Pages:
Author

Topic: Bitcoinlerinizi sakin satmayin keriz olmayin - page 8. (Read 2341 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Bugüne kadar bekledim bence bu saatten sonra da beklerim, zaten bir kısmına kendimce yüksek bir meblağdan girmiştim. Yapacak bir şey yok, daha ölmedik bence Grin
sr. member
Activity: 504
Merit: 250
Açıkçası ben kendi adıma hiçbir zaman bitcoinleri satmayı düşünmedim, sabrımı kenara koydum ve gayet uzuun bir süre beklemeyi göze aldım. Düşen piyasa illa yeniden yükselecektir, riski de göze aldım sürprizleri de. Umarım beklediğime değer Smiley
full member
Activity: 721
Merit: 100
Bende başlıkla aynı düşünceyi paylaşıyorum ancak artık şu düşüşte bitsin resmen eziyet halini aldı portfoy sürekli eriyor hem btc bazlı hemde dolar bazlı eriyoruzzz.
full member
Activity: 238
Merit: 100
eğer elimizdeki miktardan vazgeçtiğimizde ciddi zararlar ediyorsak yapılacak en iyi şey tüm olumsuz haberlere rağmen tekrar yükselişe geçeceği günleri  beklemek olacaktır
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
1 milyon dolar çok abartı bir rakam bence ama bitcoin düşükken satmak bencede yanlış çünkü komple piyasa daha yolun başında daha çok fazla yol var gidilecek
newbie
Activity: 2
Merit: 0
neresi olursa olsun isder bist 100 ister nasdaq ath dan çok uzaktaysanız ve yatırım yaptığınız enstrümün o piyasanın çöp bir enstrümanı değilse diplere yakın mal satılmaz
newbie
Activity: 182
Bu piyasa maalesef keriz silkelemek için elinden geleni yapıyor ve bir çok insanı zarara uğratıyor. Sabırlı olup gaza gelmeyenler ise güzel karlar ediyor. O yüzden btcler asla satılmaz.
member
Activity: 308
Merit: 10
ihtiyaç başka bir durum fakat mümkün olduğunca bozdurmama taraftarıyım bende. 2018 yılı olarak düşünmnüyorum sadece önümüzdeki yıllarda dünya bu paraları kullanacak
full member
Activity: 392
Merit: 101
Trader ne zaman satacağını ne zaman alacağını bilen kişidir. yapamayan garantili coinlere ve uzun vadeye yönelsin. satış için ihtiyaç olmasını ödeme gerekmesini bekleyin kalını tutmaya deavm edin.

Çok doğru bir tespit yapmışsın kardeşim ben de aynı düşüncedeyim, Ayrıca bozduran insanlara keriz demek çok ağır bir tabir dünyanın bin bir türlü hali var adam ihtiyaçtan bozdurmuş olabilir önemli olan balıklama atlamamak.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Trader ne zaman satacağını ne zaman alacağını bilen kişidir. yapamayan garantili coinlere ve uzun vadeye yönelsin. satış için ihtiyaç olmasını ödeme gerekmesini bekleyin kalını tutmaya deavm edin.
member
Activity: 224
Merit: 11
ben de aynı fikirdeyim hocam satmayın bekleyin düştü mü heyecanlanmayın hatta düştü mü daha da bitcoin alarak hacminizi büyütün derim en mantıklısı bu
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
Satmayın demek ne kadar doğru, bugün satmayın denebilir azalma gerçekleştikten sonra satmanın faydası olmaz. zirveye yaklaştığında satmayın demek kullanıcıları yanlış yönlendirmek olur. herkes kendisi karar verecek, btc destek noktalarını kullanarak direnç noktalarına doğru gidecek, beklenen gelişme bu.
newbie
Activity: 126
Puan da Bitcoin fırlamadan önceki düzlükte biraz daha beklemek lazım
newbie
Her piyasada belli bir dönemde alım ve satım karlıdır şuan da bitcoinde alım karlı satım değil
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Bitcoin bu kadar kısıtlı bir şekilde kullanılırken şimdiden fiyatlar böyle, ileride piyasaya daha fazla yatırımcı geldiğinde alabileceğimiz Bitcoin miktarları çok çok az olacak, bana göre bitcoin halen daha ucuz ve alabileceğim kadar alırım.
member
Merit: 10
Yüksek piyasada satış ayı piyasasında satış ve tekrar dipten alış pazarın altın kuralı ve balinalrın en iyi bildiği para kazanma yöntemi. Real şartlara göre fikirlerimizi güncelleyerek hareket edelim, uzun vade iyi hlod güzel ama sat al zamanaları kaçırılmamalı.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Ne yalan söyleyeyim önümüz çok belirsiz olmasına rağmen halâ elinde btc olanların satmaması gerektiğini düşünüyorum ben de. Ne yeri ne zamanı. Geleceğimi düşünerek sabır gösteriyorum bu konuda, bu sıkıntılı günlerin bir U dönüşü olacak mutlaka.
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
lale balon gibi sözlere itimat etmeyin paranıza sahip çıkın yoksa edemediğiniz karı başkası alır siz satış yaparsanız. Bitcoinin artacağı belli, panik satış iyi değil 2018 sonuna kadar bekleyeceğim.
newbie
Şuan tam da düşüşte olduğu zaman bence biraz beklemeli ki sonuca gidesiniz hele de düşüşte iken
newbie
Bitcoin şuan da 10k nın altında zaten
Biraz daha tutup ileride yükseleceğini beklemeli
Pages:
Jump to: