Pages:
Author

Topic: Bitcoinlerinizi sakin satmayin keriz olmayin - page 5. (Read 2341 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 254
niye keriz olsun kardeşim. 7000 e satar. 6000 den tekrar alır. arttırdığı btcleri de 8000 den tekrar satar. iyi kar eder. bu piyasada sadece hodl yapanlar mı var sanıyosunuz. insanlar alıp satarak kazanıyorlar btc üzerinden. asıl sadece alıp bekleyenler üzülebilirler bence. para dediğin şey hareketlidir. harekete uymazsan terste kalır büyük zarar edersin.
member
Activity: 294
Merit: 10
zaten bu fiyatlardan satan kerizdir hocam, bu yüzden de çok fazla şey yapmamak lazım, yani keriz adama laf anlatamazsın,  6k satım değil alım fırsatıdır
newbie
Activity: 238
Merit: 0
valla satmayın diyor herkes, ama satmayın satmayın dedikce düşüyor, biri oradan satmayın diyor sonra daha büyük düşüyor, bence bu satmayın diyenler paralı troller
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
bu devirde bitcoin mi satılır abi yapmayın ya lütfen almaya bakın yarın x2 yapsa temiz para değilmi sadece al sat abi başka bir şey yok  herkese bol ve coinli kazançlar olmasıyla
full member
Activity: 294
Merit: 101
Bu devirde bitcoin satılmaz SATINALINIR bak tekrar Söylüyorum SATINALINIR al at kenara bu forumuda unut bir yıl boyunca kafandan çıkar bitcoini bak görneler değişiyor.
legendary
Activity: 950
Merit: 1000
Bitcoinlerinizi saklayın arkadaşlar. Satıp bir şey kazanamayacaksınız zaten. En azından dursun ki değer kazansın. Erken satış yapıp ileride kendinize küsmeyin. Büyük düşünün. Sonrasında pişman olmayın. Şu an için tatmin edici seviyelerde olmasa da bu seneyi en aşağı 15000 dolar seviyelerinde kapatacaktır.
newbie
Activity: 33
panik yapıp satmaya hiç gerek yok. sıkıntıya düşen arkadaşlarımızın çoğu 20 bin dolar seviyesinde alanlar. sistem şuan keriz silkeleme diyeceğimiz bir durumda yakın zamanda yükselişe geçecektir. korkup satan arkadaşlar ben ne yaptım diyecekler ama geç olacak.
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
Ben artık böyle düşünmüyorum açıkcası, bitcoin uzun bir süre bitcoin çok fazla değerlenmeyecektir. Uzun sürede tutmak isteyen arkadaşlar satmasın ama
member
Activity: 448
Merit: 11
Aynen arkadaşlar sakin sakin bozmayın bunlar hepsi oyun örneğin hesaplara baktıkmı içinde para olanlar genellikle sürekli bi alım içinde çünkü biz bunları hep yaşadık düşerse er yada geç artacaktır ama sabır sabır sabır
newbie
Activity: 252
Bitcionlerinizi elinizde tutun piyasalar canlanıyor yakın zamanda iyi yükselişe geçecek bazılarının karamsar seneryolarına inanıpta elinizdeki bitkoinleri sakın satmayın.
newbie
Activity: 84
satın kardeşim satın satın alttan geri alın ki bitcoin sayınız yükselsin. ben öyle yapıyorum allaha şükür iyide kazanıyorum anlık al sata devamm...
newbie
Activity: 154
Piyasanın düştüğüne aldanıp elinizdekileri sakın satmayın. Bu düşüşlerin amacı elinizdeki koinleri ucuzdan sizin elinizden almak. Sabırlı olabilen sabretsin sakın satmasın. Bahar biraz geç gelecek ama gelince hepimizi sevindirecek.
newbie
Activity: 154
Bu düşüşte dipten toplayanlar birkaç aya muhtelemen iyi kazanacak, bu ay içinde son bir silkeleme daha gelebilir.
member
Activity: 63
Biz Bitcoinlerimizi satsak nolacak o kadar az ki, çoğaltmaya bakalım bence de, daha düşerse alım için şans olur.
newbie
Activity: 252
Elinizdeki bitcoinleri sakın satım demeyin aksine elinizde para varsa bitcoin iyi düşmüşken bitcoin alın yakın zamanda bitcoin iyi bir yükselişe geçeceği kanaatindeyim
full member
Activity: 406
Merit: 101
şuan bitcoinleri satmamak lazım. btc bir miktar düşmeye devam edecek , sonra yavaş yavaş yükselişe geçecektir. ancak o şahşahalı dönemlere geçmesi uzun bir süre alacaktır.
member
Activity: 574
Merit: 14
bitcoinlerin zirveden bile alındığı şartlarda satılmayıp tutulması, nasıl olsa yükseleceği düşüncesi bana göre mantıklı tarafı yok. sonuçta zarar eden sen değilsin, böyle yönlendirmeyi neden yapıyorsun. bitcoinde senin için uygun zararda gerekirse çıkarsın, parada beklersin ki fazla düşüş olduğunda o tarihlerde belki iki tane bitcoin alabilecek duruma geleceksin.
member
Activity: 108
satmak gereksiz kara olur satış zamanı 10 bin usd üstünde düşünülür
newbie
Activity: 126
Bitcoin olması gereken değerken çok düşük bir seviyede  bu seviyede satılmaz
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
zaten bu seviyelerden satmak artık çok doğru olmaz, en azından zararlarımızı biraz olsun kapatabilmek için yükselmesini beklemek ve çok iyi bir şekilde piyasayı takip etmek gerekiyor.
Pages:
Jump to: