Pages:
Author

Topic: Bitcoin'i Rothschild Ailesi Mi Yarattı? - page 3. (Read 1059 times)

member
Activity: 350
Merit: 14
Herşeyi de bu aileye bağlıyolar yakında haberleri çıkar bilmem kaç btcleri var diye. Bence ellerinde varsa dahi bizim haberimiz olacağını düşünmüyorum
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
bu geyikler bir şekilde bitmiyor nedense. sürekli bir komplo üretme zorunluluğumuz falan var da bizim mi haberimiz olmadı acaba.
member
Activity: 630
Merit: 37
ben zannetmiyorum bir alakaları olduğunu zira onlardan kat kat daha varlıklı bir çok aile ve kuruluş var gözünüzde fazla büyütmeyin şu aileyi
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bu piyasa karmaşık bir piyasa bu nedenle ve merkeziyetsiz olmasından dolayı buna ihtimal vermiyorum blockchain sisteminin oluşumu tamamen anlatışdığı gibi küçük bir grubun başlattığı bir akım.
member
Activity: 269
Merit: 20
Merkezi olmayan bir oluşumu kontrol etmeleri zor olacağı için kesinlikle bu açtığınız konunun doğruluk payı sıfırdır. Bu aile daha garanti para kazanma yöntemleriyle ilgilenir böyle çok yönlü bir piyasayla uğraşmazlar
jr. member
Activity: 257
Merit: 1
Pek ihtimal vermediğim bir şey ancak nu aile o kadar akıllıki dolaylı yollardanda oşsa kendi çıkarları için bir kazanç sağlarlarmı evet sağlarlar yani arkasından bu aile çıksada şaşırmam ama düşük bir ihtimal bu.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Bu piyasa bir şekilde teknoloji alanına hakim kişiler tarafından oluşturulmuştur.
member
Activity: 392
Merit: 10
Hayır bu sistemin kesinlikle roldschild ailesinin dünya felsefesine zıt olduğunu düşünüyorum. Bu aile merkeziyetçiliği sever kripto paralar ise bir kişi tarafından kontrol edilemez.
copper member
Activity: 191
Merit: 0
Bitcoini kimin yarattığı belli değil ama birilerinin parayı götürdüğü bir gerçek. Bizde boğa gelse de biraz kazansak diye bekliyoruz:) Haberin içeriğine gelirsek sanmıyorum. Sürekli zengin bir aileye dayandırılmak isteniyor. Komplo teorisinden başka birşey değil.
member
Activity: 269
Merit: 20
Neden kendi ayaklarına sıksınlar ki tek bir kişinin komtrolünde olmayan bir teknolojiyi bu aile ne yapacak kendilerine bir fayda sağlamaz.
member
Activity: 602
Merit: 12
Roldschil ailesinin merkezsiz kontrol edilemeyen bir sistemden ne gibi bir menfaati olur çözemedim. Tabi kendileri yarattıysa da mutlaka derinlerde vardır bir menfaatleri.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
burada şunu sormak gerekiyor. velev ki geliştiricisi o aile ee ne yapıyoruz o zaman? lüzumsuz bir çaba bu.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
ilk olarak video çok uzun hocam. şu videoları 5-6 dakikadan uzun tutmayın gözünüzü seveyim. son olarak da tavuk mu yumurtadan çıkar, yoksa yumurta mı tavuktan çıkar sorusuna horozun verdiği cevapla hareket etmek gerekiyor. yav ne olacak rthschildgiller satoshi ise? bir de her şeyi son derece gizli "satoshi" tipsizi yıllarca arkasından böyle izler mi bırakacak?
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
diyelim ki evet o aile yarattı ee ne yapacağız? çıkacak mıyız borsalardan, teknolojiden. önemli olan kimin yarattığı falan değil bu saatten sonra.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
basit bir şekilde bu gerçekten amacı teknoloji üretmek biri tarafından üretilmeseydi %51 saldırısı gibi bir tehdit birşey eklemezdi yazdığı kodlara
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Artık başka bir aileye geçme zamanının geldiğini düşünüyorum. Rothschild Ailesinin iyice cılkı çıktı. Rockefeller de fazlasıyla nasibini aldı. İlluminati desek zaten en bilindik örgütlerden; gizliliği, gizemi kalmadı. Yok mu değişik bir komplo teorisine meze olacak aile? Mesela Dupont, Warburg ve Russel Aileleri de araştırmaya değecek cinslerden...
member
Activity: 560
Merit: 11
bu tarz bağlantılar yapıp da tv de, youtube da anlatan çok az. hani çok kişi inanacak olsa bile bu teoriye çıkıp da bu Rothschild'ler "evet biz yaptırdık" demezler. ama parayı kontrol etme amaçları olduğu gün gibi ortada.
member
Activity: 243
Merit: 34
İlginç tespitler var da bunu bilmeyen kaldı mı ya.. Bir kaç program izleyip de vayy şöyleymiş ulaa bak hele böyleymiş diye ahkam kesen çok kişi var ama piyasada o kadar çok ki böyle şeyler. Arkadaşın da youtube kanalına hit almak için yaptığı bu hareketi anlayamadım. Neyse çok da kafaya takılacak bişey değilmiş..

Videoyu izlerseniz, konuya bakış açımı görüp bilip bilmeden konuşmazdınız Smiley Ben videoda Rothschild'in yaratmadığını söylüyorum.
full member
Activity: 294
Merit: 193
Bu adamlar hakkındaki komplo teorileri feci youtube indir bindir bunlarla dolu  heralde göktaşı çarpsa dünyaya bunlardan bilecekler yine  Undecided
member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
İlginç tespitler var da bunu bilmeyen kaldı mı ya.. Bir kaç program izleyip de vayy şöyleymiş ulaa bak hele böyleymiş diye ahkam kesen çok kişi var ama piyasada o kadar çok ki böyle şeyler. Arkadaşın da youtube kanalına hit almak için yaptığı bu hareketi anlayamadım. Neyse çok da kafaya takılacak bişey değilmiş..
Pages:
Jump to: