Pages:
Author

Topic: Borsa incelemelerim - page 4. (Read 2975 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
October 19, 2017, 01:49:39 AM
Binance ta güzel ama çok fazla coin yok. Pro exchange bölümü gerçekten çok güzel.
hero member
Activity: 547
Merit: 500
October 18, 2017, 11:13:33 PM
Türk borsalarından Paribu'yu kullanıyorum memnunum. Global borsalardan Bittrex, Hitbtc ve Binance'yi kullanıyorum. Özellikle Binance'den çok memnunum.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
October 18, 2017, 07:30:36 PM
Etherdelta bana göre sadece yeni çıkan coinlerin alınması için kullanılır. Şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım hocam neden güvenilirliği sıkıntılı dediniz açıkcası merak ettim  Huh Btctürk benim için paribuya rakip olabilecek bir borsaydı ama forumda bir mağdur arkadaşımız var ether eklenmesiyle ilgili.

EtherDelta tek kişi tarafından geliştirilen basit bir platform bundan dolayı pek güvenilir bulmuyorum ve EtherDelta'da kullandığım bir private keyi başka bir amaçla kullanmıyorum. Bir kriptopara bozduracaksam EtherDelta için ayrı bir cüzdan adresi oluşturuyorum.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
October 18, 2017, 07:15:55 PM
Etherdelta bana göre sadece yeni çıkan coinlerin alınması için kullanılır. Şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım hocam neden güvenilirliği sıkıntılı dediniz açıkcası merak ettim  Huh Btctürk benim için paribuya rakip olabilecek bir borsaydı ama forumda bir mağdur arkadaşımız var ether eklenmesiyle ilgili.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
October 18, 2017, 05:24:08 PM
Yeni üyeler bilmediği şeyler hakkında bana soru sorabilir, elimden geldiğince yardım edeceğim.

Türk Borsalar

Paribu: Hızlı ve rahat arayüz, hızlı para çekim işlemleri, kolay hesap onaylatma

BTCTürk: Ortalama bir arayüz, en eski ve güvenilir borsa, (ethereum eklendi/ekleniyor)

Koinim: Bitcoin'in yanında LTC alım-satım hizmeti sunuyor, genelde en pahalı borsa yani satım işlemlerinde kullanabilirsiniz.

Yabancı Borsalar

Poloniex: Berbat destek sistemi, ortalama üzeri altcoin avantajı, yüksek hacim

Bittrex: Ortalama destek sistemi, en üst seviyede altcoin avantajı, en üst hacim

Kraken: En iyi borsalar arasında, güvenilir, en sağlam destek sistemi, dezavantajı ise sınırlı sayıda altcoini bulundurması

Liqui: Piyasaya yeni giren kripto paraların satıldığı düşük seviyelerde en güzel ve en güvenilir borsa

HitBTC: Piyasaya yeni giren kripto paraların satıldığı, orta - üst seviye sayılabilecek, işlemleri hızlı güvenilir bir borsa.

EtherDelta: Piyasaya yeni giren kripto paraların satıldığı, alt - orta seviye sayılabilecek, işlemleri yavaş güvenilirliği sorgulanan bir borsa.

Benim kullandığım borsalar; Paribu, Bittrex, Kraken, Liqui, HitBTC
Pages:
Jump to: