Pages:
Author

Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada] - page 9. (Read 16372 times)

newbie
Activity: 58
Merit: 0
Yarın gece test için kullanılan anaparayı 1000 USDT olarak güncelleyeceğim ve işlem başı limiti 100 USDT olarak ayarlayacağım. Bottan, yüksek hacimlere çıktıkça alabileceğimiz performansı göreceğiz günden güne.

Şu anki güncel durum bu;
https://i.hizliresim.com/1Gl9Bj.png
full member
Activity: 392
Merit: 101
Davetiye alip aktiflestirdikten sonra life-time bir uyelik mi aliyoruz?
member
Activity: 98
Merit: 10
resul hocam size zahmet bittrexi de aktif eder misiniz
newbie
Activity: 56
Tekrar merhaba arkadaşlar
saat 14 oldu ancak halen bot aktif olmadı. kullanmak için sabırsızlanıyorum. ne zaman aktif olacak acaba çok sürmez dendi ama halen hareket yok

Kurulum islemleri devam ediyor, kampanyadan faydalanmak icin ciddi ilgi var.
Bu haliile yogunluk olusturuyor.

Bol kazanclar.

teşekkür ederim
hevesle beklemedeyiz
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
saat 14 oldu ancak halen bot aktif olmadı. kullanmak için sabırsızlanıyorum. ne zaman aktif olacak acaba çok sürmez dendi ama halen hareket yok

Kurulum islemleri devam ediyor, kampanyadan faydalanmak icin ciddi ilgi var.
Bu haliile yogunluk olusturuyor.

Bol kazanclar.
newbie
member
Activity: 314
Merit: 19
bittrex botu ne zaman aktif olacak ? kullanmayı düşünüyorum ancak poloda onaylı hesabım yok ve polonun nazını çekmek istemiyorum daha fazla.
hero member
Bu arada birşey sormak istiyorum
API tanımlarını yeni yaptım ve aktif ettiğimde "Kurulum talebiniz alınmıştır" mesajı veriyor
kurulum ne kadar zamanda gerçekleşiyor bu manuel bir işlemmidir ?

Şu anda manuel bir işlem ve işlem sırasına göre tamamlanıyor.
Çok uzun sürmez
newbie
Bu arada birşey sormak istiyorum
API tanımlarını yeni yaptım ve aktif ettiğimde "Kurulum talebiniz alınmıştır" mesajı veriyor
kurulum ne kadar zamanda gerçekleşiyor bu manuel bir işlemmidir ?
newbie
Herkese günaydın;
USDT botu için girilecek en uygun değerler nelerdir biraz anlatım yapabilirmisiniz ?
hangi değeri hangi durumda tercih etmeliyiz ? yada ilk geldiği gibimi bırakayım
newbie
Aynen para parayı çeker muhabbeti burada devreye giriyor.

Poloniex hesabım kapatılırsa cenazeme beklerim herkesi ölüm sebebi poloniex dersiniz Cheesy

Deme öyle şeyler dostum, sen bize lazımsın  Wink

Babamın sadece bitcoin kelimesini duymasında tüyleri diken diken oluyor. Hepsi yok olsa yaşatmaz beni Cheesy

Merak etme traderinfo kurtarır seni oluşabilecek olumsuzluklardan Wink
jr. member
Activity: 52

Poloniex hesabım kapatılırsa cenazeme beklerim herkesi ölüm sebebi poloniex dersiniz Cheesy

Babamın sadece bitcoin kelimesini duymasında tüyleri diken diken oluyor. Hepsi yok olsa yaşatmaz beni Cheesy
newbie

jr. member

hero member
NiceHash olayından sonra alış parametresini bu gece için yüksek tuttum, az düşerse değil çok düşerse alsın dedim.
Nolur nolmaz.
member
Activity: 98
Bittrex diyorsunuz iyi güzel de, bildiğim kadarıyla bittrex pump yapanları ve pump'a katılanları banlayacakmış. Haberin doğruluğu hakkında hiç bir bilgim yoktur. Gerçekliği varsa bittrex'i kullanmam, çok sakat bir durum oluşur.

Biraz evvel bir gurupta arkadaşımız bunu paylaştı, risk gözüyle bakacaksak arkadaşın yorumuna kulak verelim.

İyi akşamlar amerika destekli sitelerde yatırımlarınız varsa çekmenizi öneririm benim şhsi fikrim bu yakın bir tanıdığım ve benim başıma gelen bir olay vardı bu vize olayında hesaplarda bir çok kilitlenme mevcuttu vize olayı çözüldü ve bizim sıkıntılarımızda çözüldü dünya gündeminde bunu zaten yaptılar iran da 3000 kişinin hesabının kaptıldığı ve hesaplarına el konulduğunu biliyorsunuzdur ... bu son dakikada yapılan açıklama sonucunda buna Türkiyenin çok büyük tepki vereceğini biliyoruz olurda ters düşülürse bittrexs poloneix gibi amerika destekli siteler hesaplarda dondurmalar yapabilirler ki bu daha önce yaşandı bunu sizlerle paylaşmak istedim

İşe girince varımı yoğumu poloniex'e yatırmayı düşünüyordum. Umarım böyle birşey yaşanmaz babam beni öldürür galiba.
Cheesy olmaz sıkıntı inşaallah Smiley
member
Activity: 154
Merit: 15
4 gün önce 462 usd ile teste başlamıştık.

Güncel durum;

Dakika 10 ayarı mantıklı mı? Veya 30 dakika mı önerirsiniz?

Bu arada bu gidişat ile aylık 862 TL yapar. Tabi bu daha 4 günlük bir deneme ilerde daha net sonuçlar alırız.

Sermaye arttıkça kar da artar. misal bu ay 862 veriyorsa sonraki ay 1200 verir sonra 1500 sonra 2000 vs vs. Bir ayın sonucuna bakıp bileşik faiz formülü ile ortalama bir hesap yapılabilir https://bilesik-faiz-hesaplama.hesabet.com/

(bileşik faiz formülü aynı zamanda bileşik kar formülüdür)
jr. member

Güncel durum;

Dakika 10 ayarı mantıklı mı? Veya 30 dakika mı önerirsiniz?

Bu arada bu gidişat ile aylık 862 TL yapar. Tabi bu daha 4 günlük bir deneme ilerde daha net sonuçlar alırız.
newbie

Güncel durum;
https://i.hizliresim.com/Ma38nN.png
jr. member
Bittrex diyorsunuz iyi güzel de, bildiğim kadarıyla bittrex pump yapanları ve pump'a katılanları banlayacakmış. Haberin doğruluğu hakkında hiç bir bilgim yoktur. Gerçekliği varsa bittrex'i kullanmam, çok sakat bir durum oluşur.

Biraz evvel bir gurupta arkadaşımız bunu paylaştı, risk gözüyle bakacaksak arkadaşın yorumuna kulak verelim.

İyi akşamlar amerika destekli sitelerde yatırımlarınız varsa çekmenizi öneririm benim şhsi fikrim bu yakın bir tanıdığım ve benim başıma gelen bir olay vardı bu vize olayında hesaplarda bir çok kilitlenme mevcuttu vize olayı çözüldü ve bizim sıkıntılarımızda çözüldü dünya gündeminde bunu zaten yaptılar iran da 3000 kişinin hesabının kaptıldığı ve hesaplarına el konulduğunu biliyorsunuzdur ... bu son dakikada yapılan açıklama sonucunda buna Türkiyenin çok büyük tepki vereceğini biliyoruz olurda ters düşülürse bittrexs poloneix gibi amerika destekli siteler hesaplarda dondurmalar yapabilirler ki bu daha önce yaşandı bunu sizlerle paylaşmak istedim

İşe girince varımı yoğumu poloniex'e yatırmayı düşünüyordum. Umarım böyle birşey yaşanmaz babam beni öldürür galiba.
Pages:
Jump to: