Pages:
Author

Topic: Bob's Repair projesi buyback yapacak - page 5. (Read 1209 times)

full member
Activity: 910
Merit: 105
December 27, 2018, 04:40:17 PM
Bountysine yetişememiştim ya limitten ötürü ya parası mı azdı bilmiyorum bountyhive'ın girmediğim nadir projelerinden. Saçma sapanlarına bile girmiştik hala gelmeyen tokenler var keşke buna girseymişim diyorum.
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
December 27, 2018, 04:11:40 PM
Güzel bir habe Bob tutanlar için ayrıca projeyi çok yakından takip ediyorum, sahaya inmiş kağıt üzerinde olmayan ender kripto projelerinden, geleceği en parlak projelerden biri.
member
Activity: 602
Merit: 32
December 27, 2018, 03:30:28 PM
Buyback sonrası ne yapacakları önemli. Sonrasında token yakacaklarsa arzı azaldığı için fiyata gerçek etki eder. Daha sonra satışa çıkarmak üzere buyback yapılacaksa anlamı yok. Whitepaper'da yazıyordur mutlaka.

yaptıkları açıklamaya göre toplanack olan tokenlar ekip için toplanıyor. Kilitli tokenlarının çok sayıda olduğunu bu yüzden fiyatı yükseltme gereksini mi duyduklarını bunun proje iyi olacağını fakat önceliklerinin de fiyat ile iş değerlerinin aynı bğlamda ilerleyerek önceliklerinin de iş değerleri olduklarından bahsediyorlar. Kısacası yakılma mantığı yok. Buyback haberleri yayılmadan önce fiyat güzel bir şekilde yükselip iniyordu güzel bir yatırım imkanı sağlıyordu. Sonradan anket yaptılar buyback için. Bunun içinde herkesten sınırlı sayıda eşit miktarda, borsa üzerinden alım ve çekiliş usulüyle kazanan kişilerin tm tokenlarının alınması anketi başlatıldı. Ama borsa kazandı bakalım gidişat ne olacak. Ama bence proje bu buybackten sonra güzel bir ivme kazanacak

Yakmayacaksa kafasını alırlar anca. Satıp çıkın. Sizi daha sonra sikerizin kriptocası bu.
member
Activity: 588
Merit: 22
December 27, 2018, 03:18:13 PM
Bountyhive projelerinden biri.İlerde güzel işler yapabilir.Fena proje değildi aslında ama patlama yapamadı malesef.Belki boğa sezounu gelirse güzel rakamlara gelebilir.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
December 27, 2018, 09:46:11 AM
Sadece airdrobuna katılmıştım. Bountyhivenin bounty programına katılamadım. Airdroptan çok az geldi öyle cuzdanda duruyor. Buyback bu piyasa ortamında iş yapar mı bilemem
member
Merit: 29
December 27, 2018, 03:11:34 PM
Eskiden bu tarz buyback haberleri sevinçle karşılanırken, piyasaya öyle bir karamsarlık hakim ki artık kimse etkisi olmayacağını düşünüyor.

Geçmişte buyback haberi demek direkt olarak fiyata etki etmesi demekti ama o günler geride kaldı artık. Artık herkes güvenli sularda yüzmeye çalışıyor. Bob's Repair potansiyelli bir proje ama ben de etkisi olacağını düşünmüyorum.
full member
Activity: 616
Merit: 108
December 27, 2018, 07:37:00 AM
Bir dönemin favori icolarından  biriydi fakat piyasa koşularından ötürü buy back programının fiyata etkisi olacağını düşünmüyorum.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
December 27, 2018, 07:33:32 AM
Bountyhive sitesinden bounty kampanyasına katılmıştım oradan gelmişti. Farklı bir proje olmuş, şimdi de buyback yapmaya karar vermiş bu aralar buyback yapan sayısı arttı sanki.
member
Activity: 328
Merit: 11
December 27, 2018, 07:09:53 AM
Buyback sonrası ne yapacakları önemli. Sonrasında token yakacaklarsa arzı azaldığı için fiyata gerçek etki eder. Daha sonra satışa çıkarmak üzere buyback yapılacaksa anlamı yok. Whitepaper'da yazıyordur mutlaka.

yaptıkları açıklamaya göre toplanack olan tokenlar ekip için toplanıyor. Kilitli tokenlarının çok sayıda olduğunu bu yüzden fiyatı yükseltme gereksini mi duyduklarını bunun proje iyi olacağını fakat önceliklerinin de fiyat ile iş değerlerinin aynı bğlamda ilerleyerek önceliklerinin de iş değerleri olduklarından bahsediyorlar. Kısacası yakılma mantığı yok. Buyback haberleri yayılmadan önce fiyat güzel bir şekilde yükselip iniyordu güzel bir yatırım imkanı sağlıyordu. Sonradan anket yaptılar buyback için. Bunun içinde herkesten sınırlı sayıda eşit miktarda, borsa üzerinden alım ve çekiliş usulüyle kazanan kişilerin tm tokenlarının alınması anketi başlatıldı. Ama borsa kazandı bakalım gidişat ne olacak. Ama bence proje bu buybackten sonra güzel bir ivme kazanacak
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
December 27, 2018, 07:05:06 AM
İleride bu tarz haberleri başka projeşer için de sıklıkla duyacağız. Hadi büyük coinler neyse de küçükler piyasanın kötü gidişatında ayakta kalabilmek için bu yola başvuracaktır.
jr. member
Merit: 6
December 27, 2018, 06:55:49 AM
ath değerinin epey altında seyrediyor bu coinin fiyatı şu an.  marketcapine göre düşünürsek şu an hakettiği değerin oldukça altında. proje scam değil, birden fazla borsada listeleniyor, ekibi sürekli aktif ve telegram kanalları sürekli güncel. bu yüzden  benc x4 x5 rahatlıkla yapacak, ondan sonra x10 x20leri görebilecek bir proje. gereğinden fazla dumplandı zira bu proje. iyi kötü bir hacmi de var ama yine de büyük miktarlar her zaman risktir altcoinlerde temkinli olmak lazım.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
December 27, 2018, 06:33:53 AM
haber halka indiyse coktan fiyatlanmıştır zaten,buyuk ihtimal dusecektir fiyatı buyback sonrası.
member
Activity: 392
Merit: 11
December 27, 2018, 06:28:07 AM
Öyle fiyatını katlamasa bile en azından bu kötü dönemlerde projenin ölmesinin önüne geçerler. Keşke diğer cılız projeler de böyle yollara başvursa.
member
Activity: 612
Merit: 10
December 27, 2018, 06:19:29 AM
Projeye sahip çıkan bir ekip var. Buybackın tek başına nasıl bir etki edeceğini bilmem ama orta ve uzun vadede iş yapacak bir coin. En azından şu andaki fiyatlarının üzerini görür. Bekleyip göreceğiz şu an için bir şey demek zor ama 1 ocak sonrası şu andaki konumundan bir x2 yapması muhtemel gibi görünüyor çünkü baya bir dip seviyede şu anda. Yine de kripto para piyasalarında bu işler hiç belli olmaz diyorum ve tabik ki YTD.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
December 27, 2018, 06:08:37 AM
Bountyhivede Bounty yapmışlardı diye hatırlıyorum.Hangi proje olursa olsun Buyback yapmaları proje adına ve borsadaki fiyatı adına güzel sonuçlar ortaya koyar.
member
Activity: 365
Merit: 40
December 27, 2018, 05:47:30 AM
Bob's güzel bir proje Call Center'ları filan var . Bence buyback öncesi bir miktar toplanmasında fayda var. x4 yapmasa bile güzel bir ivme yakalayacaktır. YTD
member
Activity: 630
Merit: 37
December 27, 2018, 05:40:20 AM
geçen ay tavan yaptı bana bounty den gelen bir miktar vardı tavan yaptığı zamanlar idexte satarak elden çıkarmıştım bakalım tekrar o fiyatları görebilecek mi
jr. member
Merit: 6
December 27, 2018, 05:22:53 AM
buyback proje hakkında güven veren bir şey ancak  buyback yapıldığında   ciddi satış duvarları koyacaktır balinalar, bu da  fiyatının çok yükselmeyeceği anlamına gelebilir ancak ufak borsalarda listelenen bir coin, buyback sonrası çok fazla fomo yaratıp fırlayabilir de, bekleyip görmek lazım. bu piyasada bir şeyi öngörmek cidden zor.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
December 27, 2018, 04:54:33 AM
normalde bu proje buyback işlemini borsa üzerinden yapmıyordu. sanırım akıllı sözleşme üzerinden gerçekleştiriyordu. hatta 1-2 ay önce buyback için mail de atmışlardı. o sıralarda tokenin fiyatı 2-3 katı gibi artmıştı ama şimdi resmen çökmüş. proje çok güzel ama en son bildiğim kadarıyla lokal bir şekilde ilerliyor. sırf alım yapacaklar diye almak bana mantıklı gelmiyor. bu dandik dönemde elinizde patlayabilir ve uzun bir süre de bekleyebilirsiniz. benim elimde 2000 tane bountyden gelme token var. 1 dolar olana kadar bekleyeceğim.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
December 27, 2018, 04:32:07 AM
Normalde fiyatını arttırması gerekiyor, bu market koşullarından pek bir etkisi olacağını sanmıyorum. Bunun duyurusu nerde baktım bulamadım. Buyback fiyatı belli mi?
Pages:
Jump to: