Pages:
Author

Topic: borç 0.01 - sınırsız - page 2. (Read 2467 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
July 05, 2017, 06:33:27 PM
Benim dediklerimden bir şey anlasanız sizde günlük %3-%5 kar eden yerleri bulurdunuz. Kafayı yemiş bu arkadaş sakıncası var mı ? Ya neyin peşindesiniz anlamadım ki Smiley

Şimdi Mesut kardeşim. Ben o komisyonlara da çözüm bulurum. Kolay işler benim için. Zaten o komisyonlar olmasa bin tane başka iş peşine koşacağım da, pooldan direk aktarım yaparız. Oran ayarlamalı poollar var. Şu kadarı şu adrese bu kadarı bu adrese diye, komisyon da kalmaz arada. Biraz bana fazla gelirse senin oranı artırırız, sana fazla gelirse bana... Yalnız dediğim gibi ilk ben başlarım. Hak geçecekse benden geçsin kimseden hak geçsin istemem. Tam işlem yaparken elektrik gider, internet gider, senin gönderdiğin coinle zarar ederiz falan hak geçsin istemem.

Sen dediğimi anladın umarim 90 liralık BTC  için yaklaşık 14 TL fee ödüyoruz ki hızlıca ulaşsın bu fee 2TL ye düşer ama 4 saat sürer ulaşması, bana direk olarak yazabilir misin 0.01 gönderdik minumum kaç btc lik coin gececek elimize
newbie
Activity: 42
Merit: 0
July 05, 2017, 06:30:29 PM
Benim dediklerimden bir şey anlasanız sizde günlük %3-%5 kar eden yerleri bulurdunuz. Kafayı yemiş bu arkadaş sakıncası var mı ? Ya neyin peşindesiniz anlamadım ki Smiley

Şimdi Mesut kardeşim. Ben o komisyonlara da çözüm bulurum. Kolay işler benim için. Zaten o komisyonlar olmasa bin tane başka iş peşine koşacağım da, pooldan direk aktarım yaparız. Oran ayarlamalı poollar var. Şu kadarı şu adrese bu kadarı bu adrese diye, komisyon da kalmaz arada. Biraz bana fazla gelirse senin oranı artırırız, sana fazla gelirse bana... Yalnız dediğim gibi ilk ben başlarım. Hak geçecekse benden geçsin kimseden hak geçsin istemem. Tam işlem yaparken elektrik gider, internet gider, senin gönderdiğin coinle zarar ederiz falan hak geçsin istemem.
hero member
www.mesutcandemir.com.tr
July 05, 2017, 06:24:40 PM
0.01 göndereceğim işi becerebilirsen 0.1 sonra ki sefer 1 btc sonra da kaç lazımsa yollayım sırf burda ki insanların merakını gidermek icin

Ben yine de prensip olarak karşılıksız hiçbir şey almak istemem. İki tarafında güvence altında olduğu bir durum yaratalım. Olmazsa Escrow sana ödeme yapar, olmazsa bana ödeme yapar. Güvenli olur. Ne senin paran gitsin boşa ne benim. İşin orası da var benim için, hassasım bu konuda. Zaten bu konuda hassas olduğumu anlatmaya çalıştım diye bir türlü anlamadı ya insanlar.

Şimdi zaten escrow olarak forumda hizmet veriyorum, ayrıca escrowa gerek yok kimseyi ugrastirmaya da gerek yok
Şimdi 0.01 btc göndermek için 0.00154 BTC fee oduyorum yaklaşık olarak Su An byte başı 480 satoshi
Onun üstüne ne kazandıracaksın?
sr. member
Activity: 357
Merit: 250
July 05, 2017, 06:23:44 PM
Ben bu arkadaşın yazdığı şeylerden hiçbir şey anlamadım. Neyi, ne yapacak, nereye nasıl gönderecek, ne kazanacağız, arkadaşın talebi ne? Başka birisi de anladığı kadarıyla olayı biz anlamayanlara anlatabilir mi?
newbie
July 05, 2017, 06:21:12 PM
0.01 göndereceğim işi becerebilirsen 0.1 sonra ki sefer 1 btc sonra da kaç lazımsa yollayım sırf burda ki insanların merakını gidermek icin

Ben yine de prensip olarak karşılıksız hiçbir şey almak istemem. İki tarafında güvence altında olduğu bir durum yaratalım. Olmazsa Escrow sana ödeme yapar, olmazsa bana ödeme yapar. Güvenli olur. Ne senin paran gitsin boşa ne benim. İşin orası da var benim için, hassasım bu konuda. Zaten bu konuda hassas olduğumu anlatmaya çalıştım diye bir türlü anlamadı ya insanlar.
newbie
July 05, 2017, 06:18:37 PM
Kimseden para dilendiğimiz falan yok. HÖST. Biri ponzi muamelesi yapıyor biri dilenci. Tek kelimeyle HÖST diyorum sadece.

Birileri ile iş yapalım dedik, üçkağıtçı diyeni dilenci diyeni. Ayıptır be kardeşim. Cidden ayıptır.

Dilenci muamelesi yapılması adres at kelimesinde ne tuhaflık var ?

Adres vermesen btc nasıl göndereceğiz akıl var mantık var

Arkadaşım yorumlar boyunca tekrar tekrar söyledim. Sadece borç meselesi değil bir düzenlilik meselesi de var içinde. Üstüne ilk karşı taraf para göndermeyecek ben göndereceğim diye de belirttim. İstiyorsan bana kullandığın mining pooların listesini at özelden yarın uygun olan bir tanesine madenlerini kazarım. Tek kerelik bir borç meselesi değil ki benim meselem. Öyle olsa kendi küçük rakamlarımla yapıyorum zaten. Amacım rakamı büyütebilmek ve ortak çalışmak.

Borç olarak değil proje olarak proje kısmına mı yazmalıydım bilemedim şimdi. Neticede birinden düzenli nakit akışı, gün boyu kiralamayı karşılayabilecek miktarı bulabilmek gibi bir derdim olduğu için buraya yazdım ama sanırım bu projeler kısmına yazılmalıydı.
hero member
www.mesutcandemir.com.tr
July 05, 2017, 06:16:08 PM

sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
July 05, 2017, 06:12:10 PM
Kimseden para dilendiğimiz falan yok. HÖST. Biri ponzi muamelesi yapıyor biri dilenci. Tek kelimeyle HÖST diyorum sadece.

Birileri ile iş yapalım dedik, üçkağıtçı diyeni dilenci diyeni. Ayıptır be kardeşim. Cidden ayıptır.

İşte akıl var da hocam, ben mantığı çözemedim. O nedenle pas diyorum. Smiley
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
July 05, 2017, 06:03:09 PM
Kardeş bu kadar uğraşma 0.01 göndereyim adres at
Ne deneyeceksen dene denemeni yap escrow falana da gerek yok

Edit:başka birisi gondermesin bu arkadasi bir deniyelim bakalim,

ahhaha. adam nasil verdiyse kafalara mesut sıkıldı en sonunda sanırım.  adam bi taş atti arkadaş kimse cikaramiyor birazdan global den felan gelecekler diye tirsmiyor değilim. napiyonuz olm siz burada diye . kardeş özel den iletişime geç bak mesutla ilgilenecekmiş o seninle akşam akşam mini dizi tadinda verdin veriştirdin da yeter hadi .
hero member
www.mesutcandemir.com.tr
July 05, 2017, 06:01:29 PM

newbie
July 05, 2017, 05:58:57 PM

hero member
www.mesutcandemir.com.tr
July 05, 2017, 05:54:56 PM
Kardeş bu kadar uğraşma 0.01 göndereyim adres at
Ne deneyeceksen dene denemeni yap escrow falana da gerek yok

Edit:başka birisi gondermesin bu arkadasi bir deniyelim bakalim,
newbie
July 05, 2017, 05:26:19 PM
Onu bunu geçtimde ne gereksiz post kasılmış arkadaş Cheesy mantıklı tek soru soracağım neden kârını paylaşmak yerine 1 gün fazladan beklemeyi istemiyorsun? madem mining yaparak haftada %40 kar ediliyor söyle insanlara hangi poolda hangi coini kazacaklarını eğer vaad ettiğin karı elde ederlerse o kazandıkları %40 ın %30 unu sana versinler nerden bilicem bana kazandıklarında o parayı dersende işte o zaman escrow devreye girer trading botu satmış gibi bilgini satmış olursun.

Ben niye güveneyim birilerine ? Ben her yanından güvenlik yapısı içinde bir şey öneriyorum ponzi diyorlar. Senin anlattığında  günlük 1-2 BTC ile girerse benim mining kazancımı hem ciddi anlamda azaltacak (aynı işi yaptığımız için) hemde ponzi olursa escrow işe yaramaz çünkü o kişi bu yönteme devam ettiği sürece benim kazancımdan yiyecek. Ciddi bir teminat yatırması gerekir. Böyle bir şeye 1 BTC teminat yatıracaksa varım. Ona da bunun escrow komisyonunu bile ödeyemem yine sistem çöküyor. Buyur buradan yak... Olmuyor düşündüm o kısımları da.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
July 05, 2017, 05:09:48 PM
Sarhoşken geldiğimde birşey anlamamıştım. Ayıldım geldim gene birşey anlamadım. En iyisi içmeye devam  Grin
newbie
July 05, 2017, 05:08:16 PM
Bir kaç yukarıdaki yorumuma gidiyorum yeniden. Ben vaz geçtim. Kendim devam edeceğim. Kendi sistemime güveniyorum. Biraz hızlı kazanayım, biraz da birileri kazansın dedim ama ne iletişim kurmayı bilen biriyim, o yüzden köy yerinde insandan uzak yaşıyorum nede siz yardımcı olacak gibisiniz. Hala f2p mi acaba ponzi mi diye kasıyorsunuz. Size kolay gelsin.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
July 05, 2017, 05:05:27 PM
Bilmen çok kolay pool hesabı zaten senin hesabın olacak. Bana ait olan hesap sadece rig kiralama hesabı olacak.

@kenanzz
Kervana hoş geldin hocam, buyur burdan yak şimdi..  Shocked
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
July 05, 2017, 05:03:06 PM
Bilmen çok kolay pool hesabı zaten senin hesabın olacak. Bana ait olan hesap sadece rig kiralama hesabı olacak.

pool hangi pool f2pool mu?
newbie
July 05, 2017, 05:00:42 PM
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
July 05, 2017, 04:51:33 PM
Onu bunu geçtimde ne gereksiz post kasılmış arkadaş Cheesy mantıklı tek soru soracağım neden kârını paylaşmak yerine 1 gün fazladan beklemeyi istemiyorsun? madem mining yaparak haftada %40 kar ediliyor söyle insanlara hangi poolda hangi coini kazacaklarını eğer vaad ettiğin karı elde ederlerse o kazandıkları %40 ın %30 unu sana versinler nerden bilicem bana kazandıklarında o parayı dersende işte o zaman escrow devreye girer trading botu satmış gibi bilgini satmış olursun.
newbie
July 05, 2017, 04:43:32 PM
Ya ben anlatamıyorsam sizde direkt hiç umursamadan ponzi diye girişmeyin kardeşim. Sizsiniz ponzi, ayak üstü hakaret ediyorsunuz sakin olmamı, uslubumun düzgün olmasını istiyorsunuz.
Pages:
Jump to: