Pages:
Author

Topic: [BOUNTY] [ICO] ASTORGAME Ödül Kampanyası !!! Ödül için 3.000.000!!! - page 3. (Read 1463 times)

full member
Activity: 672
Merit: 110
cok ama cok az yatırım aldı bu saatten sonra zor . 157 eth   . 1,49 dash . 141 ltc -  2,85 btc yatırım almıs acayıp dusuk mıktar .odullerı alacagımıza bıle suphelıyım valahı.bagladık kendımızı buna aylardır ama pısman olacaz gıbı ınsallah olmayız
member
Activity: 574
Merit: 34
ICO ve Bounty 29 nisan da bitecek. Ekip şuanda 2 borsa ile görüştüğünü söylüyor. Ve umuyorum yatırım yapan arkadaşlarım var onlar için güzel olur kazanmalarını dilerim aynı şekilde bountye katılmış tüm kardeşlerim için güzel bir ıco olur. Benimde beklentim tabi ki var. Tekrar görmeyenler için paylaşıyorum.

ASTORGAME ADRESLERİ
bitcoin Addres : 14tozeJFasc15QKo6opZipa7i1yTRFmqBX

Litecoin Addres: LTwqRrHJ147SpdtrKSadWVN4RJBPBrGfgu

Dash Address:  XemzH4yfc1kgN5SvcYsWs18ZfVWa4NQFY4

Bcash Address: 17uJSnTjXuFz5Q6yPJy7G7WoVPtCAQf8JR

https://etherscan.io/address/0x81e545c4bd9e1770ad281b83507c72b904304d68

https://etherscan.io/token/0x63c94b6221b4021b564f4563ec72688655b2604a

bu adreslerden astorgame ne kadar yatırım almış bakabilirsiniz. Herkese bol kazançlar.
member
29 nisan da bitecek ıco ve bounty den faydalanın bitmeden güncel tutmak istiyorum. Katılan bir çok kişi var inşallah güzel kazanç olucak elimden geleni yapacağım. Sıkıntı yaşayan olursa bana ulaşsın.
member
29 nisana kadar bounty ICO devam ediyor. Katılanlar ve katılmak isteyenler için güncelliyorum. Herkes bol kazançlar elde etsin bunu istiyorum. Ben de kazanabilmek için çabalıyorum lütfen çok görmeyin bunu. Şikayet etmeyin herhangi bir sıkıntı varsa beni uyarın güzellikle tüm sorunları çözeriz. Katılan bir çok üye var sizlerde ilgilenin her konuda yardımcı olurum ıco ve bounty sürecinde bol kazançlar.
member
Satışlar yolunda hala güzel satışlar yapılıyor. Kampanyaları takip edin referans kampanyası geldi. Yatırım yapmayı düşünen olursa bana ulaşsın bilgi vereyim. kampanyaya katılmak isteyen varsa ulaşın her konuda yardımcı olurum.Bol kazançlar
member
ICO ya yeni referans kampanyası geldi. Twitter ve Facebook Kampanyalarında güncellemeler var  bunlara dikkat edin. Ona göre raporlama yapın  Yeni kampanyadan faydalanın ben sizlere tavsiye ediyorum sizde referans programı ile arkadaşlarınıza tavsiye edin ve satın almalarda komisyon alın herkese başarılar bol kazançlar
member
Konuyu güncel tutmak için paylaşıyorum.Hala vakit varken kampanyaya katılın derim keşke katılsaydım demek yerine iyi ki katıldım diyeceğiniz bir proje. O yüzden inceleyip size uygun bir projeye başvuru yapabilirsiniz. Diğer projelerden büyük özelliklerde farklı olduğu için kazanma şansınız daha yüksek bilgi almak isteyen herkese yardımcı olurum.
member
katılımların daha da artmasını bekliyoruz sizlerinde bu kaliteli projenin de bir parçası olması gerekli diğer oyun projelerinden açık ara önde olan bu projeyi inceleyip katılabilirsiniz.
member
Çok fazla oyun üzerine e-spor üzerine proje çıkmaya başladı bunların hepsinin iş yapması zor. Astor ekibi bana tecrübesiz gibi gözüktü takibe alalım bakalım.
Ne yönden tecrübesiz geldi ki gayet iyi projeyi daha da geliştiriyolar nisana kadar da bunun için uzattılar. Güzel satış yaptılar şimdiye kadar daha da yapıyolar diğer projelerin aksine tek bir şey üzerine değil çok fazla imkan tanıyor. yinede takip et incele ben tavsiye ederim
member
Activity: 112
Merit: 10
Çok fazla oyun üzerine e-spor üzerine proje çıkmaya başladı bunların hepsinin iş yapması zor. Astor ekibi bana tecrübesiz gibi gözüktü takibe alalım bakalım.
member
Ben inceledim  güzel bir proje ilk imza kampanyam bu olsun dedim  bunda karar kıldım yolunuz açık olsun ek ödül kısmını anlamdım imza kampanyasında yardımcı olabilirmisiniz
Hayırlı olsun hoş geldin çok iyi yaptın pişman olmazsın. Ek ödül avatar ve kişisel metin ekleyenler için Jr member üyeleri ekleyemiyor malesef yani sadece imza dan kazanabilirsin avatar full member ler için geçerli.Sıkıntı yok bu şekilde de güzel kazanırsın.Şimdiden bol kazançlar. Bir sıkıntı olursa buradan istediğini sorabilirsin.
newbie
Activity: 70
Merit: 0
Ben inceledim  güzel bir proje ilk imza kampanyam bu olsun dedim  bunda karar kıldım yolunuz açık olsun ek ödül kısmını anlamdım imza kampanyasında yardımcı olabilirmisiniz
member
Hala fırsat var ken kaçırmayın derim projenin ilerleyişi güzel ekip kaliteli iş yapıyor güzel satışlar yapılıyor kampanya kazançları da yüksek güzel tavsiye ediyorum. ilgilenen olursa bilgi almak isteyen istediğini sorabilir buradan yardımcı olurum
member
Türkçe msj kabul ediyor mu imza kampanyasında
Evet türkçe kabul ediliyor Alternatif kripto para birimleri bölümünde yayınlanması gerekli sadece  100 karakterden kısa mesajlar sayılmayacak haftada en az 10 yapıcı mesaj düşük kaliteli yayınlar, kopyalama yapıştırma ve konu dışı mesajlar sayılmayacak önemli bilgiler bunlar bunları yaptıktan sonra ödülünü alırsın
newbie
Activity: 70
Merit: 0
Türkçe msj kabul ediyor mu imza kampanyasında
member
Tüm imza kampanyasında ki member lar yeni imza güncellendi imzalarınızı şuan ki member kodlarıyla profilinize ekleyin diğer imzalarda bir değişklik yok şuan imza güncel halde  sadece profilinize yeni imzayı ekleyin

www.astorgame.com
member
Proje devam etmekte ICO nisana kadar sürecek hala kazanma şansınız var güzel yatırımlar yapılıyor nisana kadar süreceği için yatırım beklentileri olumlu yönde projeyi daha da iyi hala getirebilmek için nisana kadar uzatıldı. Sizde bu fırsattan yararlanabilirsiniz şuan  hala bonuslar ile yatırım yapabilir kampanyalardan bir şeyler kazanabilirsiniz fırsat varken geç kalmayın derim bol kazançlar
member
İmza kampanyasına halen girilebiliyor mu ? Tarih sınırı varmıydı ? ve tabi ki bu vakitten sonra girmeye değer mi ?
Daha devam ediyor tabi ki de ne kazanırsan kar dır bence değer ama senin kararın ben tavsiye ederim. Belki de kampanyaları da uzatabilirler ICO nisana kadar devam ediyor katılırsan pişman olmazsın.

İmza kampanyası için formu dolduruyordum, formda "ETH Wallet Address *
Use ONLY Ethereum Address which supports ERC20 tokens. Do not use any exchange Address. We will not be responsible for any losses." kısmına Ethereum adresi mi girmem gerekiyor ?
My ether Wallet ERC20  ethereum adresini kullan sürekli kullandığın ve kullanacığın adres olsun çünkü değiştirmeye bilirler.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
İmza kampanyasına halen girilebiliyor mu ? Tarih sınırı varmıydı ? ve tabi ki bu vakitten sonra girmeye değer mi ?
Daha devam ediyor tabi ki de ne kazanırsan kar dır bence değer ama senin kararın ben tavsiye ederim. Belki de kampanyaları da uzatabilirler ICO nisana kadar devam ediyor katılırsan pişman olmazsın.

İmza kampanyası için formu dolduruyordum, formda "ETH Wallet Address *
Use ONLY Ethereum Address which supports ERC20 tokens. Do not use any exchange Address. We will not be responsible for any losses." kısmına Ethereum adresi mi girmem gerekiyor ?
Pages:
Jump to: