Pages:
Author

Topic: bittrexin allah belasını versin - page 3. (Read 1591 times)

newbie
Activity: 56
Merit: 0
November 28, 2017, 02:57:31 PM
sevgili uzman tebessüm;
çok merak ettim coinlerini orjinal walletlarda tutarak nasıl alım satım(exchange) yapıyorsun ?
biz sevgili amatörlere açıklarmısın ?
member
Activity: 314
Merit: 10
November 28, 2017, 02:55:46 PM
amatörmüsünüz bilmiyorum ancak bittrex gibi siteler parayı çıkartmamak için elinden geleni yapıyorlar ben genelde orjinal walletlarda tutuyorum
newbie
November 28, 2017, 02:19:27 PM
@arh teşekkür ederim güven vermiyorsun seninle görüştük zaten
@alex219 evet bende giriş yapamıyorum şu anda
@jorgesalcedo  bende 2 adet ticket var biri 1 ayı geçti hesabı onaylamaları için diğeride 6 gün oldu hesabı aktif etmeleri için halen bekliyorum
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
November 28, 2017, 01:36:31 PM
Biraz önce Stratis'in yükseliş trendine katılmak için Bittrex'e giriş yapmaya çalıştım ama şu an Bittrex'e giriş yapılamıyor. Bu olaylar can sıkmaya başladı... Millet parayı götürüyor şu anda.
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
November 28, 2017, 01:24:00 PM
Bittrex ile 1 yılda sadece bir kere sorun yaşadım. Onda da derdimi anlatıp iki günde problemimi halletmiştim. Şanssızlık sana vurmuş, sabırlı olmanı diliyorum mağduriyetin umarım giderilir
arh
newbie
Activity: 12
November 28, 2017, 01:16:25 PM
belirli bir ücret karşılığı açabilirim hesabını.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
November 28, 2017, 09:01:12 AM
arkadaşlar;
Günlerdir Bittrex hesabım dondurulmuş durumda. Para transferini bırakın alım satım bile yapamıyorum. Aldığım coinlerin fiyatı düştü değer kaybetti zararım bile var
Ticket açtım günlerdir bekliyorum hiç bir gelişme yok
Bire üstüne ortalıkta para ver hesabını aktif ettirelim diyen dolandırıcılar var onlarda işin cabası.

Bu konuda gerçekten makul olmak kaydıyla ücretli yada hayrına birşeyler yapabilecek kimse varmı ?
lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

Bu konuda kimseye güvenme . Şifre paylaşımını yapma . Bittrex ' in Slack grubu mevcut . Oradan da dene bir şansını . Son zamanlarda bir kaç kişinin daha başına gelmiş durumda . Hesabını tekrardan aktif ettirenler olabilir . Onlarla irtibata geçmeye çalış mutlaka..
Bittrex'in slack grubu artık yok. Yeni üye kabul etmiyorlar. Enhanced hesaplar bile giremiyor artık. Yeniden yapılandırma yapıyorlaremış, bekliyoruz.
newbie
November 28, 2017, 07:29:09 AM
Bilgiler için teşekkür ederim zaten kimseye şifre vermedim.
mail adresini ve ticket numarası ver önden ödeme yap ben açtıracağım diye ortada gezen bazı arkadaşlar var
slack üzerinde bittrex hesaplarını bulamadım bildiğiniz link falan varmı ? nasıl ulaşabilirim ?
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
November 28, 2017, 07:16:57 AM
arkadaşlar;
Günlerdir Bittrex hesabım dondurulmuş durumda. Para transferini bırakın alım satım bile yapamıyorum. Aldığım coinlerin fiyatı düştü değer kaybetti zararım bile var
Bire üstüne ortalıkta para ver hesabını aktif ettirelim diyen dolandırıcılar var onlarda işin cabası.

Bu konuda gerçekten makul olmak kaydıyla ücretli yada hayrına birşeyler yapabilecek kimse varmı ?

Bu konuda kimseye güvenme . Şifre paylaşımını yapma . Bittrex ' in Slack grubu mevcut . Oradan da dene bir şansını . Son zamanlarda bir kaç kişinin daha başına gelmiş durumda . Hesabını tekrardan aktif ettirenler olabilir . Onlarla irtibata geçmeye çalış mutlaka..
newbie
November 28, 2017, 05:01:51 AM
arkadaşlar;

Pages:
Jump to: