz uğraşmak aklına gelmez gelse bile bu kadar sürede unutulmuştu paraları alıp alanların elinde dumplardı
full member
Activity: 686
Merit: 104
sanmiyorum. öyle olsaydı kriptopara piyasası bu kadar büyümezdi. istenilen yere 11 senede gelir fişi çekerlerdi.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
neden uğraşsınlar düşüncesi yanlış tabii ki. koca devletler yıkılıyor aileleri çok da büyütmemek gerek gözde.
member
Activity: 602
Merit: 12
Dünyanın kuralı şu; parası olan ne yaparsa yapsın parayla para kazanıyor. Blockchaini bu aile yaratmış olabilirmi olabilir ama bir yandanda şunu düşünüyorum niye bununla uğraşsınlarki adamlar saniyede 100 k usd kazanıyorlar zaten.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
dönüyor dolaşıyor bu adamlarda buluyoruz kendimizi. globalden ziyade bireysel düşünmemiz gerekiyor bana kalırsa.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Olan biten her şeyde bu ailenin adı geçiyor maşallah, en alakasız konuda bile çat diye yapıştırıyoruz kesin Rotshchild’lerle alakası var diye. Bu alışkanlığı bırakmak lazım diye düşünüyorum Smiley
full member
Activity: 361
Merit: 101
https://bitcointalksearch.org/topic/m.51139140

Arkadaşlar büyük ihtimal duymuşsunuzdur . Şöyle bir iddia var ve çok mantıklı görnünüyor .

Satoshi Nakamoto = Sa(msung) + Toshi(ba)  Naka(michi) + Moto(rola)

Samsung toshiba motorola firmalarını çoğunuz bilirsiniz . nakamichi de bir japon teknoloji  firması .

Hal böyle olunca bu dort buyuk teknoloji firmasının ortak bir girişimi olabilir mi bitcoin ?

Fikirlerinizi paylaşırsanız bir sonuca varamasak da en azından olasılıkları ortaya koymuş oluruz .
Yani bu büyük firmalar birleşip BTC'yi çıkardı, isimlerini verdiler ama saklanıyorlar. Neyse Smiley
full member
Activity: 361
Merit: 101
4 Mart 2019 günü MÜSİAD tarafından "Blockchain Paradigması" isimli bir konferansta Abdullah Çifçi isimli bir strateji uzmanı, Bitcoin'in Rothschild Ailesi tarafından yaratıldığını iddia etti. Kanıt olarak sunduğu sitelere tek tek girerek analiz ettim. Detaylar videoda!  🤔 https://youtu.be/ztP69V8UX0A
Konuyu geç gördüm. Abdullah Çiftçi'nin bir halt bildiği yok. Tek bir blockchain var sanıyor halen. 3 defa fikir değiştirdi. Onların anlayacağı konular değil bunlar. Bir de Müsiad dediğiniz Müslüman iş adamları. Teknolojiyi anlayacak seviyede değiller.
member
Activity: 630
Merit: 37
aslında bazen bu tarz senaryoları beyin fırtınaları kurguları okumak çok keyifli oluyor şahsen ben şikayetçi değilim bu durumdan bilim kurgu kitabı okumayı oldukça seven biri olarak bu tarz başlıkları keyifle okuyorum heheh Cheesy
member
Activity: 269
Merit: 20
Hiç sanmıyorum yahudilerin bu piyasada şimdiye kadar adını hiç duymadım. Buna ilgileri olsaydı başları bunu yarattı diye topyekün kripto para piyasasına girerlerdi. Ancak yukarıdaki teoriyi okuduktan sonra bunu yaratan bir ekip olabilir diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Valla millet nereden nereye bağlantı kuracağını şaşırdı. Bitcoin çıktığı günden beri 1000 tane hikaye dönüyor. İyice polisiye-gerilim filmine çevirdiler olayı. Herkes bir senaryo yazma peşinde. Btc’nin özü hariç her şeye odaklandılar.
jr. member
eğer o firmaların olsaydı o firmaların neden bunu gizlediğini bilmek gerekirdi. bunun gizli kapaklı kalmasının bir sebebi yok ki.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
https://bitcointalksearch.org/topic/m.51139140

Arkadaşlar büyük ihtimal duymuşsunuzdur . Şöyle bir iddia var ve çok mantıklı görnünüyor .

Satoshi Nakamoto = Sa(msung) + Toshi(ba)  Naka(michi) + Moto(rola)

Samsung toshiba motorola firmalarını çoğunuz bilirsiniz . nakamichi de bir japon teknoloji  firması .

Hal böyle olunca bu dort buyuk teknoloji firmasının ortak bir girişimi olabilir mi bitcoin ?

Fikirlerinizi paylaşırsanız bir sonuca varamasak da en azından olasılıkları ortaya koymuş oluruz .
jr. member
Merit: 1
işte uzun süre yükseliş falan olmayınca büyük resimci arkadaşlara böyle eğlenceler çıkabiliyor. sağlığa zararlı.
member
Activity: 630
Merit: 37
satoşhi illuminati üyesi olup ortadan kayıp mı oldu acaba Cheesy kafada deli sorular ulan saçma sapan komplo teorileri bunlar bir alakası olduğunu düşünmüyorum
Pages:
Jump to: