Pages:
Author

Topic: Bounty den en çok kazandığınız miktar? - page 3. (Read 767 times)

jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Dragon Coinin kampanyası iyi ödül vermiş.2 tur yapmışlardı 2 sinide kaçırdık.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Dragon coin telegram ve twitter bounty yaklaşık 400 dolar.
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
IPSX imzasından Jr. member olarak 270 dolarlık coin gelmiş..hero mero olsam nolacak demek ki Smiley
member
Activity: 238
Merit: 10
Henüz kazanamadım ama boğa sezonuna girersek tek kampanyadan 1000 TL kazanabileceğimi düşünüyorum.
hero member
Activity: 1306
Merit: 593
In #Bitcoin me trust
Forumda her gün en az 3-5 yeni imza kampanyası başlıyor ve projesi sağlam olan ICO'lardan ciddi gelir elde ediliyor. Özellikle Hero/Legendary hesaplar bu imza kampanyalarından 3-5k$ paralar kazanabiliyor. Tabi multi hesapla kazançlarını 3e 5e katlayanlar olduğunu da duymuşsunuzdur. İmza gelirleri bazıları için 9-6 mesaiden kazandıkları paradan daha büyük bir gelir kapısı haline geldi...
full member
Activity: 175
Merit: 100
Why not!
Ben daha bunu rakamlara dökemedim mew de bir sürü token var airdrop lardan gelen ama daha bir türlü satamadım etherdelta dan da hiç anlamıyorum bir ara oturup çözünce belki o zaman a kadar değerlenir...
😀😀😀
member
Activity: 137
1 yıldır piyasadayım ama işin hep trade kısmındaydım. 5-6 ay önce fırsat buldukça airdroplara girmeye başladım, bountyhivelada bounty işine girdim 1-2 aydır...Gruplarda ayda 1000 dolar vs. kazandığını söyleyenler çıkıyor, pek vaktim yok o kadar projeye girecek, bountyghiveıda pratik olduğu için seçtim, hayırlısı bakalım...
full member
Merit: 100
Tutar soylemiyim de bir projede 6 haftalik imzadan 1 yillik maasimdan fazla gelir elde etmistim.
jr. member
Activity: 206
Merit: 2
elime geçmeyen , aylardır markete girmeyen ama ico fiyatıyla girse geçecek 300 dolar ederi olan bir proje var ama muhtelemen yalan dolan  Angry , onun dışında aldığım 40 dolar oldu .
full member
Activity: 332
Merit: 108
Benim tanık olduğum en büyük proje Bancor oldu. Forumdaki eskiler onaylarsa sevinirim.

Ha geleneksel bounty gibi olmasa da Semux candır. Sayesinde 2. el otomatik araba çektim altıma. Tutsaydım elimde şu an 0 bir volvo alırdım Smiley O yüzden kampanyası bitmesine rağmen hala imzada tutuyorum kendisini.
member
Güzel bir konu ama riskili bir konu Smiley  nazar filan değer meğer.  Gerçi benim. İcin degil de sizler için diyorum daha kazanamadık malum Smiley
newbie
Activity: 168
nazar var, kem göz var  Grin buraya ve diğer postların bazılarında aynı sorular yöneltiliyor. çoğu kişi yazmıyor yalnızca okuyordur. benim yazmama gerek yok yeniyim.
full member
Activity: 616
Merit: 118
yav sizdeki de soru kazanan adam söylermi burada.  bende kaandım ama kimse kalkıp ciddi rakamları söylemez
member
Activity: 336
Merit: 12
Borsada değeri önemli miktar değil bana Waves cüzdanıma 1.000.000 coin gönderdiler:) ama projeyi ne biliyorum ne takip ediyorum artık ne olursa Smiley
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
Benim BetterBetting imza kampanyasından aldığım ödül şu anda 270 dolara denk geliyor. Uzun zamandır da Grain'le uğraşıyorum inşallah benzer bir kazancım da buradan olur  Cheesy
full member
Activity: 602
Merit: 120
Ben centra projesine gilmiştim ilk daha junior iken; ama satmadım gelenleri tanesi 4.5 dolara kadar çıkmkştı oda 1000 doları çok az geçmişti yine satmadım sonra 4.5 dolar 252 tanrsinin fiyatı oldu anlayacağın hayali bir kazanç oldu bana 😅😅
member
Activity: 448
Merit: 33
Borsaya girmemiş coinlerden kazandım saymıyorum. Çünkü ne olacakları belli değil. Belki de çöp olacaklar. O yüzden bounty den daha hiç kazanamadım Smiley
Airdroptan ise en yükseği Debitumda 12 dolar (şuan ki fiyata göre)
newbie
Activity: 150
20 dolar kazanırsam öpüp başıma koyarım valla Smiley
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
iphone 7 iyi denk geldi, bounty işi çok karışık güzel bir proje denk getirmelisin öncelikle, bence dağıttıkları miktara falan bakma. Proje iyiyse borsada harika paralar kazandırıyor zaten.
member
Activity: 336
Merit: 12
cem yılmaz gösterisinde anlattığı koltuk sayısı ile bilet parasını çarpmaktan vazgeçin artık..şu kadar kazandım bunu aldım şşunu ettim...bunları yazdıkça zombileri çekiyorsunuz..  + böyle yazmaya devam ederseniz başka yerlerin dikkatini çekeceksiniz...bırakın kimin ne kadar kazandığını artık..biraz ilerleyin..kendi ayağınıza sıkmaktan vazgeçin artık

Burası lokal konuşma üstadım asyalılar afrikalar bu pastadan pay alırken neden gariban türk milleti üç beş kuruş kazanmasın. Aç gözlü olmanın kimseye faydası yok . Belki milletimizinse ufku genişlerde boş boş işlerle zaman öldürmez.
Pages:
Jump to: