Pages:
Author

Topic: Boğaziçi Üniversitesi Blockchain Konferansı - page 3. (Read 2126 times)

sr. member
Activity: 386
Merit: 250
Geç kalınmış bir konferans ama güzel bir adım. Dersim olmazsa ben de katılacağım, başvurumu yaptım Smiley
full member
Activity: 151
Merit: 100
Ben maalesef bazı nedenlerden dolayı katılamayacağım her ne kadar haberini yapsam da  Sad

Bende katılacağım başarılı bir konferans olacağından pek bir şüphem yok zaten Türkiye de blockchain alt yapısından sorumlu ve bilgili herkesin katıldığı bir konferans olacağa benziyor.

Katılmayan arkadşalar için konferanstan ufak anekdotlar paylaşabilirim.

Konferanstan sonra izlenimlerinizi bizimle de paylaşırsanız çok güzel olur.
member
Activity: 158
Merit: 11
UCY
Ben de izin koparabilirsem işten katılacağım, katılmayı düşünenler ile buluşabiliriz etkinlik gününde.

Epey faydalı olacağa benziyor etkinlik, Boğaziçi'ni de özledim umarım gelebilirim Smiley
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Bende katılacağım başarılı bir konferans olacağından pek bir şüphem yok zaten Türkiye de blockchain alt yapısından sorumlu ve bilgili herkesin katıldığı bir konferans olacağa benziyor.

Katılmayan arkadşalar için konferanstan ufak anekdotlar paylaşabilirim.
full member
Activity: 151
Merit: 100
Boğaziçi Üniversitesi akademik dünyadan ve iş dünyasından birçok önemli ismin katılımıyla 5 Ekim'de blockchain zirvesi düzenleyecekmiş.

Akademisyen, öğrenci ya da haberciyseniz katılım ücretsiz. Bireysel katılım biraz pahalı ama güzel bir konferans olacağa benziyor.

Katılımcılar arasında SPK eski başkanı Vedat Akgiray, Pribu kurucularından Yasin Oral, BTCTürk sahibi Ozan Yurtseven ve daha birçok önemli akademisyen katılıyor. En ilginç tarafı da İş Bankası, Bloomberg, Akbank ve Microsoft gibi kapitalizmin kaleleri de katılımcı yollamış. Para kazanma hırsı insanı ne hallere sokuyor. Smiley

Pages:
Jump to: