Pages:
Author

Topic: BitLucky - moje iskustvo - page 3. (Read 810 times)

hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
May 12, 2020, 04:43:17 PM
#11
Moja prica je slicna, samo bez hepi-enda.
I ja sam cuo za Luku i Bitluckyy krajem 2018, i naravno, cim je s nasih prostora, odmah mora biti scam, zar ne?
I nisam naravno nikad nista ulozio, ni prije jedno 3 mjeseca kad sam tu s forumaskim kolegom pricao oko toga i razmatrao to, vidio sam da je min iznos 35k kuna, pa sam se ohladio.
I dalje, iako sam cuo sa mnogo izvora da je legit i da je dobro, bi naravno u revijalnom tonu ulozio mozda $1k dolara prvo Cheesy

U koliko sklopite ugovor sa njima, napomenite im da ste preporuku dobili na bitcointalk forumu  Wink

Prije ces u kupleraju dobit djaba turn, nego od balkanaca ref, sta ti je....
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
May 12, 2020, 03:49:45 PM
#10
Da li je rast koji si prikazao u FIAT-u $$$ ili rast u crypto npt. Bitcoin?
Ni ja nisam neki trejder, ali je svakako dobro kad se sve zeleni kao kod tebe

narančasta boja označava postotak
žuta boja ostvareni profit u tom mjesecu
zelena boja prikazuje stanje ETHa, glavnica + profit
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
May 12, 2020, 03:41:47 PM
#9
Da li je rast koji si prikazao u FIAT-u $$$ ili rast u crypto npt. Bitcoin?
Ni ja nisam neki trejder, ali je svakako dobro kad se sve zeleni kao kod tebe
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
May 12, 2020, 03:06:27 PM
#8
Ma nisam mislio da otkriješ cifru koliko si uložio. To mi zapravo nije ni bitno. Zanima me samo da li ja s istekom ugovora produžujem postojeći ili potpisujem novi po novim uvjetima? Prema ovome što si napisao, pretpostavljam da se samo produžuje postojeći po uvjetima koji su postojali u trenutku potpisivanja.

Po postojecim da
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
May 12, 2020, 02:41:54 PM
#7
~
Hvala @big_daddy na ovoj recenziji, 93% profit je jebena cifra. Pretpostavljam da planiras produziti suradnju sa Bitlucky kad ti istekne ovaj ugovor?

planiram produžiti i svakako otvoriti ugovor i u BTCu

~
Samo me zanima što ako se poveća minimalni ulog nakon što potpiše prvi ugovor i on istekne? Pretpostavljam da onda za ugovaranje idućeg ugovora vrijede ta nova pravila, jel? Npr. big_daddy je potpisao ugovor i uložio primjerice 10.000 kn. S prinosom od 93% to sad vrijedi nekih 19.000 kn. Ako hoće produžiti ugovor mora li uplatiti 35.000 kn ili može nastaviti s kapitalom koji trenutno ima?

ovo je nesvjesno trik pitanje  Smiley, nebih otkrivao cifre, ali u svakom slucaju, kako sam ranije otvorio ugovor, kada limiti nisu postojali, takav ugovor bi svakako mogao i nastaviti, poznajem korisnike koji su to vec odradili



dobra je stvar da su limiti postavljeni u HRK, tako da kad kripto napravi polet, u tom trenu treba staviti na vagu dali uzeti FIAT ili kripto staviti na mnozenje i cekati neku bolju buducu cijenu

da sam ja trenutno limitiran kapitalom, a zelja mi je potpisati ugovor, vjerojatno bi bio u potrazi za jos kojom osobom slicnom meni



Ma nisam mislio da otkriješ cifru koliko si uložio. To mi zapravo nije ni bitno. Zanima me samo da li ja s istekom ugovora produžujem postojeći ili potpisujem novi po novim uvjetima? Prema ovome što si napisao, pretpostavljam da se samo produžuje postojeći po uvjetima koji su postojali u trenutku potpisivanja.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
May 12, 2020, 02:39:57 PM
#6
~
Hvala @big_daddy na ovoj recenziji, 93% profit je jebena cifra. Pretpostavljam da planiras produziti suradnju sa Bitlucky kad ti istekne ovaj ugovor?

planiram produžiti i svakako otvoriti ugovor i u BTCu

~
Samo me zanima što ako se poveća minimalni ulog nakon što potpiše prvi ugovor i on istekne? Pretpostavljam da onda za ugovaranje idućeg ugovora vrijede ta nova pravila, jel? Npr. big_daddy je potpisao ugovor i uložio primjerice 10.000 kn. S prinosom od 93% to sad vrijedi nekih 19.000 kn. Ako hoće produžiti ugovor mora li uplatiti 35.000 kn ili može nastaviti s kapitalom koji trenutno ima?

ovo je nesvjesno trik pitanje  Smiley, nebih otkrivao cifre, ali u svakom slucaju, kako sam ranije otvorio ugovor, kada limiti nisu postojali, takav ugovor bi svakako mogao i nastaviti, poznajem korisnike koji su to vec odradili



dobra je stvar da su limiti postavljeni u HRK, tako da kad kripto napravi polet, u tom trenu treba staviti na vagu dali uzeti FIAT ili kripto staviti na mnozenje i cekati neku bolju buducu cijenu

da sam ja trenutno limitiran kapitalom, a zelja mi je potpisati ugovor, vjerojatno bi bio u potrazi za jos kojom osobom slicnom meni

legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
May 12, 2020, 12:30:31 PM
#5
Razumijem zbog čega su tako stavili, ali to me totalno udaljili od njih jer si jednostavno ne mogu dozvoliti "toliko jaja staviti u isti koš"
Da, 35k je i meni preveliki dio portofolija da idem to davati nekom drugom jer zanm da uvijek postoji rizik da izgubis sve. Kad je bilo 5k minimum nisam imao pameti uloziti, a sada kada je 35k nemam muda. Ali dobro, kad ode BTC na recimo 30k onda bi si mogao priustit  jedan ugovor kod njih bez previse stresa, ako do tada ne povecaju minimalni ulog.

A gle... Da je meni vrijednost portfelja kao što je bila kad je BTC bio 19k, onda bi bez pol pardona uplatio tih minimalnih 35000. Ionako sam puno više izgubio trejdajući shitcoine u bear marketu.

Samo me zanima što ako se poveća minimalni ulog nakon što potpiše prvi ugovor i on istekne? Pretpostavljam da onda za ugovaranje idućeg ugovora vrijede ta nova pravila, jel? Npr. big_daddy je potpisao ugovor i uložio primjerice 10.000 kn. S prinosom od 93% to sad vrijedi nekih 19.000 kn. Ako hoće produžiti ugovor mora li uplatiti 35.000 kn ili može nastaviti s kapitalom koji trenutno ima?
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
May 12, 2020, 12:20:46 PM
#4
odradio toliko loših trejdova da je to užas jedan, kupovao svakakve šitare misleći da ću se preko noći obogatiti, kako se kripto probudio malo prije drugog halvinga, probudila se i moja znatiželja, i naravno da sam opet ja sve u kontra: kad je trebalo prodavati ja sam kupovao, i obrnuto
Na svu sreću da nisam nikada išao "all in", tako da u sam suštini sam istinki HODLER
Ovo ko da si mene opisao, ista prica. Sa velikom vecinom trejdova sam bio u minusu, kako god da okrenem, krivo sam reagirao. Toliko sam los u trejdanju da bi komotno mogao prodavati signale, tj kako ja mislim da ce biti, samo treba rokati kontra i ne moze se izgubiti. Srecom sam pocetkom 2019 kad je ono BTC padao na 3k odradio  par  dobrih BTC/USDT trejdova, inace bi danas imao dosta manje kripta. I bas zato mi je krivo sto se nisam pridruzio Bitluckyu kad se moglo uci sa 5k kuna jer sam bio ljen uopce ih kontaktirari, a kupovao sam svakakve shitcoine za tisuce kuna ko zadnji debil, i naravno gubio pare.


Razumijem zbog čega su tako stavili, ali to me totalno udaljili od njih jer si jednostavno ne mogu dozvoliti "toliko jaja staviti u isti koš"
Da, 35k je i meni preveliki dio portofolija da idem to davati nekom drugom jer zanm da uvijek postoji rizik da izgubis sve. Kad je bilo 5k minimum nisam imao pameti uloziti, a sada kada je 35k nemam muda. Ali dobro, kad ode BTC na recimo 30k onda bi si mogao priustit  jedan ugovor kod njih bez previse stresa, ako do tada ne povecaju minimalni ulog.


Hvala @big_daddy na ovoj recenziji, 93% profit je jebena cifra. Pretpostavljam da planiras produziti suradnju sa Bitlucky kad ti istekne ovaj ugovor?
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
May 12, 2020, 11:23:59 AM
#3
Hvala na podijeljenom iskustvu. Kao što sam već napomenuo, dosta mi je krivo što su stavili tako veliki minimalni ulog. Razumijem zbog čega su tako stavili, ali to me totalno udaljili od njih jer si jednostavno ne mogu dozvoliti "toliko jaja staviti u isti koš"

Kolko god da ulozio, kad ti zena sazna, nadrapat ce ti oba jaja Cheesy
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
May 12, 2020, 11:20:50 AM
#2
Hvala na podijeljenom iskustvu. Kao što sam već napomenuo, dosta mi je krivo što su stavili tako veliki minimalni ulog. Razumijem zbog čega su tako stavili, ali to me totalno udaljili od njih jer si jednostavno ne mogu dozvoliti "toliko jaja staviti u isti koš"
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
May 12, 2020, 11:04:15 AM
#1
Kako sam najavio u nekim aktivnim temama našeg lokalnog foruma, slijedi moje iskustvo sa tvrtkom Bitlucky d.o.o.

Prije cca. dvije i pol godine se pojavio "neki" Luka u jednoj telegram grupi koja je jako specifična (sam naziv grupe ne opisuje baš najbolje i njenu internu tematiku, ulaz na vlastitu odgovornost  Cool), i naravno da je većina članova napala Luku da je prevarant, iskreno, i ja sam imao visoko postavljeni gard.
Prođe godina, saznam da je kolega od Luke: Eugen, osobu koju poznajem od, kako se kaže, malih nogu i polagano se gard počinje spuštati
Dođe ljeto 2019. kad mi se javi jedan ulagač (poznata osoba u koju imam povjerenja), koji je odradio ciklus od godinu dana i hvali mi se sa izvrsnim rezultatom
Zbrojim ja 2+2 i potpišem ugovor sa BitLucky-em

Kripto fanatik sam dugi niz godina, rudario sam sve i svašta, koristeći svakakav hardware još u doba MtGoxa... odradio toliko loših trejdova da je to užas jedan, kupovao svakakve šitare misleći da ću se preko noći obogatiti, kako se kripto probudio malo prije drugog halvinga, probudila se i moja znatiželja, i naravno da sam opet ja sve u kontra: kad je trebalo prodavati ja sam kupovao, i obrnuto
Na svu sreću da nisam nikada išao "all in", tako da u sam suštini sam istinki HODLER

Dao sam BitLucky-u dio mog ETH portfolia na "raspolaganje" u nadi da će se konačno i meni nekakav plus u kriptu dogoditi, i evo događa se:



Ovaj graf prikazuje moj portfolio, iznosi su skriveni ali postotke ću vam otkriti
Slijede postoci profita po mjesecima, postoci su ovi u narančastom na grafičkom prikazu
7,2%, 9,7%, 4,8%, 12%, 4,8%, 3,5%, 8,2%, 16,8% i 2,2%

To je ukupni profit od 93%, a ugovor traje još 3 mjeseca, tako da je veselje itekako na nivou  Cool

Njihovi kontakti nalaze se na https://bitlucky.eu/



U koliko sklopite ugovor sa njima, napomenite im da ste preporuku dobili na bitcointalk forumu  Wink
Pages:
Jump to: