Pages:
Author

Topic: [BOUNTY] [ICO] ASTORGAME Ödül Kampanyası !!! Ödül için 3.000.000!!! - page 4. (Read 1463 times)

member
Activity: 574
Merit: 34
İmza kampanyasına halen girilebiliyor mu ? Tarih sınırı varmıydı ? ve tabi ki bu vakitten sonra girmeye değer mi ?
Daha devam ediyor tabi ki de ne kazanırsan kar dır bence değer ama senin kararın ben tavsiye ederim. Belki de kampanyaları da uzatabilirler ICO nisana kadar devam ediyor katılırsan pişman olmazsın.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
İmza kampanyasına halen girilebiliyor mu ? Tarih sınırı varmıydı ? ve tabi ki bu vakitten sonra girmeye değer mi ?
member
Ön satışlar bitti ve kamu satışı başlıyor %40 bonusla en az 10 astor ile satın alabilirsiniz. Ya da ICO boyunca ödül kampanyasına Katılabilirsiniz. 26 ocak ta satın alınan astorlar herkesin hesabına dağıtılacak erc 20 tabanlı cüzdanlarda astorları göreceksiniz.
member
Ön satışlar bugün bitiyor ve 26'sında herkesin hesabına astorlar gönderilecek.Kamu satışı başlayacak ilgilenenlere duyrulur. Kampanyalar hala devam ediyor isteyen katılabilir. Bol kazançlar
member
Astorgame projesini ön plana çıkarmak ve katılımcı yatırımcılarını ilgisini çekeceğini düşündüğüm için paylaşım yapıyorum.Projeyi inceleyip araştırmanızı tavsiye ederim. Güveni ön planda tutan bir proje sizde inceleyip bunu görebilirsiniz
member
member
şimdi hesap yapalım Cheesy 3 000 000 astor dagıtcak bu vatandaslar. ımzaya 750 000 astor hayırmıslar. 1 dolardann gıtse tanesı çokusten once btc nın 1 dolardan fazla edıyordu tanesı. 750 000 dolarlık bı havuzdan bıze baya pay duser herhalde 3 000 4000 dolarlık bır odul fıyatı çökmezde eger Cheesy
Smiley valla aydınlattın aslında daha detaylı bir hesap yapmak lazım da şuan mümkün değil ama dediğin gibi baya düşer diye tahmin ediyorum bakalım hayırlısı olsun biz gereken neyse yapalım hakkımız neyse mutlaka alırız ekip sağlam  Smiley
full member
Activity: 672
Merit: 110
şimdi hesap yapalım Cheesy 3 000 000 astor dagıtcak bu vatandaslar. ımzaya 750 000 astor hayırmıslar. 1 dolardann gıtse tanesı çokusten once btc nın 1 dolardan fazla edıyordu tanesı. 750 000 dolarlık bı havuzdan bıze baya pay duser herhalde 3 000 4000 dolarlık bır odul fıyatı çökmezde eger Cheesy
member
Sürekli "en çok yatırım yapılan ve en çok ilgi gören platform" gibisinden itici cümlerle konuyu ne kadar itici bir hale getirdiğinizin farkında mısınız?
Bu neden itici gelebilir ki çünkü bu gerçek yinede rahatsız edici bir durumsa bunu kullanmaya bilirim. Telegram kanalında yapılan yatırımların kanıtları sunuluyor. Bu bilgiyi paylaşarak insanları projeden uzaklaştırmak değil projeye ilgi duymalarını istiyorum.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Sürekli "en çok yatırım yapılan ve en çok ilgi gören platform" gibisinden itici cümlerle konuyu ne kadar itici bir hale getirdiğinizin farkında mısınız?
member
en çok yatırım yapılan ve en çok ilgi gören platform astorgame in bir parçası olun ister yatırım ister kampanya katılımcısı olarak sizlerde güzel kazançlar elde edin projeyi inceleyin ve sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Kullanıcılarına bir çok imkanı güven içerisinde sunmakta olan astorgame den sizlerde memnun kalacaksınız kampanya bitmeden bir kez daha düşünün yatırımlar için bonuslar mevcut ve daha fazla kazanmak için acele edin.
member
Proje hosuma gitti bir miktar almaya niyetim var birde imza bountye katilayım dedim 14 mart diyor cok uzun geldi bana süresi 2 ay esir olmak pek kafama yatmadı acıkcası + ilk imza şeysim bide cabuk bitecek birseyler ariyorum.
Proje kaliteli kazançlı bir proje mart ayına kadar beklemek değil kazanmak önemli başka yerden kazanıp projenin tutmaması var buradan alıp tutması var biz bu kampanyadan eminiz tutacak yatırımlar çok fazla her gün daha fazla yatırımlar yapılıyor bence bir daha düşün peşini bırakma derim çabuk bitmesi önemli değil benim şuan taşıdığım imza 14.01 de ödeme yapacaktı hala ödeme mi yapmadılar kurallara uyduğum ve fazlasıyla yaptığım halde ödeme yok hala  böyle olması daha kötü sözde haftalık ödeme bence astorgame tekrar düşün
sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Proje hosuma gitti bir miktar almaya niyetim var birde imza bountye katilayım dedim 14 mart diyor cok uzun geldi bana süresi 2 ay esir olmak pek kafama yatmadı acıkcası + ilk imza şeysim bide cabuk bitecek birseyler ariyorum.
member
   102.81   ether toplamıs sımdılık bakalım ön satısttakı tokenlerı bıtırebılecekler mı.bititrirlerse basarılı olma ıhtımalllerı yukselır tabıkı gorecez bakalım ön satısın sınırına kadar bekleyecegım ben yatırım ıcın
100 000 000 tokenden satılmayan olursa onlarıda yakacaz demısler
işine karışmak gibi olmasın çok güzel bonuslar var onları kaçırma derim 2 bonus kampanyası bitti hala bonus var ama onlardan da faydalanabilirsin. satılmayan tokenler yakılacak ve başka üretilmeyecek.
member
astorgame yavaş ama sağlam adımlarla ilerliyor, genelde  bu tarz icolar 3 katına felan çıkıyor, umutluyum bende caner hocam Smiley

Crpyo Daily videosunda Astorgame'den bahsetti.Paylaşım için Teşekkürler Jason!   dakika 07:24

https://youtu.be/zitH_aSVe-E

Evet sağlam kendinden emin bir proje çünkü projenin eşi benzeri yok bu kadar seçenek sunulmamıştır diğer projeler de inan yatırımların boşa gitmez inşallah  yaptığın yatırım az değil hesapladım çok güzel bir yatırım miktarı  Smiley proje marta kadar kendisini kalıcı olarak en iyi şekilde duyuracak tanıtım videoları duyurular bunun ispatıdır zaten  Crpyo Daily biliyorsun daha proje devam ediyor ve bu sürede her geçen gün daha fazla gelişiyor yeni seçenekler ve yeni anlaşmalar yapılıyor Bize düşen neyse yapalım iyi düşünelim herşey iyi olsun senin yaptığın yatırımın kazanmasını inan senin kadar bende bekliyorum inşallah fazlasıyla kazanıcaksın dostum hakkımızda hayırlısı benim imkanım olsa inan bende büyük yatırım yapardım Smiley
full member
Activity: 672
Merit: 110
   102.81   ether toplamıs sımdılık bakalım ön satısttakı tokenlerı bıtırebılecekler mı.bititrirlerse basarılı olma ıhtımalllerı yukselır tabıkı gorecez bakalım ön satısın sınırına kadar bekleyecegım ben yatırım ıcın
100 000 000 tokenden satılmayan olursa onlarıda yakacaz demısler
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
astorgame yavaş ama sağlam adımlarla ilerliyor, genelde  bu tarz icolar 3 katına felan çıkıyor, umutluyum bende caner hocam Smiley

Crpyo Daily videosunda Astorgame'den bahsetti.Paylaşım için Teşekkürler Jason!   dakika 07:24

https://youtu.be/zitH_aSVe-E
member
member
valla ben baya yüklü miktarlık  token aldım,
o kadar proje baktım tokenloyalty , titanium da kafama yatmıştı ama, astorgame dan aldım tokeni. Umarım en azından 2 3 katına çıkar da yaptığımız yatırım boşa gitmiş olmaz  Smiley
Smiley telegram da gördüm konuşmaları yaptığın yatırım da güzel  yatırım oldu dostum inşallah kazandıracak bir şeyler proje güzel senden bir ricam var konuyu sürekli güncel tutmak için ön sıralarda kalması için hem takipte kalmış olucaksın ara ara buradan projeyle ilgili konuşabilirsin hem bu sayede proje daha da fazla tanınmış olacak projenin kalitesinin farkında olmayanlar var bunu da fark ettirelim Smiley
sr. member
Activity: 1667
Merit: 271
valla ben baya yüklü miktarlık  token aldım,
o kadar proje baktım tokenloyalty , titanium da kafama yatmıştı ama, astorgame dan aldım tokeni. Umarım en azından 2 3 katına çıkar da yaptığımız yatırım boşa gitmiş olmaz  Smiley
Pages:
Jump to: