Pages:
Author

Topic: Boğaziçi Üniversitesi Blockchain Konferansı - page 2. (Read 2126 times)

sr. member
Activity: 294
Merit: 250
Gittikçe yayılmaya başlıyor bu konuyla alakalı konferans&paneller. Blockchain teknolojisinin kaçınılmaz olduğunu herkes er ya da geç anlayacak.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
500 lira verip katılanlardan biriyim. çok mükemmel bir bilgi edinmedim bilgilerimin doğruluğunun teyit edildiği bir summit oldu. Fayda kişiye göre değişir elbet. özellikle Solidity dili ile Ethereumda Smart kontrat yazımı konusunda teknik bilgi vermeleri hoşuma gitti. Son olarak Türkiye'nin önde gelen bankalarının yöneticilerinin ağzından blockchain'in kaçınılmaz gerçek olduğunu duymak güzeldi Smiley

yani sen yazmadan önce yukarda yazdıklarımla örtüştüğünü görmem çok iyi oldu benim açımdan da bakalım yakın gelecekte neler bizi bekliyor. umarım sana yarar ve sende paylaşımlarında bilgileri verirsen bizlere seviniriz.
full member
Activity: 476
Merit: 100
500 lira verip katılanlardan biriyim. çok mükemmel bir bilgi edinmedim bilgilerimin doğruluğunun teyit edildiği bir summit oldu. Fayda kişiye göre değişir elbet. özellikle Solidity dili ile Ethereumda Smart kontrat yazımı konusunda teknik bilgi vermeleri hoşuma gitti. Son olarak Türkiye'nin önde gelen bankalarının yöneticilerinin ağzından blockchain'in kaçınılmaz gerçek olduğunu duymak güzeldi Smiley
full member
Activity: 252
Boğaziçi Üniversitesinin bir konferans düzenlemesi bence iyi bir başlangıç.İyi bir farkındalık yaratacaktır.Boğaziçi gibi öncü bir üniversitenin bu tarz bir girişim yapması özellikle ülkemiz için güzel bir haber.
legendary
Blockchain zirvesini zaman ayırıpta katılan arkadaşlarımızdan takip edeceğiz artık, merakla bekliyorum şahsen neler konuşulmuş. Katılımcı kurumlar baya iyi bankalarımızın bu konularla ilgilenmeleri umut verici.

merkez bankası zaten incelemeye almıştı duyduğum kadarı ile bazı bankalarda bitcoin değilde blockchain zincirinin incelenmesi güvenliği konusunda çalışmalar başlatmışlar diye biliyorum umarım iyi sonuçlar elde edilir.
sr. member
Activity: 378
Merit: 251
Blockchain zirvesini zaman ayırıpta katılan arkadaşlarımızdan takip edeceğiz artık, merakla bekliyorum şahsen neler konuşulmuş. Katılımcı kurumlar baya iyi bankalarımızın bu konularla ilgilenmeleri umut verici.
sr. member
Activity: 346
olay su an gerçekleşiyor 500 liraya dünyayı kurtarıyorlar isteyenler twitterdan takip edebilir hastek Smiley  #BCSummit17
https://twitter.com/hashtag/BCSummit17?src=hash

katılımcılar 500 lira vermiş görünmüyor bana ama neys . umarım güzel fikirler güzel anlatımlar olurda türk insanlarına blockchain tek. anlatabilirler.

Hocam emin olun, 500 lira verip bu saçma salak şeye katılan insanlar vardır orada. Bizim memelketin adamı sırf elit görünmek için bile 500 lira verip o sempozyuma katılır. Umarım video kaydı yapılır da ne anlattıklarını görürürüz
legendary
olay su an gerçekleşiyor 500 liraya dünyayı kurtarıyorlar isteyenler twitterdan takip edebilir hastek Smiley  #BCSummit17
https://twitter.com/hashtag/BCSummit17?src=hash

katılımcılar 500 lira vermiş görünmüyor bana ama neys . umarım güzel fikirler güzel anlatımlar olurda türk insanlarına blockchain tek. anlatabilirler.
full member
Activity: 139
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Geçen gün başvurdum hatta yukarıda başvurduğum zamanki postumda duruyor, bugün mail geldi ücretsiz kontenjanı doldu diye, başvurumu reddetmişler anlayacağınız. Başvuru için ümitlenmeyin yani Smiley

Elitler yine kendi kendilerince takılıyor desenize, 500 liraymış peh. Ne vereceklermiş bir konferansta onu anlamadım ben Dünya'yı felan mı değiştireceklermiş orada konuşulanlarla.

Fakir ölsün zaten...
sr. member
Activity: 386
Geçen gün başvurdum hatta yukarıda başvurduğum zamanki postumda duruyor, bugün mail geldi ücretsiz kontenjanı doldu diye, başvurumu reddetmişler anlayacağınız. Başvuru için ümitlenmeyin yani Smiley
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
Katılacak arkadaşlar konferansı kayıt altına alabilirlerse gerçekten çok iyi olur. Türkiye'de bu işlerle uğraşan önemli isimler katılacaktır ve bizim gibi gidemeyen arkadaşlar için büyük bir kayıp olacaktır.
Konferansa katılıp tecrübelerini bizimle paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
newbie
Activity: 16
Merit: 0
Boğaziçi Üniversitesi akademik dünyadan ve iş dünyasından birçok önemli ismin katılımıyla 5 Ekim'de blockchain zirvesi düzenleyecekmiş.

Akademisyen, öğrenci ya da haberciyseniz katılım ücretsiz. Bireysel katılım biraz pahalı ama güzel bir konferans olacağa benziyor.

Katılımcılar arasında SPK eski başkanı Vedat Akgiray, Pribu kurucularından Yasin Oral, BTCTürk sahibi Ozan Yurtseven ve daha birçok önemli akademisyen katılıyor. En ilginç tarafı da İş Bankası, Bloomberg, Akbank ve Microsoft gibi kapitalizmin kaleleri de katılımcı yollamış. Para kazanma hırsı insanı ne hallere sokuyor. Smiley

öğrencilere ücretsiz olması iyi oldu öyle bir şey görmemiştim duyuruda
newbie
Activity: 36
Merit: 0
Fiyatlar sanırım katılınMASIN diye seçilmiş.. bireysel katılım 500+kdv nedir? Gördüğüm kadarıyla da konferansta bu teknolojinin en önemli parçalarından birisi olan madencilere yer verilmemiş.. işçi sınıfı gene atlanmış ve ezilmiş.. Smiley
İçerik olarak güzel bir konferans. Bir sonraki konferansta madencilere de hem konuşma şansı, hem de katılım için ücretsiz kontenjan hakkı tanınırsa güzel olur.
full member
Activity: 476
öğrencilerin başvurusu ücretsiz ama katılım için son kararı yönetim veriyor. gördüğüm kadarıyla bireysel katılım ise 500TL.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Fiyatlar ne kadar aşağı yukarı, ben katılmayı düşünürüm, eğer öğrencilere yönelik, öğrenmek isteyen hevesilire yönelik 10-20 tl gibi bir şey ise...

Öğrenci, öğretim görevlisi veya girişimci iseniz bedava. Değilseniz 500 lira. 5'den fazla davetiye alırsanız 450 lira.
İşte bu kadar saçma Smiley
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
Fiyatlar ne kadar aşağı yukarı, ben katılmayı düşünürüm, eğer öğrencilere yönelik, öğrenmek isteyen hevesilire yönelik 10-20 tl gibi bir şey ise...
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Bu yüzden sayılı üniversite işte boğaz içi.Yeniliğe açık dünyayı takip eden gençliğe değer veren .Diğer üniversiteler gibi ezbere dayalı hiç bir faydası olmayan geçmişte yaşananları anlatan alışılagelmiş olayları tekrarlayan,süreki aynı kafada gidecek bir üniversite değil bu yüzden boğaziçi konferansında baya güzel olacağını düşünüyorum katılacağım

boğaziçinde okumadıysanız boğaziçininde ortamını bilmiyorsanız bence peşin konuşmayın hiçte öyle bir ortam yok, memleketin zeki çocukları burada it kopuk olup çıkıyor özellikle anadoludan boğaziçine giden çocukları kastediyorum.

katılıyorum orada ki zeki öğrenciler vakitlerini boş boş eğlenceyle gır gır şamatayla geçiriyor, üniversitelidir yapmalıdır derseniz hak veririm ancak boğaziçinde bunun aşırıya kaçtığını görüyorum zaten dikkat ederseniz üniversite öğrencilerinin mezunluk sonrası kariyerlerine durumu daha net göz önüne dökebilirsiniz.

özel üniversiteler bu konuda baya iyi, fakir olarak girsenizde donanımlı olarak çıkıp burs bulup yurtdışında kariyer yapma fırsatı sunabiliyorlar.
sr. member
Activity: 454
Merit: 300
Bu yüzden sayılı üniversite işte boğaz içi.Yeniliğe açık dünyayı takip eden gençliğe değer veren .Diğer üniversiteler gibi ezbere dayalı hiç bir faydası olmayan geçmişte yaşananları anlatan alışılagelmiş olayları tekrarlayan,süreki aynı kafada gidecek bir üniversite değil bu yüzden boğaziçi konferansında baya güzel olacağını düşünüyorum katılacağım

boğaziçinde okumadıysanız boğaziçininde ortamını bilmiyorsanız bence peşin konuşmayın hiçte öyle bir ortam yok, memleketin zeki çocukları burada it kopuk olup çıkıyor özellikle anadoludan boğaziçine giden çocukları kastediyorum.
full member
Activity: 672
Gitmeyi çok isterdim fakat ev taşıma işlerim olacak gidecek arkadaşlar öğrendiklerini burada paylaşırlarsa gerçekten çok iyi olur bizim için.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Pages:
Jump to: