Pages:
Author

Topic: Bounty den en çok kazandığınız miktar? - page 2. (Read 767 times)

member
Activity: 252
Merit: 11
en yükseği geçtim toplasan 30 $ etmiyor. en sonda kickcity geldi oda 140 tane. ico fiyatı 0,1$ mış. oda hiç bir şey yapmaz.
U20
full member
Activity: 546
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Umarım herkes kampanyalardan emeğinin karşılığını alır. Güzel başlayıp fiyaskoyla biten projelerde yok  değil. Ben girdiğim ve yaptıgım 3 çeviridende birşey alamamıştım. Keza Twitter vb.dende. Yani tamamen şans🙂 herkese bol kazançlar🙂
member
Activity: 336
Merit: 12
Benim tanık olduğum en büyük proje Bancor oldu. Forumdaki eskiler onaylarsa sevinirim.

Ha geleneksel bounty gibi olmasa da Semux candır. Sayesinde 2. el otomatik araba çektim altıma. Tutsaydım elimde şu an 0 bir volvo alırdım Smiley O yüzden kampanyası bitmesine rağmen hala imzada tutuyorum kendisini.
Bancordan ortalama 20-30bin arasında kazandı imzaya tek imza twitter ile girenler. Humaniq miydi ole bişi vardı. Onda coin cıktıktan sonra direk borsaya 10x ile girdi cok buyuk paralar kazanıldı onda da

şimdi helbizde de 10x beklentisi var ama henüz borsaya o fiyatlarda giriş yapamadı aksine 10da birine düştü Cheesy eski gelirle çok iyiymiş şimdi dediğiniz gibi kampanya başına 1000 lira gelse sevinir hale geldik iki ay uğraşıp para alamıyor olmak çok üzücü bir durum

Helbiz borsaya girdi mi yaw Smiley
full member
Activity: 630
Merit: 103
Benim tanık olduğum en büyük proje Bancor oldu. Forumdaki eskiler onaylarsa sevinirim.

Ha geleneksel bounty gibi olmasa da Semux candır. Sayesinde 2. el otomatik araba çektim altıma. Tutsaydım elimde şu an 0 bir volvo alırdım Smiley O yüzden kampanyası bitmesine rağmen hala imzada tutuyorum kendisini.
Bancordan ortalama 20-30bin arasında kazandı imzaya tek imza twitter ile girenler. Humaniq miydi ole bişi vardı. Onda coin cıktıktan sonra direk borsaya 10x ile girdi cok buyuk paralar kazanıldı onda da

şimdi helbizde de 10x beklentisi var ama henüz borsaya o fiyatlarda giriş yapamadı aksine 10da birine düştü Cheesy eski gelirle çok iyiymiş şimdi dediğiniz gibi kampanya başına 1000 lira gelse sevinir hale geldik iki ay uğraşıp para alamıyor olmak çok üzücü bir durum
newbie
Activity: 118
Merit: 0
 Çok eski bir bounty ci sayılmam. 2-3 aydır uğraşıyorum bu işle. Faucetlerle başladık.. Airdrop bounty gidiyoruz bakalım.. Cüzdanda birkaç ıvır zıvır token var. Belki ilerde birkaç dolar eder ama şu an için kaydadeğer bir kazancım olmadı.. Bitecek olan bazı bounty kampanyaları var. Onlardan umudum var hayırlısı diyelim
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Scam olmayan proje yakalamak çok zor artık. Düzgün şekilde dağıtım yapsın, borsaya girsin yeter diyoruz. 100-200 dolarlar bile güzel geliyor bazen. Eskiden olsa 0.1 BTC geldi mi beğenilmezdi. Şimdi yarım ETH yakalamak bile nimet oldu. Bounty kampanyalarındaki paranın da azalarak biteceğini söylemek yanlış olmaz.
member
Activity: 336
Merit: 12
geçen seneki gelirlerin tekrar olacagını sanmam. hele multi olanlar milyon tl civarında gelirler elde etti. imza gelirleri haftalık 100-200tl gibi rakamlarken bir anda 10a katladı. sonra multi hesaplar yeni kullanıcılar derken bu rakamlar gitgide azaldı. simdi iyi proje bulamazsanız eskisi gibi komik rakamlar kovalıyorsunuz.

Benim girdigim çoğu proje ya durdruluyor ya scam çıkıyor. Zamanında birileri testisini doldurmuşSmiley
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
geçen seneki gelirlerin tekrar olacagını sanmam. hele multi olanlar milyon tl civarında gelirler elde etti. imza gelirleri haftalık 100-200tl gibi rakamlarken bir anda 10a katladı. sonra multi hesaplar yeni kullanıcılar derken bu rakamlar gitgide azaldı. simdi iyi proje bulamazsanız eskisi gibi komik rakamlar kovalıyorsunuz.
member
Activity: 60
Merit: 10
henüz kısmet olmadı. eskiler iyi kazanmışa benziyor. bize üçün biri kalmış durumda.
newbie
Activity: 35
Bende yeni katıldım bounty kampanyalarına. İlk kazancım bakalım ne kadar olacak. Bende merakla bekliyorum
member
Activity: 239
Merit: 14
Şimdilik en fazla 600tl kazanmıstım inşallah bundan sonrakiler daha karlı olur
newbie
Activity: 140
2 dolar  Grin Grin Grin
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
oax dan idare eder miktarda kazandim ben. hala devam ediyor girmek isteyen olursa.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
1000 dolarken 1 ether kazanmıştım yaklaşık olarak birkaç ay önce. Umarım ileride daha da artar en çok kazandığım miktar.
newbie
Activity: 82
daha yeniyiz burada bakalım ilk paramızı nasıl kazanıcaz.
newbie
Activity: 56
ben yeni başladım henüz daha hiç bir şey kazanmadım günü gelince ne olacak görürüz .
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

Evet Bancor konusunda haklısın baya bırakmıştı bana hatta bug konusunda mızmızlık yapmasalardı acayip kalacaktı ama sağlık olsun Cheesy
member
Activity: 252
Merit: 10
2 aylık imza kampanyasının sonunda 65 $ lık token gelmişti. Allah bereket versin
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
0 0 0. Benim moralim de sıfır kazandığım da 0
Pages:
Jump to: