Pages:
Author

Topic: Borsa incelemelerim - page 2. (Read 2975 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
November 21, 2017, 01:54:28 PM
EtherDelta: Piyasaya yeni giren kripto paraların satıldığı, alt - orta seviye sayılabilecek, işlemleri yavaş güvenilirliği sorgulanan bir borsa.

demişsiniz fakat şuan piyasadaki en güvenilir borsa etherdelta. çünkü borsa tamamen decenterilazed. smart contract üzerine kurulmuş bi yapısı var. her al satta gas ödersiniz dikkat edersiniz. sebebi her trade aslında blockchain üzerinde gerçekleşiyor. bi cold storage falan yok. diğerleri gibi değil. bugün etherdelta kapansa paralarınız hala yerinde durur. çünkü paralar etherdeltada değil blockchain üzerinde.

Private keyini paylaştiğin bir borsa ayrica EtherDelta'nin cuzdanina transfer edilen kriptoparalar var yani satmak için o cüzdana transfer yapiliyor diye biliyorum. EtherDelta'da riskli.
full member
Activity: 210
Merit: 100
November 21, 2017, 08:14:40 AM
EtherDelta: Piyasaya yeni giren kripto paraların satıldığı, alt - orta seviye sayılabilecek, işlemleri yavaş güvenilirliği sorgulanan bir borsa.

demişsiniz fakat şuan piyasadaki en güvenilir borsa etherdelta. çünkü borsa tamamen decenterilazed. smart contract üzerine kurulmuş bi yapısı var. her al satta gas ödersiniz dikkat edersiniz. sebebi her trade aslında blockchain üzerinde gerçekleşiyor. bi cold storage falan yok. diğerleri gibi değil. bugün etherdelta kapansa paralarınız hala yerinde durur. çünkü paralar etherdeltada değil blockchain üzerinde.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
November 20, 2017, 09:43:02 PM
Teşekkürler elinize sağlık.Kucoini merak ediyorum açıkçası.Büyük borsalardan birine dönüşme potansiyeli olabilir mi araştırmak lazım.

Referans sistemi olan hiçbir kriptopara ya da borsa şu anki dev borsalarla boy ölçüşemeyecektir.
member
Activity: 266
Merit: 10
November 20, 2017, 01:31:19 PM
Teşekkürler elinize sağlık.Kucoini merak ediyorum açıkçası.Büyük borsalardan birine dönüşme potansiyeli olabilir mi araştırmak lazım.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
November 20, 2017, 05:27:41 AM
Borsalarda paranizi tutmayin Ledger gibi fiziksel cüzdanlar bir lüks degil, ihtiyaçtir. Eğer yatirim amaciyla burada bulunuyorsak kimse üç yil sonra cüzdanini açtiğinda boş bir cüzdanla karşilaşmak istemez.
full member
Merit: 105
November 19, 2017, 07:47:37 PM
Polo ile ilgili hiç sorun yaşamadım 2 yıldır. Cüzdana bile çekmeyi düşünmedim orada tuttum. Ama son dönemde okuduğum kadarıyla burada bir arkadaşın yüklü btc olan hesabını da dondurmuş. Destek sistemi berbatmış.
Çok güzel kaynak olmuş sık kullanılanlara ekledim.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
November 19, 2017, 07:46:34 PM
BTCTürk sistemsel hatalar çok fazla, koinimde komisyon oranları çok fazla, paribu ve koinex şuanda kullandığım yerler ve memnunum
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
November 19, 2017, 02:21:17 PM
Benim en çok tavsiye ettiğim borsa EtherDelta'dır, hiçbir borsayı kullanırken daha önce bu kadar kâr ettiğimi hatırlamıyorum. Bir coin piyasaya çıktığında yarı fiyatına topluyorum, en kötü bir anlığına ico fiyatının bir tık altına çıkıyor ve bende tam o noktaya satım emri koyuyorum. Bu şekilde kâr ettiğim onlarca proje oldu eğer ekip ölü değilse mutlaka kazanıyorum.
hero member
November 19, 2017, 08:15:36 AM
Hocam eline sağlık gayet güzel bir inceleme olduğunu düşünüyorum fakat Coinrail'den bahsedilmiş. Kore, Japon ve Çin borsaları hakkında hiçbir bilgimiz yok, borsaları merak ediyorum fakat dillerinden dolayı çok sıkıntı çekiyorum. Hacimlerini falan nereden bulabiliriz?

Borsaların hacimlerini exchangewar yazarak öğrenebilirsin fakat bu borsalar biraz yerele kaçıyor, üye olmak için oranın vatandaşı olmak ve ayrıca oraya ait bir cep telefonuna sahip olmak gerekiyor.
full member
Activity: 200
SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT
November 14, 2017, 03:58:55 AM
Hocam eline sağlık gayet güzel bir inceleme olduğunu düşünüyorum fakat Coinrail'den bahsedilmiş. Kore, Japon ve Çin borsaları hakkında hiçbir bilgimiz yok, borsaları merak ediyorum fakat dillerinden dolayı çok sıkıntı çekiyorum. Hacimlerini falan nereden bulabiliriz?
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
November 14, 2017, 03:36:55 AM
Kore borsası olarak Coinrail gümbür gümbür geliyor, yakında birçok kriptopara eklenecek gibi gözüküyor. Coinrail'e eklenecek kriptoparalar değerlenebilir, takip edin.

Coinrail'i ilk Stratis'ten duydum fakat Stratis'in Coinmarketcap listesinde hala Coinrail listelenmiş değil. Eylül ayında Stratis'in Coinrail'de listelendiği söylenmişti.

Edit: Harbiden listelenmiş şimdi gördüm; https://coinrail.co.kr/stock/strat-krw
hero member
November 14, 2017, 03:28:57 AM
Kore borsası olarak Coinrail gümbür gümbür geliyor, yakında birçok kriptopara eklenecek gibi gözüküyor. Coinrail'e eklenecek kriptoparalar değerlenebilir, takip edin.
hero member
November 01, 2017, 05:15:01 PM
Ben EtherDelta kullanırken yeni bir MyEtherWallet adresi yaratmanızı tavsiye ediyorum her ne kadar kabul edilmiş bir borsa olsada güvenlik sorunları olabilir. Private keyinizi borsa olsa dahi kimse ile paylaşmayın.
member
Activity: 365
Merit: 10
October 28, 2017, 02:44:41 PM
Faydalı bir paylaşım olmuş. Teşekkür ederim. Ben de koinim kullandım uzun süre son zamanlarda paribuya geçtim. Global borsa olarak da bittrex.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
October 28, 2017, 11:54:15 AM
geçen günlerde açılan bittürk'ü denedim.poloniexden coinlerimi getirip sattım.30 dakika içerisinde hesabıma yatırdılar.gayet hızlılar.sade tasarımı hoşuma gittiği için portföyümü buraya taşıdım.
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
October 28, 2017, 04:07:52 AM
bnb kullannince fee lerin yariya dusmesi ile binance de listede olayi hakediyor bence.
full member
Activity: 149
October 27, 2017, 11:32:06 PM
Türk borsaları arasında bende Paribu kullanıyorum en büyük tercih sebebim ise bozdurduğum Bitcoinlerin otuz dakika içinde banka hesabıma Türk Lirası olarak yatırılmasıdır ayrıca default olarak SMS Onaylı bir borsa olduğundan dolayı 2FA'dan daha güvenli buluyorum.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
October 27, 2017, 07:08:35 PM
Onlarca Türk borsasi çikti ben olsam Paribu'dan baskasini kullanmam çünkü kendi yazilimlarini yaptiklarini sanmiyorum hepsi Çin kaynakli ve açik kaynak kodlu hazir borsa scripti kullaniyor.
hero member
October 26, 2017, 09:20:47 PM
Binance gibi borsaları kullanmış değişim dolayısıyla değerlendirme yapamayacağım fakat hem bir kriptopara hemde bir token olarak ileride Lykke'nin mobil borsasını incelemeyi düşünüyorum. Bu aralar Telegram gruplarında Lykke çokça konuşuluyor en güzel özelliklerinden biri borsa üzerinden %0 komisyon alınması.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
October 26, 2017, 02:01:32 AM
Yerinde bir değerlendirme olmuş. Eline sağlık
Pages:
Jump to: