Pages:
Author

Topic: Bitsdaq Borsası Dağıtılan BXBC Tokenlar için açıklama var !!!!! - page 2. (Read 683 times)

copper member
Activity: 252
Merit: 0
Bunların olayı bitti, bu piyasada güven oluşturmak çok zor heleki yeniysen sözünde durman lazım, yoksa anında silinirsin. Sözlerinin arkasında durmadıkları için büyük güven kaybettiler ve bundan sonrada işleri çok zor.
full member
Activity: 1386
Merit: 116
Bu bitstaq borsası 2 gün önce bir yarışma düzenlemiş , canlı yayında bulunana ve söyledikleri yazıyı yazan kişiler arasından seçip 1.ye güya 100 ethereum verecekti. Canlı yayını izledik konuşmayı yapan kişi ekstra bir kelime istedi canlı yayında.  İnsanlara şu kelimeyi yazın çekilişe katılmak için ,  daha sonra yarışma esnasında başka bir kural getir. Açıkçası kendi adıma bu borsaya olan güvenim azalmaya başladı.
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
Bu borsadan tabiri caizse bi zik olmaz. Grin
şimdi twittera girdim adamalr tweet atmış yılın bombası tarzı girdim baktım inceledim Grin

https://twitter.com/BitsdaqExchange/status/1128609138014019584

sonuç lan sizin verdiğiniz kontrat  adresi biz geçen hafta bulduk yayınladık burda. Cheesy Cheesy

sonuçta atomu parçaladılar sanırım.Resmen amiyane tabirle daşşak geçiyorlar. Cheesy
copper member
Activity: 196
Merit: 1
ben de kayıt olup bir kaç giriş ödülü alanlardanım ancak kyc muhabbetini duyunca uğraşmaya değmez dedim ve olduğu gibi bıraktım. ama günlük giriş ile airdrop politikaları mantıklı bir strateji.
member
Activity: 630
Merit: 37
erteleme olayı güven sarstı bana göre çünkü bu piyasada güven olayı pamuk ipliğine bağlıdır adamlar daha başlamadan bir puan geriden başladılar umarım emeklerimizin karşılığını alabiliriz.

Erteleme olayı çok büyük bir güven sarstı ve bu sarsıntı aslında bir puan geriden başlamalarına sebep olmadı. Özellikle günümüz piyasa koşullarında yapılan bu gibi hataların en az beş puan geriden başlamak demek oluyor çünkü günümüz piyasaları negatif haberlere karşı çok hassas durumda. Bir diğer yandan birçok airdrop katılımcısını da düşünmek gerekirse daha uzun vade içerisinde daha fazla satış baskısı oluşacağını düşünüyorum çünkü bu kitle genellikle ölü fiyatlardan da satış yapmayı seviyor. Burada ekibin amacı eğer bir boğa havası beklemek ise daha çok bekleyeceklerini ve bu hatalı kararlarının bedellerini de çok ağır ödeyeceklerini düşünüyorum.

hocam zaten içinde bulunduğumuz piyasa öyle bir piyasa ki spekülasyonlar havuzunda yüzüyoruz adeta. ufacık bir tweet ile koskoca şirketler çökebiliyor medyayı takip edenin kazanabildiği ve kazandığı bir piyasa dolayısıyla size kesinlikle katılıyorum.
full member
Activity: 756
Merit: 104
Şimdiye akdar ki Bitsdaq performansı çok kötü umarım bundan sonra biraz daha kaliteli iş yaparlar. Bu kadar token/coin eklemelerine gerek var mıydı  ilk dakkadan. o zaten apayrı bir tartışma
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
erteleme olayı güven sarstı bana göre çünkü bu piyasada güven olayı pamuk ipliğine bağlıdır adamlar daha başlamadan bir puan geriden başladılar umarım emeklerimizin karşılığını alabiliriz.

Erteleme olayı çok büyük bir güven sarstı ve bu sarsıntı aslında bir puan geriden başlamalarına sebep olmadı. Özellikle günümüz piyasa koşullarında yapılan bu gibi hataların en az beş puan geriden başlamak demek oluyor çünkü günümüz piyasaları negatif haberlere karşı çok hassas durumda. Bir diğer yandan birçok airdrop katılımcısını da düşünmek gerekirse daha uzun vade içerisinde daha fazla satış baskısı oluşacağını düşünüyorum çünkü bu kitle genellikle ölü fiyatlardan da satış yapmayı seviyor. Burada ekibin amacı eğer bir boğa havası beklemek ise daha çok bekleyeceklerini ve bu hatalı kararlarının bedellerini de çok ağır ödeyeceklerini düşünüyorum.
member
Activity: 630
Merit: 37
member
Activity: 406
Merit: 11
Patlayan projelerden bir tanesi de bu borsa mı olacak acaba? Şu anki durum pek iç açıcı görünmemeye başladı. Bir platform airdrop yada bounty dağıtımında sıkıntı çıkarıyorsa genellikle o platformun bütün her şeyi sıkıntılı oluyor.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Bitsdaq bitrexin asya ayağı olacaktı güya ama herşeyi berbat ettiler. Zaten bxb verirken 31 marta kadar deniyordu ana son hafta vermediler. Bende biraz topladım hatta ilk zaman kyc yapmanın avantajı ile 8000 bxb verdiler. Sonradan bu miktarı düşürdüler ama şuan için işe yarayan bir durum yok.
member
Activity: 350
Merit: 12
Henüz bununla ilgili bir açıklama göremedim ben. KYC'yi epey önce yapmışım, keşke yapmasaydım mı diyeceğim acaba?
full member
Activity: 602
Merit: 118
Poloniexten epey bi müşteri kapmisti. Sebebi ise polo coin ya da token eklemiyor ve pumplanan coinler bitrexte olduğu için oraya hücum oldu. Sonra bir ara üye alımını durdurdular. Ayrıca fee leri çok yüksekti. O aralar binance ve kucoin çıkınca millet o taraflara kaydı. Ve bitrex öylece kala kaldi. Bu bitsdaq ile de herşeyi ellerine yüzlerine bulaştırmis oldular. Ben kyc vs yaptım.  Hergun girip bxb topluyorum. Zaten son 5-6 gün hiç vermedi. Şimdi açıp bakmıyorum bile. 18000 adet toplamıştım.   Bugün bi girip bakayim
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Bittrex ve kuruluşları kan kaybetmeye devam ediyor. Bir şeyler deniyorlar ama denedikleri hep sağdan soldan çalma fikirler olduğu için hem müşteri çekemiyorlar hem de ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. IEO denemeleri fiyaskoydu ki ben ne yapıp edip kar ettirerek müşteri çekmeyi deneyeceklerini düşünüyordum onu da beceremediler. Yaptıkları airdrop desen hali ortada hazirana kadar kim takip edecek.
member
Activity: 462
Merit: 42
ben buna katılmamıştım artık o kadar çok sey çıkyıor ki yetişemiyoruz bunun için 24 saat ayırmak lazım sürekli bir şey kaçırmamak için hatta o bile yeterli olmayabilir artık şans napalım.
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader

Verdiğiniz linkteki haberi okudum ama biraz karışık geldi. Normalde bitsdaq platformu BXBC tokenlerini dağıttı ve toplam arz 50 milyar diye biliyorum.
https://etherscan.io/token/0xad34bac6364b1b0d22f1133392f379f49cca92ad Bu sayıyla bir yere varamaz çöp olur gider.
Token yakma olayı ise işin rengini değiştirebilir. KYC yapmayanlara token verecekelerini zannetmiyorum.
Borsa tokeni olduğu için iyi airdrop kampanyası yaptılar..

1-Kyc yapmadan zaten coin vermeyecekleri kesinde işte verecekleri coinide öteleme derdindeler.

2-alıntı yaptığın mesajda dikkat edersen BXBC denen 50 milyar token ve 2 milyar token dağıtılacak (airdrop katılıpta kazanılan token 2 milyar diyorlar)  48 milyar yakılacak ama o 2 milyar zaten değeri yok sıfır değerde.

3-Onuda işte şapkadan tavşan değil BQQQ çıkardılar.10 milyar BQQQ olarak sözde bunuda o dağıtacakları 2 milyarı buna kanalize edeceklerdi orda işide batırdılar.

4-Takip ettiğim kadarı BQQQ denen doğru yalan 5 milyon  usd birileri para vermiş miş miş.İşte o kısım bence yalan bittrex kendi örtülü ödeneğinden 5.milyon usd buraya kanalize edecek anlaşılan da soru şu verilen 5.milyon usd para 10 milyar tokenın hepsinemi bedel % 10 mı bedel % 30 mı bedel % 50 yemi bedel işte belli değil?

5-Ucu açık tarih verdiler haziranda ama gün belli değil öteleme ihtimali olabilir.

6-Üstte tüm yorumları  okuyorum bir arkadaşın yorumunda ne diyor.Biz kyc yaptık madem vereceksin kyc yapanları ver geri kalanıda kyc yaptıkça paylaştır.Onuda yapmadılar. ;rl

7-İşte bunlar bizim dediğimiz olacak dedikleri için süreci yönetenler acemi gibi.Madem kıvıracaktınız 8 mayısta dağıtım yapıcaz niye dediniz diye sorarlar adama.  Tongue

8-Sonuç olarak verilen tarihler gelince görecezde Ama borsaya güven sıfır şu yazılanları ve bazı arkadaşların önceki yorumlarda sitesi sorunlu diyorlardı  devamlı açılıp kapanıyor trade yapamıyoruz emirler askıda kalıyor diyenlerde oldu kullannların yazdıkları.

9-Evet KYC şubatta yaptım ama kendi kendime dedim elbet yorum yazarlar zaten yorumlar yazıldıkça buraya coin yollayıpta arbitraj yapayım desek şikayet edilen yorumları okuyunca vazgeçtim.Bu saatten sonrada zaten coin yollayıpta başımıza iş açmaya gelmez.Kendine güvenen yollayıp test etsin ama temkinli olsun derim.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Bu kadar bol keseden dağıtmalarından altından bir şey çıkacağı belliydi zaten. Kyc sanırım artık yeni piyasanın şartlarından olacak.
full member
Activity: 424
Merit: 103
Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik..
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Bir şey yapıyosan düzgün yapacaksın, 3 tane coin dağıtacaksın milletin burnundan getiriyosun, bu tür şeyler projelere büyük güven kaybettiriyor. İyi firmanın promosyonu da iyi olur. Şu an büyük projeler dediğimiz projelerin çoğu airdrop ve bountylerde hiç kimseyi üzmemişti aksine ihya etmişti.
sr. member
Activity: 968
Merit: 292
https://finance.yahoo.com/news/bitsdaq-platform-token-bqqq-raises-063000946.html

Halen 1,2 milyondan fazla aktif Bitsdaq kullanıcısı BQQQ'un şekerleme jetonu BXBC'yi elinde tutuyorlar diyorda işte bu bxbc yi 50 milyar adet diyorlardı ve değişik yerlerde okuduğum 2 milyar BXBC yi hak kazanan var diyorlar yani 48 milyar çöpe gidiyor ve o 2 milyarıda BQQQ denene artık ne değer biçip bağlayacaklar orası belli değil.
Haberde BQQQQ ilk talepte 5.milyon usd kazandı diyorda sonuç olarak 2-3 güne her şey belli olacak…

BQQQ  du bu sanırım 10 milyar adet basılmış.

https://etherscan.io/token/0x1b80eeeadcc590f305945bcc258cfa770bbe1890

Verdiğiniz linkteki haberi okudum ama biraz karışık geldi. Normalde bitsdaq platformu BXBC tokenlerini dağıttı ve toplam arz 50 milyar diye biliyorum.
https://etherscan.io/token/0xad34bac6364b1b0d22f1133392f379f49cca92ad Bu sayıyla bir yere varamaz çöp olur gider.
Token yakma olayı ise işin rengini değiştirebilir. KYC yapmayanlara token verecekelerini zannetmiyorum.
Borsa tokeni olduğu için iyi airdrop kampanyası yaptılar..
copper member
Activity: 252
Merit: 0
Daha işin başından güvenleri sarstılar zaten, ben bundan sonra bu borsayı kullanırken iki kere düşünürüm, bu airdrop yada bounty dağıtımını küçümseyen ve sallayan projelerin çoğu bir baltaya sap olamadı. Sen adama önce işin başında bir güven vereceksin ki gelsin seni kullansın ilerde de.
Pages:
Jump to: