Pages:
Author

Topic: Bob's Repair projesi buyback yapacak - page 4. (Read 1209 times)

jr. member
Activity: 532
Merit: 6
December 31, 2018, 02:00:16 PM
açıkcası bob s repairs buyback yaparak en azından projenin arkasında olduklarını ve  komuniteyi önemsediklerini gösterdi.  çoğu proje bunu yapmıyor. bob s repairs zaten öyle aşırı iddialı bir proje değil, utility token projesi olduklarından elden geldiğinde yol haritasına uymaya çalışıyorlar. tabi şöyle bir gerçek var, ufak hacimli borsada büyük yatırımcının ilgisini çekmek zor o yüzden elbette belli bir seviyede kalır bence.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
December 31, 2018, 12:29:43 PM
Elimde bir miktar vardı. Bunları ne kadar fiyata satacağım merak ediyorum. Hotbit borsasına güvenmeyin derim uzak durun bence.
member
Activity: 322
Merit: 32
December 31, 2018, 12:11:28 PM
Ayı piyasası şartlarında tokenlar ayakta kalmakta zorlanıyor Buy Back yapması olumlu bir adım olsada ama pek faydası olmamış gibi görünüyor. Bu son düşüş bize tek bir şey öğretti ileride ico ve tokenlara piyasadan para akmayacak. John Mcafee desteklemişti ico sürecinde diye hatırlıyorum.
member
Activity: 328
Merit: 11
December 31, 2018, 06:40:29 AM
yarın buyback günü proje en ufak toparlama yapmadı aksine daha beter batışa geçti. Buyback olacak diye umarım yüksekten yatırım yapanlar olmamıştır. Aksi halde ne kadar buyback yapılacağı belli değil ve fiyatı ne kadar etkileyecek o da belli değil
jr. member
December 30, 2018, 05:19:58 PM
low cap tokenler hızlı inip çıkabilirler, yüklü alım ve satım yapamayabilirsiniz bu tarz low cap tokenlerde. yani çıkıp ben 20bin dolarlık alıyorum derseniz satıcı bulamayabilirsiniz haliyle. bu yüzden low caplere giren miktarlar 1-2 bin dolar olsa bile gün içinde x2 veya tam tersi olabiliyor. low capler böyle, o yüzden  yanıltıcı olabiliyor haliyle.
jr. member
Activity: 168
December 30, 2018, 08:41:00 AM
Bu nasıl bir geri alım anlamadım.Fiyat aşağı çakıldı resmen.Bu iş tam bir yalan.Millete bu haberle alım yaptırıp aşağı çalıyorlar fiyatı.Bu ne kadar kalleş bir piyasa.Herkes akbaba olmuş
jr. member
December 30, 2018, 07:06:37 AM
bob s repair güzel bir proje, bu bir utility tokeni, yani çok büyük borsalarda listelenme vsden ziyade orta ölçekli borsalarda listelenip belli bir hacmi yakalaması gerçekçi bir   düşünce olur. şu an 3-4 gwei gibi komik rakamlarda.  buyback yapınca fiyata yansıması nasıl olacak merak içindeyim,  üç dört gün önce 8 gweiye çıkmıştı şimdi noldu da 3 e düştü anlamadım.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
December 30, 2018, 04:08:38 AM
Uzun süredir elimde duruyor güvenip almıştım fakat hayal kırıklığı oldu umarım projeyi desteklerler ve adam gibi borsalarda işlem hacmi olur yoksa bununda sonu belli.
member
Activity: 448
Merit: 15
December 28, 2018, 06:34:33 PM
Bende 252 adet varmış, şuanda 1,33 dolar yapıyor.

Yapar mıyım bilmiyorum, proje ilerde ne eder onu da bilmiyorum.

Ancak, haber verdiğiniz için çok teşekkürler. Haftasonu duruma göre yaparım.
member
Activity: 504
December 28, 2018, 05:09:40 PM
Önceki işlemden hiç haberim olmadı o nedenle fiyatlar güzelken sattım. Geçenlerde yine bir miktar aldım ve twitter duyurusunu görünce durumu anlamaya çalıştım. https://bobsrepair.com/buyback/ bu linkte hiç hotbit den bahsetmiyordu. Açıkçası şuan kafam iyice karıştı. Hangisi doğru.
Bob tokenlar şuan borsada değil ve hotbit'e yeniden göndermek de istemiyorum. Bu konuda net bir bilgi aktarabilecek arkadaşım var mı?

ilk olarak bu verdiğiniz link üzerinden yapacaklardı. Daha sonra anket yaptılar bu ankette ise sabit bir fiyattan herkesten eşit ve sınır alım, borsa alımı ve çekilişle belilenecek kişilerden alım koydular. Ankette de borsadan alım çıktı ve bu yüzden borsdan alacaklar. Detayları telegram kanallarından da öğrenebilirsiniz.

Yanıtınız için teşekkür ederim. Şahsen, şuan ki piyasada sabit bir fiyattan alım yapılmasını tercih ederdim. Neyse, telegram kanallarını yeniden takibe alayım o zaman.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
December 28, 2018, 03:10:34 PM
Buyback haberinden beri piyasalardaki işlem hacmi ciddi düşüş yaşadı ve fiyatta pek oynamıyor. Ben de dikkatle takip ediyorum umarı yukarı yönlü bir ivme yakalar BOB, en azından fiili çalışan bir proje değerlenmiş olur.
jr. member
December 28, 2018, 01:39:20 PM
Zamanında elimde bir miktar vardı. Yok pahasına satdım gitti. Bilseydim böyle buyback yapacaklarını saklardım.
member
Activity: 392
December 28, 2018, 01:21:31 PM
bu buyback son zamanlarda büyük moda oldu. ben diğer arkadaşlar gibi felaket senaryosu çizmeyi doğru bulmuyorum. buyback yapmak projeye sahip çıkıldığını göstermez mi?
jr. member
December 28, 2018, 12:43:03 PM
kripto piyasasında şu an çok büyük projeler bile çok çok ucuza düşmesine rağmen ne mevcut yatırımcı yeni yatırım yapıyor, ne piyasadaki oyuncular hacimlerini arttırıyor.  ancak şöyle bir gerçek var, marketcap i 1 milyon doların altındaki projeler x5 de verebilir, x 5 geriye de gidebilir,  şu an bob da low cap olmasına rağmen en güzel projelerden biri.
member
Activity: 612
Merit: 10
December 28, 2018, 05:18:24 AM
haber halka indiyse coktan fiyatlanmıştır zaten,buyuk ihtimal dusecektir fiyatı buyback sonrası.

Çok fazla fiyatlanmadı hatta aksine haber duyulduktan sonra ilginç bir şekilde token fiyatı düştü. Hatta 1 ay öncesine göre neredeyse x10 düşmüş durumda. Yani bu iş insanın biraz kuşkulanmasına sebep oluyor haliyle. Yatırım yapılacaksa bile temkinli yaklaşmak lazım. Üzmeyen miktarlarda küçük bir meblağ ayrılabilir. Tabi ki yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.
member
Activity: 328
December 27, 2018, 08:56:03 PM
Önceki işlemden hiç haberim olmadı o nedenle fiyatlar güzelken sattım. Geçenlerde yine bir miktar aldım ve twitter duyurusunu görünce durumu anlamaya çalıştım. https://bobsrepair.com/buyback/ bu linkte hiç hotbit den bahsetmiyordu. Açıkçası şuan kafam iyice karıştı. Hangisi doğru.
Bob tokenlar şuan borsada değil ve hotbit'e yeniden göndermek de istemiyorum. Bu konuda net bir bilgi aktarabilecek arkadaşım var mı?

ilk olarak bu verdiğiniz link üzerinden yapacaklardı. Daha sonra anket yaptılar bu ankette ise sabit bir fiyattan herkesten eşit ve sınır alım, borsa alımı ve çekilişle belilenecek kişilerden alım koydular. Ankette de borsadan alım çıktı ve bu yüzden borsdan alacaklar. Detayları telegram kanallarından da öğrenebilirsiniz.
KTM
jr. member
Activity: 158
December 27, 2018, 07:19:07 PM
Sunu hacim var gibi sezdim bu coinde nerdeyse marketcap kadar hacmi var günlük çok saçma yatay pozisyonda seyrederken neden bu kadar volume olsun ki ? buy backe gelecek olursak eğer doğru düzgün yaparlarsa projenin geleceği için faydalı olur ve yatırımcıların güvenini kazanırlar yada diğer buybacke vurkaç yaparlar orasını kestiremiyorum...
member
Activity: 504
December 27, 2018, 05:39:35 PM
jr. member
Activity: 316
December 27, 2018, 04:54:53 PM
bence gayet olumlu bir hareket sonuçta ico da 1$ dan satılan coinler 0.01$ dan işlem görürken, bu projenin üreticilerinin yarattıkları projeye güvendiklerini ifade eder bence... bunlar olumlu hareketler bu piyasada tutunabilmek için..
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
December 27, 2018, 04:43:34 PM
Bountysine yetişememiştim ya limitten ötürü ya parası mı azdı bilmiyorum bountyhive'ın girmediğim nadir projelerinden. Saçma sapanlarına bile girmiştik hala gelmeyen tokenler var keşke buna girseymişim diyorum.
daha önce forumda düzenledikleri bountyde güzel dağıttılar. dediğiniz gibi bountyhive kampanyası bayağı düşüktü.
Pages:
Jump to: