Pages:
Author

Topic: Bitsdaq Borsası Dağıtılan BXBC Tokenlar için açıklama var !!!!! - page 4. (Read 683 times)

full member
Activity: 784
Merit: 120
Kaç ay önce KYC yapmıştım. Geçenlerde yanlış diye geldi. Daha sonra düzelttim geçenlerde dediğim nerdeyse 1 ay oluyor. 3700 adet BXBC var. Onaylamazlarsa da pek önemseyemeyeceğim. BNB gibi değerlenirse o zaman üzülürüm ne diyeyim.
member
Activity: 406
Merit: 12
Bilgi için teşekkürler hocam. Bunu resmen unutmuştum. Bitsdaq görünce tanıdık geldi de bakayım dedim. KYC işleri artık sıkmaya başladı ama kuralı koyanlar onlar olduğu için yapacak bir şey yok. Yarın halledeyim de pişman olmayalım sonra. Tekrar teşekkürler.
sr. member
Activity: 971
Merit: 292
Her gün sitesine giriş yaparak token veren borsa platformu. Elimde çok fazla olmasada bir miktar var. Şimdi değerli olacağını zannetmiyorum ama zamanla belli mi olur kıymetlenebilir. Borsa tokenleri genelde değerleniyor. Toplam arzın 50 milyar olması olayı ise diretk çöp olur kanısı uyandırıyor bende. KYC yi ilk zamanlarda yapmıştım.

Bilgi için teşekkürler.
member
Activity: 630
Merit: 37
yaptık bakalım kyc umarım pişman olmam yaptığım kyc ye değer 2700 token ne kadar edecek umarım bi iskender parası bari çıkar
member
Activity: 462
Merit: 42
artık herkes kyc istiyor, fakat ben  tarz durumlarda kullanımda temkinli yaklaşıyorum sizlerde sanırım a ynısını yapıyorsunuz bu nereye varacak böyle sıkıldım artık iyice.
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
Bende 2300 tane varmış mal gibi tutup kyc işlemini ödül dağıtımı bittikten sonra yaptım. Kampanyayı normalden 1 hafta önce kesmeleri en azından kyc kısmı için yanlıştı.

hocam başlıktan gördüğümüz kadarıyla kyc işlemi 7 mayısa kadar yapılabiliyor.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Henüz bu borsa popüler olmadan önce KYC işlemini tamamlamıştım ve hatrı sayılır miktarda ödül olarak kendi tokenlerinden kazanmıştım. Fakat şöyle bir durum var ki bu swap olayı nedeni ile kazanmış olduğum tokenlerin pek fazla değerli olacağını ve kimliğimin karşılığında hak ettiğim değeri etmeyeceğini düşünüyorum. Evet, bu riskleri alarak KYC işlemlerini tamamlıyoruz ve olası durumların tehlikeleri hakkında da bilgili olarak kimliklerimizi bu borsalara gönderiyoruz. Fakat şöyle de bir durum var ki bu işlemler karşılığında en azından bir yemek parasından fazlasını kazanmak istiyoruz. Umarım dağıtılacak tokenler değerli olur ve kimlik doğrulaması yapmanın karşılığını alırız.

NOT: KYC işlemini gerçekleştirmemiş fakat her projede KYC işlemi yapan arkadaşlar burada da bu işlemi tamamlamanızı tavsiye ediyorum. Birçok çöp projeye kıyasla az da olsa cebimize nakit para girecektir diye düşündüğüm bir projedir kendisi.
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Bende 2300 tane varmış mal gibi tutup kyc işlemini ödül dağıtımı bittikten sonra yaptım. Kampanyayı normalden 1 hafta önce kesmeleri en azından kyc kısmı için yanlıştı.
member
Activity: 630
Merit: 37
az önce girip baktım da bitsdaq borsasına 2700 bxb candy birikmiş sizce 2700 bxb için kyc yapmaya değer mi yoksa hiç uğraşmayayım mı ? çünkü yeni bir borsa insan kyc yapmaya çekiniyor 2700 bxb kaç para yapıyor acaba bilen var mı
member
Activity: 504
Merit: 11
Bilgilendirme için saol hocam.
Hesapları son kez kontrol ettim. Şuan için sadece 8 Mayıs tarihini bekliyorum, elimdekilerin çok fazla birşey edeceğini düşünmüyorum ama kenarda dursunlar, belki mevcut sorunları hallederlerse işlem ücretlerinde kullanırım.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bittrexin Asya ayağı olarak ciddi pozitif beklentiyle yola çıkan Bitsdaq malesef şu ana kadar hayal kırıklığı yaratmaya devam etti, bunu airdrop için söylemiyorum, (yapıldı, bitti, üç-beş her neyse gönderecekler), sitenin kendisi için söylüyorum. Sürekli hatalar çıktı, coin/token gönderenler uzun süre ne ticaret yapabildiler, ne de çekim yapabildiler, zırt pırt bakım/güncelleme bahanesiyle site devre dışı kaldı vb. Bu sorunlar çok çok kısa süre içerisinde çözülmez ve o mağdur olanların durumlarıyla ilgilenilmezse Asya arenasında Bitsdaq!ı yaşatmazlar.
full member
Activity: 546
Merit: 100
Borsalar ödülleri artık KYC olmadan dağıtmıyor, bunun birincil amacı multihesap açanların önüne geçmek, bir diğer konu kimlik bilgilerinin kullanımı ile gelir elde edilmesi, bu yüzden dikkatli olmakta fayda görüyorum.
member
Activity: 532
Merit: 12
Ben kyc yaptım ve onaylandı. Ehliyet ile yaptım yanlış hatırlamıyorsam. Epey zamandır görmüyordum bu borsaya bugün girip bir bakayım neler değişmiş.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
kyc işlemi için nüfus cüzdanımı kullanmayı düşünüyorum ama üstünde değişiklik yaparak bu hareketi yapacağım. sizler nasıl yaptınız?
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
https://support.bitsdaq.com/hc/en-us/articles/360022247754-Announcement-on-Launching-of-BXBC-swap-for-BQQQ-Limited-Period-2019-4-30

Link üstte.Görünen 08-05-2019 günü 1 hafta süre ile sözde değişim yapılacak deniyor.

türkçe google translate çevirisi altta...

Sevgili Kullanıcılar,

Ticarete katılan kullanıcılar için, ürün hata geri bildirim etkinlikleri ve KYC'lerini 26 Mart 2019 tarihine kadar bildirenler ancak zaman içinde ekip tarafından incelenmemiş olanlar için. Bitsdaq, tüm BXBC ödüllerini 3 iş günü içinde dağıtmayı bekliyor.

Lütfen Bitsdaq hesabınıza dikkat edin ve bizi izlemeye devam edin.

[Önemli Uyarı]

Bitsdaq, BXBC'nin sınırlı bir kullanım süresi boyunca Bitsdaq platform belirtecini (BQQQ) takas etmesine açılacaktır. 8 Mayıs 2019'dan başlayacağı tahmin edilen ve bir hafta sürecek. Dönüşüm oranı ve itfa kuralları, daha sonra resmi bir duyuru ile ilan edilecektir.

İlginizi korumak için lütfen BXBC bakiyenizin BXBC bakiyenizin doğru olup olmadığını öğrenmek için giriş yapın ve dağıtım tamamlandıktan sonra.

Hesabınızdaki BXBC miktarı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen 1 Mayıs 2019 - 7 Mayıs 2019 tarihleri ​​arasında bize ulaşın.

Ayrıca, takas işleminizi etkilememek için KYC’nizi 7 Mayıs 2019’dan önce tamamlayınız.

Herhangi bir sorunuz varsa, bize görüşlerinizi bildirmekten veya topluluk yöneticimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bitsdaq Takımı

30 Nisan 2019

yeni token bu BQQQ 10 milyar adet basılmış.

https://etherscan.io/token/0x1b80eeeadcc590f305945bcc258cfa770bbe1890

Dağıtım hazirana çıkmaz ayın son perşembesine ertelenmiştir.gün belli değil.

Pages:
Jump to: