Pages:
Author

Topic: bittrexin allah belasını versin - page 2. (Read 1591 times)

newbie
Activity: 56
Merit: 0
December 03, 2017, 06:49:29 AM
Arkadaşlar güzel haber var
bittrex dun sabah 5de hesabımı verify etti böylelikle fiat  ve margin özelliği aktif ollurken günlük limitim 100btc oldu
bu  sabah 5de de hesabı yeniden aktif ettiler.
size bu süreçte kısaca yaptıklarımı anlatayım
hesabı açtığımda ilk önce bende herkes gibi onay mekanizmasına düştüm ve çağrı açtım
bu esnada beklerken 2btc olan günlük limit 0.04btc olarak güncellenince bende başka bir mail adresimle doğru adres ve türkçe karakterlerle yeni bir hesap açtım. hesap direk olarak onaylı ve günlük 100btc limitli açıldı
derdim tüm varlığı yavaş yavaş oraya aktarmaktı
ancak ertesi gün her iki hesabıda blokladılar
yeniden aktif olması için çağrı açtım ve beklemeye başladım.
bu esnada twitter üzerinden süreklü çağrı numaramı belirterek mesaj attım
en son linkedin üzerinden Bill Shihara isimli bittrexin kurucusu olarak gözüken kişiye mesaj attım.
faydası oldumu bilmiyorum ama 1 gün sonra ilk önce hesap onaylama çağrım ryan isimli biri tarafından onaylandı
bende çağrı üzerinden tekrar ona mesaj atarak hesabım onaylandı ancak halen blokeli diye mesaj attım ve 24 saat sonra  blokeyide kaldırdılar
şu ana hem onaylı hemde aktif kullanıcıyım Smiley
darısı başınıza
member
Activity: 138
Merit: 11
December 01, 2017, 09:35:20 AM
üç haftadır şu isim uyumsuzluğu mevzusundan dolayı beklemedeyim öylece açık bekliyor 1 ay bekleyenlerin var olduğunu okuyorum bu sefer cevap olarak bir daha yolla veya şu evrak olmamış derlerse tekrardan bir ay daha bekletir diye çekinmiyorda değilim
member
Activity: 139
Merit: 10
December 01, 2017, 08:53:51 AM
Ben doğrulama yaptım isimler eşleşmiyor diyor.ı'yı i de yapmadım ticket atmam mı lazım şimdi of of
newbie
December 01, 2017, 08:17:39 AM
Sakın bir hesabınız varken ikinci hesap açmayın benim bütün derdim bundan kaynaklı oldun zaten
account verification için beklerken kurallara uygun yeniden hesap açayım herşeyi yavaş yavaş oraya aktarırım dedim. hesap 1 aydır onaylanmamıştır
başka bir mail adresimle yeni kayıt yaptım tam istediği formatta resimleri gönderdim hasabım fiat açık 100BTC günlük limitle açıldı.
çok sevindim dedim hiç ötekine kasmam yarım olsun hesapları aktarırım diğer adrese artık withdrawl ücreti ödeyeceğiz ama yapacak birşey yok dedim
ertesi gün oldu 2 hesapta disable. 8 gün oldu bekliyorum halen aktif etmediler.
twitterdan tutda linkedine kadar ne kadar adres bulursam mesaj atıyorum ama bir düzelme yok
bakalım
full member
Activity: 742
Merit: 112
December 01, 2017, 08:15:37 AM
arkadaşlar;
Günlerdir Bittrex hesabım dondurulmuş durumda. Para transferini bırakın alım satım bile yapamıyorum. Aldığım coinlerin fiyatı düştü değer kaybetti zararım bile var
Ticket açtım günlerdir bekliyorum hiç bir gelişme yok
Bire üstüne ortalıkta para ver hesabını aktif ettirelim diyen dolandırıcılar var onlarda işin cabası.

Bu konuda gerçekten makul olmak kaydıyla ücretli yada hayrına birşeyler yapabilecek kimse varmı ?
lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

exchange borsalarının hiçbirisine artık güvenmiyorum.
kişisel cüzdanda coinleri saklayıp, uzun vade beklenmesi ve nihai hedef satış noktasına geldikten sonra satılması taraftarıyım.
gün içi al-sat bir gün hesaba bir şey olur olan paraya olur.
full member
Activity: 406
Merit: 189
December 01, 2017, 08:06:31 AM
benimde hesap limitini 0.4 btc ye indirmişler, hesabı yvaş yavaş boşlatıyorum. komple sıfırladıktan sonra hesap onayına başvurcam. olurda. hesap onaylanmazsa. komple kapatırlar falan .
olmadı sıfırdan hesap açıp onay için başvurcam. çok can sıkmaya başladı bu bittrexx. coinin mi var derdin var arkadaş . nedir bu borsalardan çektiğimiz
newbie
Activity: 28
November 30, 2017, 01:23:06 PM
Hocam senin adına gerçekten üzüldüm fakat bende uzun zamandır bittrex kullanıyorum fakat bir sorunla karşılaşmadım açıkcası çokta memnunum umarım senin sorunun bian önce çözülür.
member
Activity: 105
November 29, 2017, 05:14:15 PM
Bu borsalar neden böyle şeylere tevessül ediyorlar anlamıyorum. Adamlar zaten tonla parayı komisyon diye  alıyorlar. Bir de ellerindeki paralar gün geçtikçe değer kazanıyor. Birkaç yazılımcı koyup işleri takip etmek bu kadar zor mu acaba? Hesaplardaki paraya çökmeye çalışıyorlarsa o daha fena bir durum. Ellerinde birbirinden habersiz bir kitle yok ki. Forumlarda orada burada iletişim halinde olan insanlar hızlı bir şekilde gruplaşıp toplu hareket edebilirler.

Forumdaki paylaşımlardan sonra Bittrex'teki hesabım onaylı olmasına rağmen boşalttım ve başka borsalara ve wallet'lara çektim birkaç coin/token'ı. İmkanı olan bence bu sıkıntıların yaşandığı borsalardaki işlemlerini de azaltsın cüzdanındaki parayı da başka yerlere taşısın. Sonucunda da borsalarda bakiyesi sıfır olan onaylı hesaplarla müşteri beklesinler.

Allah bu durumda olanlara yardım etsin. Zor bir süreç.
member
Activity: 154
Merit: 15
November 29, 2017, 04:21:35 PM
Gün geçmesin ki bittrex borsasında yeni bir vaka haberi alıyoruz. Çok fazla kullanıcı oldu da yetiştiremiyor olabilirler mi diye düşünüyorum ama koskoca borsa, o kadar paralar dönüyor ekiplerinin bu kadar zayıf bırakmaları büyük hata olur sanırım. İlk başlarda hesap onaylatmak sıkıntısızdi, aslında her borsada onaylı bir hesap açıp bırakmak lazım, ilerde beklenmedik bir hacim artışı olduğunda böyle sorunlarla karşılaşma ihtimalini düşürmüş oluruz

Şu an beklemede olan 200-300 bin arası ticket var Smiley Twitterdan tweetle taciz etmedikçe görmüyorlar
member
Activity: 98
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
November 29, 2017, 02:15:16 PM
Gün geçmesin ki bittrex borsasında yeni bir vaka haberi alıyoruz. Çok fazla kullanıcı oldu da yetiştiremiyor olabilirler mi diye düşünüyorum ama koskoca borsa, o kadar paralar dönüyor ekiplerinin bu kadar zayıf bırakmaları büyük hata olur sanırım. İlk başlarda hesap onaylatmak sıkıntısızdi, aslında her borsada onaylı bir hesap açıp bırakmak lazım, ilerde beklenmedik bir hacim artışı olduğunda böyle sorunlarla karşılaşma ihtimalini düşürmüş oluruz
jr. member
Activity: 69
Merit: 2
November 29, 2017, 08:36:26 AM
Amaçları ne peki bu adamların.
İşlem yapsak para kazanacaklar
Neyi hedefliyorlar ben çözemedim

İçerdeki parayla zaten işlem yapabilir kullanıcı. Parayı dışarı çıkarmasını engelliyor, içerde tuttuğun paradan işlem yapsan komisyondan kazanacak, hesabı onaylatmayıp bıraksan bir kaç yıla belki üzerine çökecek. Sahte isimlerle kullananların paralarına çökecekler belki.

Böyle bir işe kalkışıp yeterli büyüklükte support ekibi oluşturmamak büyük hata ama.
newbie
November 29, 2017, 08:30:04 AM
Amaçları ne peki bu adamların.
İşlem yapsak para kazanacaklar
Neyi hedefliyorlar ben çözemedim
jr. member
November 29, 2017, 08:27:59 AM
Bende başka bir arkadaşın önerisi üzerine twitter üzerinden mesaj gönderdim
twiterdan gelen taleplerde işlem yapıldığı zaman geri dönüyorlar ve sanki mesajların ertesi günü dönülmüş gibi bir görüntü var
onuda deneyin

Twitter üzerinden de yazdım bugün de bilemiyorum, adamlar işleminiz yapıldı yazıyor birine üzerine 300 kişi daha twit atmış. Oradan da muhtemelen çok fazla talep geliyor ve göstermelik olarak birazıyla ilgileniyorlar gibi hissettim.
newbie
November 29, 2017, 07:46:40 AM
Bende başka bir arkadaşın önerisi üzerine twitter üzerinden mesaj gönderdim
twiterdan gelen taleplerde işlem yapıldığı zaman geri dönüyorlar ve sanki mesajların ertesi günü dönülmüş gibi bir görüntü var
onuda deneyin
jr. member
November 29, 2017, 07:42:05 AM
arkadaşlar;
Günlerdir Bittrex hesabım dondurulmuş durumda. Para transferini bırakın alım satım bile yapamıyorum. Aldığım coinlerin fiyatı düştü değer kaybetti zararım bile var
Ticket açtım günlerdir bekliyorum hiç bir gelişme yok
Bire üstüne ortalıkta para ver hesabını aktif ettirelim diyen dolandırıcılar var onlarda işin cabası.

Bu konuda gerçekten makul olmak kaydıyla ücretli yada hayrına birşeyler yapabilecek kimse varmı ?
lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

10 günü geçti ben de halen uğraşıyorum bittrexin onay muhabbetiyle, deniyorum bir kaç yol çözebilirsem paylaşırım.
newbie
November 29, 2017, 07:08:17 AM
Sevgili Arh arkadaşım.
ilk konuştuğumuzda bu işi bir arkadaşın yapıyordu sen hayır için yönlendiriyordun güvenmezsek direk kişi ile tanıştırıyordun
sonra sende geçmişte problem yaşadığın ve bu kişinin yardımcı olduğunu para ödediğini söyledin
bu kişinin çinli bir admin kafaladığını işleri öyle yaptığını söyledin.
daha sonra komisyon aldığını bu işi onun karşılığında yaptığını söyledin
günde 2 kişiden fazlasını yapamazken 4 kişiye kadar yapabildiğini söyledin
parayı almadan asla yapmayacağını söyledin hatta benle iş yapmayacağını söyledin
şimdiden parayı hesabı açtıktan sonra alırım ama bütün bilgilerini alırım diyorsun ?
bütün bilgilerden kasıt nedir ? biraz açarmısın ?
arh
newbie
Activity: 12
November 29, 2017, 06:36:50 AM
@arh teşekkür ederim güven vermiyorsun seninle görüştük zaten
@alex219 evet bende giriş yapamıyorum şu anda
@jorgesalcedo  bende 2 adet ticket var biri 1 ayı geçti hesabı onaylamaları için diğeride 6 gün oldu hesabı aktif etmeleri için halen bekliyorum

parayı hesabı açtıktan sonra alırım ama her türlü bilgini de alırım eğer kabul ediyorsan bu da bir emek sonuçta. kimseye babamın hayrına yardım edemem ne yazık ki insanlar çok değişti...
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
November 28, 2017, 09:31:19 PM
Dostum çok geçmiş olsun slack gruplarıda artık sıkıntıya düşmüş. Sanırım ticket'e cevap beklemekten başka elinden bir şey gelmez mecburen bekleyeceksin. Umarım bir an önce çözüme kavuştururlar.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
November 28, 2017, 08:22:26 PM
Kim ne derse desin Bittrex en çok hacme sahip olan ve stabil çalisan borsalardan biridir. Güvendiğimiz Kraken bile DDos saldirilarinin altindan kalkamıyor.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
November 28, 2017, 07:56:24 PM
uzman arkadaşımız konuyu özetlemiş. sanırım olayı yanlış anladı o yüzden böyle bir yorum yaptı
Pages:
Jump to: