Pages:
Author

Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada] - page 11. (Read 16372 times)

newbie
Activity: 56
Merit: 0
Hediye gönderimleri ne zaman yapılacak Smiley
newbie
Activity: 58
birçok kişi siteye girerken yavaşlıktan söz ediyor hocam siz hızlı giriyor olabilirsiniz belki ama gerçekten siteye girmede sıkıntı var .. çözülecektir muhakkak bekliyoruz sadece bildirmek istedim

Bu aralar bir çok siteye girerken sorun var, yine bazı dns ve adres limitlemeleri var sanırım.

Sanıyorum sitenin SSL sertifikasında bir problem var, yoksa açılmasını geciktirecek bir durum veya yoğunluk yok. Kısa zamanda SSL değiştirip sorunun çözülüp çözülmediğini göreceğiz. Server veya DNS/IP ile ilgili bir problem değil.
member
Activity: 98
Merit: 10
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
yaşasın bende ledger nano s kazanmışım  Grin Cheesy Grin Cheesy

davetiyeni almadın daha, nasıl kazandın Cheesy
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
Kaçırdık ya kampanyayı Smiley neyse umarım botunu istedildiği yere gelir. bol şans
member
yaşasın bende ledger nano s kazanmışım  Grin Cheesy Grin Cheesy
member
Ben bir arkadaşa davetiye kodu gönderim hardware wallet kazanıp kazanamadığını nereden öğrenebilir acaba

Evet, kampanya 50 kişiye ulaştığı anda kampanyanın sona erdiğini bildireceğiz. Kampanyaya hak kazanan kişiler sisteme girdiğinde bir uyarı ile hediye kazandığını görebilmektedir.

hocam sizezahmet birde bittrexi aktifeder misiniz  polo dan bütün tarayıcıları denememe rağmen üyelik yapamadım web cam açtırıyor falan açılmıyor doğrusu bittrex aktif olana kadar mecbur bekleyeceğim kolay gelsin
newbie
Ben bir arkadaşa davetiye kodu gönderim hardware wallet kazanıp kazanamadığını nereden öğrenebilir acaba

Evet, kampanya 50 kişiye ulaştığı anda kampanyanın sona erdiğini bildireceğiz. Kampanyaya hak kazanan kişiler sisteme girdiğinde bir uyarı ile hediye kazandığını görebilmektedir.

https://i.hizliresim.com/XErMDj.png

"1 Ocak sonrasında bütün limitler ve oranlar belirlendiğinde davetiye bulmanız veya bedelini karşılayabilmeniz güç olacaktır."

Bu öğrencileri kapsamıyor değil mi Sad

Öğrenciler için birşeyler düşüneceğiz. Sistemde hesap türlerimiz var; Standart Hesap, Gold Hesap ve Premium Hesap şeklinde. Bir tanede Öğrenci Hesabı türü ekleriz ve yetkilerini oranları ve limitleri ona göre belirleriz. Planlamasını yapacağız. Şu anda kampanya dolayısı ile yoğunluk var ve kurulumlarla ilgileniyoruz.
newbie
sanırım sadece poloniex'te çalışıyor yanlışsam düzeltin.
bunun dışında gördüğüm 1-2 ekran görüntüsüne göre anladığım : son yarım saatte %1 düştüyse al, alış fiyatının %2 üstüne sat gibi bir işlem yapıyor bot.
eğer tek yaptığı buysa benim için almaya değer bir yanı yok, bunun scriptini kendimde yazarım, bundan daha öte yapabildiği birşeyler varsa duymak isterim.

BTC/USDT botu sadece anlattığınız işlemi yapıyor ve extra bir bottur. Asıl çığır açacak olan bot Akıllı Bot'tur. Akıllı bot her saniye borsa sitesine bağlantı kurup anlık fırsatları değerlendirecektir. Hiç bir ayarı olmayacak, sadece çalıştır/durdur seçeneği olacak. Karlı işlem yakaladığı anda saniyede 6 işlemle kârlı şekilde çıkmış olacak ve satılması beklenen coin(ler) olmayacak. Anlık fırsatlarda bakiyeden örneğin 0.01 btc çıkacak 1 saniye sonra 0.01003 geri gelecek ve elde coin kalmamış olacak. Bu ticari bir açıktır ve gün içinde yüzlerce kez olmaktadır. Hiç bir riski yoktur.
member
Activity: 154
Merit: 15

"1 Ocak sonrasında bütün limitler ve oranlar belirlendiğinde davetiye bulmanız veya bedelini karşılayabilmeniz güç olacaktır."

Bu öğrencileri kapsamıyor değil mi Sad
newbie

https://i.hizliresim.com/XErMDj.png
full member
Activity: 284
Merit: 100
sanırım sadece poloniex'te çalışıyor yanlışsam düzeltin.
bunun dışında gördüğüm 1-2 ekran görüntüsüne göre anladığım : son yarım saatte %1 düştüyse al, alış fiyatının %2 üstüne sat gibi bir işlem yapıyor bot.
eğer tek yaptığı buysa benim için almaya değer bir yanı yok, bunun scriptini kendimde yazarım, bundan daha öte yapabildiği birşeyler varsa duymak isterim.
member
birçok kişi siteye girerken yavaşlıktan söz ediyor hocam siz hızlı giriyor olabilirsiniz belki ama gerçekten siteye girmede sıkıntı var .. çözülecektir muhakkak bekliyoruz sadece bildirmek istedim

Bu aralar bir çok siteye girerken sorun var, yine bazı dns ve adres limitlemeleri var sanırım.
evet bunu deyince farkettim cidden genel olarak ta sorun var
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
sistemi destekliyorum ve güveniyorum. ilgilenen arkadaşlara anlık olarak davetiye yollayabilirim, bugün sabaha kadar buradayım.(pm atana anında dönüş yapılır)
hero member

member
member
facebook Bitcoin Türkiye grubunda ve burada açıklarlar ..
hero member

Güzel soru, eskiden kulanıcı id yazıyordu resul hoca bir yerde ama şimdi yok.

Yeni üye olanlar büküyük ölçüde ilk 50 ye gireceklerdir çünkü bu duyurunun üzerinde bildiğim 10 15 kişi geldi, elini erken tutanın kazanma şansı var halen.
jr. member
Activity: 52
newbie
Activity: 56
üye olmak isteyene bende davetiye sağlayabilirim arkadaşlar
özel mesaj atınız
Pages:
Jump to: