Pages:
Author

Topic: borç 0.01 - sınırsız - page 3. (Read 2467 times)

sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
July 05, 2017, 04:41:48 PM
Sonerbo kullandığım sistemin inceliklerini ortalığa sermeyeceğimi açıkça söylemiştim. Yoruldum cidden bu sistemin teorik tutarlılığını epey inceledim. Tutarlı çalışıyor öyle ilk aklına gelebilecek sorunu söyledin, onun yanında onlarca sorunda çıkabiliyor. Farklı incelikleri var. Yine de bilgilendirme için teşekkür ederim.

Daha ne olduğunu anlatmaya çalışırken bunca uğraştırdınız. İstemiyorum zaten. Gına geldi, bir ay sonra maaştan artan ile emeğe biraz da olsa değer diyerek kendim devam edeceğim. Cidden attığım taş ürküttüğüm kuşa değmeyecek anladım. Ben mi anlatamıyorum, siz mi anlamıyorsunuz. Bir sorun var aşamadık bir türlü.

Burda 1 kişi anlatıyor bak kaç kişi dinliyor. Bu kadar kişi anlayamadığına göre demek ki sen anlatamıyorsun.
Kiralık rig de geç o zaman, niye insanların kafasını karıştırıyorsun ? borçtu, sınırsızdı zaten kafalar dolu..  Eğer destek dersen burda bir çok kişi destek olmaktan da geri durmaz yardımcı olur. Ancak iletişim önemli..
newbie
Activity: 42
Merit: 0
July 05, 2017, 04:32:10 PM
Sonerbo kullandığım sistemin inceliklerini ortalığa sermeyeceğimi açıkça söylemiştim. Yoruldum cidden bu sistemin teorik tutarlılığını epey inceledim. Tutarlı çalışıyor öyle ilk aklına gelebilecek sorunu söyledin, onun yanında onlarca sorunda çıkabiliyor. Farklı incelikleri var. Yine de bilgilendirme için teşekkür ederim.

Daha ne olduğunu anlatmaya çalışırken bunca uğraştırdınız. İstemiyorum zaten. Gına geldi, bir ay sonra maaştan artan ile emeğe biraz da olsa değer diyerek kendim devam edeceğim. Cidden attığım taş ürküttüğüm kuşa değmeyecek anladım. Ben mi anlatamıyorum, siz mi anlamıyorsunuz. Bir sorun var aşamadık bir türlü.
full member
Activity: 154
Merit: 100
July 05, 2017, 04:27:16 PM
Hangi sistemi kullanıyorsun söylede bizde nasiplenek.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
July 05, 2017, 04:26:57 PM
karlı durumu bekleyene ve bulana kadar bazen 1-2 saat ama genelde yarım saati geçmiyor. Bütün gün 2 kere denk geldiği de oluyor yüz kere denk geldiği de. Paranın erimesi 5-10 dakika.

havuzların şanşlı saatleri aluyor bazen ayrıca nicehashta bazen çok düşük tekliflere hash alınabiliyor. teoride mümkün pratikte zor. Kar etme ihtimalin %10 sa zarar etme ihtimalin %90. ufak ufak devam et bence yüklü birşeyler yaparsan zarar edebilirsin unutma . Sadece dostane bir tavsiye
newbie
July 05, 2017, 04:19:17 PM
karlı durumu bekleyene ve bulana kadar bazen 1-2 saat ama genelde yarım saati geçmiyor. Bütün gün 2 kere denk geldiği de oluyor yüz kere denk geldiği de. Paranın erimesi 5-10 dakika.
copper member
July 05, 2017, 04:17:10 PM
Son yazdığımdan sonra anlaşılmıştır tahminimce. Anlamadığınız kısmı sorsanız anlatacağım. Anca ponzi monzi saçmalıyorsunuz.

0,01 süre olarak ne kadar mining yapıyor ??
newbie
July 05, 2017, 04:16:06 PM
Son yazdığımdan sonra anlaşılmıştır tahminimce. Anlamadığınız kısmı sorsanız anlatacağım. Anca ponzi monzi saçmalıyorsunuz.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
July 05, 2017, 04:12:41 PM
Ne diyorsun kardeş sen sende 0.01 btc varsa ve kar ediyorsan neden kendi paran ile kar etmiyorsun. Yani neden bu macera arayışı onu anlamış değilim. Eğer açıklık getirirseniz o zaman escrow kolay.
sr. member
Helena Helena!
July 05, 2017, 04:11:53 PM
Elimde sadece 0.014 var. Bunu 10 katına bir ayda çıkarsam ne olacak bilmiyorum. Dur ya 10 katı olunca güzel paraymış, neyse. Pool 1 gün bekletiyor beni ödeme yapmak için. Günde bir %5 artırsam gelir gelir değil ki. Yanı sıra bana para verecek kişi teminat olarak bende o karayı alacak, ikinci göndereceğinin teminatı ise pool olacak. Riske girmeyecek. Ponzi olsa bu anca bana ponzi olur.

Titan sadet zincirini geçti arkadaş.

Ha... ponzimiymiş bu ? Ben escrow olmam o zaman..
 Grin Grin Grin
newbie
July 05, 2017, 04:11:38 PM
Ya ben anlatamadım. Sizde anlamamak için israr ediyorsunuz. Basitleştireyim. Diyelim hem güvenebileceğim hemde elinde bir miktar btc olan biri geldi. Bana pool worker bilgilerini verdi. Ben ona mining yapacağım. Buraya kadar hiçbir şey istemiyorum. Benim istediğim hiçbir şey yok bu noktaya kadar ve karşımdaki kişi pool üzerinden gelir elde etti. İşte o yüzde ponzi ise bana ponzi diyorum. Güvenilir biri olsun diyorum. Bu noktadan sonra bende para bitecek, karşımdaki bana yeniden mining yapmak için para gönderecek. Baksın pool değerlerine. Kazandırmış desin göndersin, kazandırmamışsam da öküz ölür ortaklık bozulur zaten. Böyle anlatınca anlaşılacak mı bakalım. Karışık anlatıyormuşum madem.
copper member
July 05, 2017, 04:01:40 PM
Elimde sadece 0.014 var. Bunu 10 katına bir ayda çıkarsam ne olacak bilmiyorum. Dur ya 10 katı olunca güzel paraymış, neyse. Pool 1 gün bekletiyor beni ödeme yapmak için. Günde bir %5 artırsam gelir gelir değil ki. Yanı sıra bana para verecek kişi teminat olarak bende o karayı alacak, ikinci göndereceğinin teminatı ise pool olacak. Riske girmeyecek. Ponzi olsa bu anca bana ponzi olur.

Titan sadet zincirini geçti arkadaş.
newbie
July 05, 2017, 03:54:49 PM
hero member
Activity: 560
Merit: 501
July 05, 2017, 03:46:26 PM
muhabbeti okudumda sonuna kadar hakkatten beynim yandı. arkadaş sanırım bir dilden translate ediyor gibi türkçeye. haftalık yüzde 40 kazanç vaadettiği sistem de muhtemelen  mining adi altında bir  ponzi diye düşünüyorum. yoksa nicehash vs  genesis hashflare vs nereye veriyor yüzde 4o. yok 0.01 attim 0.014 oldu felan diyor.  bide anlamadigim nokta sen escrow ayarla diyosun ben oraya atayim sen bana felan diyosun ben anlamadim gerçekten olayi. escrowa atacak bitcoine sahipsin benden alacagini ne yapacaksın kendin kullan madem.
sr. member
Helena Helena!
July 05, 2017, 02:15:29 PM
Benim verecek güvenim yok. Güvenilir escrow ile gelmesi gereken borç veren olacak asıl. Ben istediğim her coin için escrow'a bire bir güvence vereceğim diyorum. Yazdık ama anlatamadık sanırım. Ben kendime güveniyorum parama güvenmiyorum, param yok. 90 TL diyorsun olsa 900 TL anında yatırıp kendim yapacağım. 0.01 parayı nakit ödeyip arkadaştan nicehash'a gönderdim 0.014 oldu bir haftada. Para yok yapamıyorum olsa yapacağım bir şeyler. 0.004 bir haftada kazandığıma üzülmüyorum haftada %40 iyi para ama işte sermaye yok. Sermaye çıkarabilecek güvenilir birileri çıksın beraber kazanalım. Bana günlük 0.1 döndürmek yeter günde bana 0.02 getirir 180 lira hani senin küçümsediğim 90 TL nin iki katı. asgari ücretin bir kaç katı yapar ayda bana yeter artar.
90 lirayı küçümsemiyorum ki direk sana göndermiyorum.  ben yine söylüyorum hayal görüyorsun. kiralama ücretleri mining gelirinden herzaman fazladır. Sağlam escrowdan kastın EAL herhalde rica etsek belki bi adres imzalar konu altında Smiley

Hadi boşuna tartışmayın size escrowluk yaparım. %10 escrow ücreti nasıl çok mu oldu Smiley
copper member
July 05, 2017, 02:07:58 PM
Benim verecek güvenim yok. Güvenilir escrow ile gelmesi gereken borç veren olacak asıl. Ben istediğim her coin için escrow'a bire bir güvence vereceğim diyorum. Yazdık ama anlatamadık sanırım. Ben kendime güveniyorum parama güvenmiyorum, param yok. 90 TL diyorsun olsa 900 TL anında yatırıp kendim yapacağım. 0.01 parayı nakit ödeyip arkadaştan nicehash'a gönderdim 0.014 oldu bir haftada. Para yok yapamıyorum olsa yapacağım bir şeyler. 0.004 bir haftada kazandığıma üzülmüyorum haftada %40 iyi para ama işte sermaye yok. Sermaye çıkarabilecek güvenilir birileri çıksın beraber kazanalım. Bana günlük 0.1 döndürmek yeter günde bana 0.02 getirir 180 lira hani senin küçümsediğim 90 TL nin iki katı. asgari ücretin bir kaç katı yapar ayda bana yeter artar.
90 lirayı küçümsemiyorum ki direk sana göndermiyorum.  ben yine söylüyorum hayal görüyorsun. kiralama ücretleri mining gelirinden herzaman fazladır. Sağlam escrowdan kastın EAL herhalde rica etsek belki bi adres imzalar konu altında Smiley
newbie
July 05, 2017, 02:00:34 PM
full member
Activity: 602
Merit: 122
July 05, 2017, 01:51:21 PM
Öncelikle şu şurada dursun :

https://bitcointalksearch.org/topic/dolandrlmamak-101-1161171

Sonrasında hayırlı işler bol kazançlar.
copper member
July 05, 2017, 01:45:14 PM
Hayal dünyasında dedi şimdide 0.01 bende kalsın diyor. Yok bana güven vermedin Smiley daha bakmadan söylüyorum. Baksam da değişmez fikrim.

lan ben sana değil sen bana güven vereceksin Cheesy ben sana 0.01 0.01 gönderecem hatırladınmı Cheesy:D

edit: 90 tl için nicki bulaştırdığıma değmez ayrıca .
newbie
July 05, 2017, 01:42:50 PM
Hayal dünyasında dedi şimdide 0.01 bende kalsın diyor. Yok bana güven vermedin Smiley daha bakmadan söylüyorum. Baksam da değişmez fikrim.
copper member
July 05, 2017, 01:37:17 PM
Arkadaşlar cidden güvenilir bir ecrow bulun 0.01 göndereyim. (bu gün olmaz zaten her gün beklemekten sıkıldığım için teklif ediyorum, para pooldan yarın gelecek) ben direk escrow'a 0.01 göndereyim. Yeter ki güvenli bir escrow olsun. Açık mı buraya kadar ? Sonra siz bana 0.01 gönderin. Hiç zararınız yok. Hayal dünyasındaysam ilk seferinde 0.012 gönderirim escrowun hesabına %20 günlük kar edersiniz. Hayalimden size. Ne açıkça teklif ediyorum. Neyin hesabındasınız. Kazanıyorum ve bir süre daha bu sistem işe yarayacak sizde kazanın diyoruz. Yok hayal dünyası bilmemne.

ben şimdi bir adres imzalıycam sırf denemek için. 90 tl için beni escrow kabul edersin herhalde. zaten eğer btcyi alır kaçarsam malamat ederler negatif trusta boğarlar Smiley

edit :

-----BEGIN BITCOIN SIGNED MESSAGE-----
Bu adres @utip için escrow olarak tarafımca
 kullanılacaktır. @Sonerbo

-----BEGIN SIGNATURE-----
1Hr91wvHMhigf2MMJhFomxVXdAb63wRLhp

H3+s4dVxAdOUkqPLCM/+K8fNtzU0RQvsQt4qcZSVN/kOdnwiLhZJzOlB0Zl9GMYkiR2fGWIUnPiJZq4GD4LDZO0=
-----END BITCOIN SIGNED MESSAGE-----
Pages:
Jump to: