Author

Topic: 🍀🍀 Bounty kampanje Altcoin – Signature, Telegram 🍀🍀 - page 162. (Read 84888 times)

member
Activity: 224
Merit: 12
Ovisi kakvu kampanju tražiš. Twitter, facebook, signature ili što već.
Ali kao što je kolega napisao, Bitcoinus se čini dobar projekt pa samim time i bounty kampanja.
Jedini problem je što se prijavljuje masu ljudi. U ovom trenutku preko 10.000 pa je upitno kako će se taj pool djeliti.
Ja sam trenutno u tome, ali i u Debitum-u, Cardstack, Jury.Online i još par njih.
Siglo bi bio dobar bounty ali je upitno da li će zaživjeti projekt. Nisam siguran da će baš proći pa je rizik raditi i dobiti na kraju masu bezvrijednih novčića.

legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
Ima li netko za preporučiti kakvu altcoin signature kampanju? Ova moja završava sa sutrašnjim danom pa moram početi tražiti dalje.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256

Na kraju sam se oduševio kad sam pronašao stranicu bountyhive.io koja mi se čini kao jako dobar izbor kad kreneš u potragu za novom Signature kampanjom. ICO projekti za čije se Signature koampanju brine ova stranica imaju unificirani pregled zahtjeva i vrijednosti kapanje tako da se lako dobiju osnovne informacije od kad do kad traje i koliko vrijedi Signature kapanja.
Meni je jako drago što se u svim kampanjama na ovoj stranic ne traži više od 10 postova tjedno, što su dozvoljeni postovi na lokalnom podforumu i nema onog dosadnog zahtjeva da svaki dan mora biti barem jedan post.

Nedostatak može bit što vidiš samo broj ljudi koji sudjeluju u Signature kampanji a ne vidiš koliko je kojeg ranka jer svaki rank ima svoj udio u nagradi. U Signature kapanjama mogu sudjelovati Jr. Memberi pa na više.


Da li si ikad dobio isplatu preko Bountyhive?
Jer ono što mene kod njih najviše nervira je to što ne mogu vidjeti svoj napredak i udio kako tweetam ili što već.
Kod drugih kampanja odmah vidiš kako ti se "stake" povećava dok kod njih ne mogu.
A vidio sam kako su se neki žalili zbog toga. Naime bili bi napisali tweet/post ili više ili manje ili ne bi bio priznat... no to korisnici ne bi znali nego su nastavili kampanju...tjednima... da nakraju ne bi dobili ništa jer su nešto putem falili u izvedbi a to nisu vidjeli do samog kraja.

Startao sam nedavno i ja preko bountyhive-a pa me zanima ako je netko tu dulje i stvarno vidio isplatu.
Da ne bih ostao suha kur_a na kraju.  Smiley


Ne još nisam dobio ni jednom isplatu tokena na moj ETH račun, ali danas su mi obračunati tokeni za Pindify kampanju. Trebao bih dobiti 16451 token, od toga za signature kampanju 15577 tokena i 874 tokena za Telegram kampanju.
Kako sam i pretpostavio na početku tokene za Telegram kampanju sam dobio bez da sam i jednu poruku napisao u Pindify kanalu. Zanimljivo je koliko sam tokena dobio jer sam se prijavio u drugoj polovici kampanje a dobio sam tokena više od prosjeka (prosjek bi bio 604 tokena). Što znači da ili se veliki broj korisnika nije držao uvjeta Telegram kampanje (malo vjerojatno jer si samo trebao biti u kanalu) ili se jako malo ljudi prijavilo u drugoj polovici kampanje pa je 30% udjela na kraju ispalo više nego 70% udjela.

Za signature kampanju mogu samo reći da sam dobio nešto više od prosjeka, što je ok jer sam se prema pravilima vodio kao Member korisnik kojih bi trebalo biti dosta.

Kao što sam već i pisao stvarno im nedostaje transparentnosti u kampanji, bilo bi dobro da na kraju daju barem finalnu statistiku jer ovako ostavljaju zrno sumnje da li je nagrada pošteno razdijeljena. Vjerujem da će se vremenom popraviti prikaz statistike ili će ih istisnuti neka druga stranica. Ako pažljivo pratiš, vidi se da stalno rade neke promjene pravila u hodu, tipa da će ti ažurirati rank ako se promijeni u tijeku kampanje, uveli su opasku kad počinje tjedan za koju kampanju i sl.


 
member
Activity: 224
Merit: 12

Na kraju sam se oduševio kad sam pronašao stranicu bountyhive.io koja mi se čini kao jako dobar izbor kad kreneš u potragu za novom Signature kampanjom. ICO projekti za čije se Signature koampanju brine ova stranica imaju unificirani pregled zahtjeva i vrijednosti kapanje tako da se lako dobiju osnovne informacije od kad do kad traje i koliko vrijedi Signature kapanja.
Meni je jako drago što se u svim kampanjama na ovoj stranic ne traži više od 10 postova tjedno, što su dozvoljeni postovi na lokalnom podforumu i nema onog dosadnog zahtjeva da svaki dan mora biti barem jedan post.

Nedostatak može bit što vidiš samo broj ljudi koji sudjeluju u Signature kampanji a ne vidiš koliko je kojeg ranka jer svaki rank ima svoj udio u nagradi. U Signature kapanjama mogu sudjelovati Jr. Memberi pa na više.


Da li si ikad dobio isplatu preko Bountyhive?
Jer ono što mene kod njih najviše nervira je to što ne mogu vidjeti svoj napredak i udio kako tweetam ili što već.
Kod drugih kampanja odmah vidiš kako ti se "stake" povećava dok kod njih ne mogu.
A vidio sam kako su se neki žalili zbog toga. Naime bili bi napisali tweet/post ili više ili manje ili ne bi bio priznat... no to korisnici ne bi znali nego su nastavili kampanju...tjednima... da nakraju ne bi dobili ništa jer su nešto putem falili u izvedbi a to nisu vidjeli do samog kraja.

Startao sam nedavno i ja preko bountyhive-a pa me zanima ako je netko tu dulje i stvarno vidio isplatu.
Da ne bih ostao suha kur_a na kraju.  Smiley
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
Pronašao sam jednu solidnu Signature kampanju koja počinje 28.02 i traje do 30.04.
Trenutno je aktivan njihov airdrop pa koga zanima može se i tamo prijaviti.
Radi se o Equitybase ICOu.

Predviđaju dobar nagradni fond za signature kampanju (tokena u vrijednosti od 600.000$), ne zahtijevaju pisanje puno postova i izričito navode da žele da se piše na lokalnim podforumima.
Također kampanja će biti transparentna jer su već sad objavili link gdje možete vidjeti broj prijavljenih i status.
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
Pozdrav,

Šaljem još nekoliko telegram bountyja:

FERO PROTOCOL

  • ANN
  • Bounty
  • Telegram
  • Prijava
  • Tablica - NEMA
  • Dodatna pravila: Ne; Na prijavi se ne traži ETH adresa - potrebno je pratiti mail vjerojatno će je tražiti kasnije



Property Coin



BITSCHOOL




PLENTIX


Adblurb


sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
Pozdrav, napravio sam tablicu s nekoliko telegram bounty kampanja,
Predlažem da kada se stavljaju telegram bounty kampanje da se također koristi takva forma kako bi se olakšalo prijavljivanje,
tj. kako se ne bi moralo nepotrebno tražiti informacije.
Također je ovakva forma korisna kako bi se svi mogli prijaviti na što više kampanja u što kraćem vremenu.
Na formama nema referral linkova, nego su samo linkovi potrebni za sudjelovanje u telegram kampanjama.

Otvoren sam za komentare/prijedloge za unapređenje forme.

Još jedna stvar vezana za prijave na telegram bounty kampanje.
Primjetio sam da je prilikom prijavljivanja dobro imati spremne sljedeće podatke, najbolje u txt fajlu kako bi se brzo kopirali u formulare za prijavu:
-Username sa bitcointalk foruma
-Link na profil od bitcointalk foruma
-Link na telegram profil
-Ethereum / Waves / Neo adresu
-E-mail (po meni je najbolje otvoriti e-mail samo za bounty kampanje)


ImmVRse
ANN
Bounty
Telegram
Prijava
Tablica
Dodatna pravila: Ispuniti formular https://immvr.se/ico/bounty; Ne smijete imati reklamu u imenu; Min. 1o poruka na kanalu tokom kampanje; Min. aktivnost an kanalu 2x tjedno


Open Collectors Network
ANN
Bounty
Telegram
Prijava
Tablica
Dodatna pravila: Ne


European Crypto Bank
ANN
Bounty
Telegram
Prijava
Tablica
Dodatna pravila: Aktivnost na kanalu 1x tjedno


Sponsy
ANN
Bounty
Telegram
Prijava
Tablica
Dodatna pravila: Aktivnost na kanalu 4x tjedno; Potrebno ispuniti formular s aktivnostima na Telegramu svaku subotu/nedjelju


UTEMIS
ANN
Bounty
Telegram
Prijava
Tablica
Dodatna pravila: Ne


EcoToken
ANN
Bounty
Telegram
Prijava
Tablica
Dodatna pravila: Ne
full member
Activity: 588
Merit: 103
Bojim se da bi sistem "10 poruka x broj sedmica" ljudi zloupotrebljavali, jer bi u par sedmica napucali brdo poruka i posle kulirali. Bountyhive zeli kontinuitet i ja to razumem, samo bi prijalo malo fleksibilnosti. Recimo Fiancia ima pravilo da ispadas tek ako dve sedmice zaredom ne ispunis bonus. To mi je skroz OK pravilo.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
@RegulusHr Svaka ti cast kako svuda stizes Smiley Meni si pomogao i na Bountyhive Telegram kanalu sa korisnim linkom. Zahvaljujuci tebi sam se preko njih ukljucio u svoju prvu Signature kampanju. Da li postoji neki pametan nacin da se broje poruke u Signature kampanji, ili odes na profil pa brojis od datuma poslednjeg preseka stanja?
Stvarno je nezgodno sto bas svake nedelje moras ispuniti bonus. Ako u par kampanja ostanem bez bonusa zato sto sam slucajno jedne nedelje imao 9 umesto10+ postova, odustacu potpuno od toga, sto ni njima nije u interesu. Mogli bi da im predlozimo da uvedu jednog jokera, recimo da na svakih 5 nedelja mozes da omanes jednu.

Ni blizu ne stignem sve što bih htio.
Znam dva načina i oba nisu nešto pametna, jedan je da zapišem broj poruka kad sam ušao u kampanju a drugi da brojim poruke do nekog datuma.
Bolji bi onda bio prijedlog ako već koji tjedan kiksaš da ukupno za vrijeme kampanje moraš imati 10 poruka x broj tjedana.
full member
Activity: 588
Merit: 103
@RegulusHr Svaka ti cast kako svuda stizes Smiley Meni si pomogao i na Bountyhive Telegram kanalu sa korisnim linkom. Zahvaljujuci tebi sam se preko njih ukljucio u svoju prvu Signature kampanju. Da li postoji neki pametan nacin da se broje poruke u Signature kampanji, ili odes na profil pa brojis od datuma poslednjeg preseka stanja?
Stvarno je nezgodno sto bas svake nedelje moras ispuniti bonus. Ako u par kampanja ostanem bez bonusa zato sto sam slucajno jedne nedelje imao 9 umesto10+ postova, odustacu potpuno od toga, sto ni njima nije u interesu. Mogli bi da im predlozimo da uvedu jednog jokera, recimo da na svakih 5 nedelja mozes da omanes jednu.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256

Na kraju sam se oduševio kad sam pronašao stranicu bountyhive.io koja mi se čini kao jako dobar izbor kad kreneš u potragu za novom Signature kampanjom. ICO projekti za čije se Signature koampanju brine ova stranica imaju unificirani pregled zahtjeva i vrijednosti kapanje tako da se lako dobiju osnovne informacije od kad do kad traje i koliko vrijedi Signature kapanja.
Meni je jako drago što se u svim kampanjama na ovoj stranic ne traži više od 10 postova tjedno, što su dozvoljeni postovi na lokalnom podforumu i nema onog dosadnog zahtjeva da svaki dan mora biti barem jedan post.

Nedostatak može bit što vidiš samo broj ljudi koji sudjeluju u Signature kampanji a ne vidiš koliko je kojeg ranka jer svaki rank ima svoj udio u nagradi. U Signature kapanjama mogu sudjelovati Jr. Memberi pa na više.

Tvrde da je osoblje stranice provjerilo svaki ICO koji se nalazi na njihovoj stranici kako bi izbjegli lažnjake. Ja sam gledao Bitcoinus ICO i čini mi se oko, zapravo preko njega sam i došao do bountyhive stranice.

Također obratite pažnju da njihove Telegram kampanje. Bez obzira što uputa kaže da moraš aktivno sudjelovati, kaže i da se uključuješ u raspravu samo kad misliš da će tvoj post biti koristan nekome. Kako nema nekih drugih ograničenja ja si to prevodim da bih trebao u tijeku kapanje napravit jedan ili ni jedan reply u telegram kanalu da bih zadovoljio uvijete kampanje.  Grin


Update za bountyhive.io:

Nakon što sam malo duže pratio bountyhive a i sam se pridružio jednoj njihovoj kampanji uvidio sam neke nedostatke koji se možda mogu i iskoristiti u svoju korist ako znate za njih.
1. Definitivno najveći nedostatak je što nigdje ne mogu vidjeti koliko je korisnika mojeg ranga u signature kampanji kojoj sam se pridružio, jer to direktno utječe na moj udio u nagradi. A ta tajnovitost s druge strane otvara mogućnost za špekulacije.
2. Nigdje na službenim stranicama ne piše da ako se prijaviš nakon što je prošlo pola Signature kampanje padaš u jedan Tier niže nego što bi bio da si od početka kapanje. Više o ovome  u ovome članku, svakako preporučam pročitati članak ako mislite koristit njihove kampanje. Razlog je što su krajnje pojednostavnili raspodjelu nagrada, svakom ranku (tier) daju njegov udio u nagradi i svi sudionici istog tiera dijele nagradu na jednake dijelove. Važno je samo da si se prijavio prije nego je prošlo pola kampanje. Što znači da se nema smisla prijaviti odmah na početku nego samo paziti da se prijaviš prije isteka pola kampanje.
3. Ako jedan tjedan ne zadovoljiš uvijete kampanje ne dobivaš ništa. To se da iz čitati iz odgovora koji je na Telegramu dobio korisnik Ime i Prezime..

newbie
Activity: 90
Merit: 0
Evo jedna Bounty kampanja koju sam greškom objavio na glavnom forumu umjesto ovdje

https://bitcointalksearch.org/topic/m.30306391
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
Ili da jednostavno nadjete nekolicinu dobrih i pouzdanih bounty managera, i pratite sta novo stavljaju.
Neki od njih koje ja pratim imaju elitnu klijentelu, i tu nagrade budu jebene

Možda da nas uputiš na neke bounty managere? Ja do sad nisam obraćao pozornost na bounty managere tako da ne znam ni jednog kojeg bih pratio a da je dobar za altcoinove.

Koliko sam pratio po forumu ovo su dosta cijenjeni bounty manageri:
https://bitcointalksearch.org/user/sylon-112240
https://bitcointalksearch.org/user/atriz-135920

Najbolje ti je otići na njihov profil i kliknuti na "Show the last posts of this person" pa će ti prikazati najnovije bountyje.

Mislim da je odabir dobrog bounty managera za signature kampanju dosta bitan, jer su to ipak ljudi s iskustvom i (nadam se) ipak rade neku provjeru da nije riječ o scam coinu/tokenu.

Ja sam se nažalost opekao na prvoj signature bounty kampanji, tako da do daljnjega radim sig. bounty samo kod gore navedene gospode:)
member
Activity: 154
Merit: 12
Evo ja sam pronašao jednog na telegramu, mislim da je vodio par popularnih kampanja, pogledajte
https://t.me/smauni_bounty
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
Ili da jednostavno nadjete nekolicinu dobrih i pouzdanih bounty managera, i pratite sta novo stavljaju.
Neki od njih koje ja pratim imaju elitnu klijentelu, i tu nagrade budu jebene

Možda da nas uputiš na neke bounty managere? Ja do sad nisam obraćao pozornost na bounty managere tako da ne znam ni jednog kojeg bih pratio a da je dobar za altcoinove.

Možda se boji da ćemo navaliti na kampanje tih kvalitetnih menadžera pa se on neće stići prijaviti  Grin
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
Ili da jednostavno nadjete nekolicinu dobrih i pouzdanih bounty managera, i pratite sta novo stavljaju.
Neki od njih koje ja pratim imaju elitnu klijentelu, i tu nagrade budu jebene

Možda da nas uputiš na neke bounty managere? Ja do sad nisam obraćao pozornost na bounty managere tako da ne znam ni jednog kojeg bih pratio a da je dobar za altcoinove.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Ili da jednostavno nadjete nekolicinu dobrih i pouzdanih bounty managera, i pratite sta novo stavljaju.
Neki od njih koje ja pratim imaju elitnu klijentelu, i tu nagrade budu jebene
member
Activity: 154
Merit: 12
Kako smo u temi Airdropovi počeli pisati sve i svašta odlučio sam otvoriti novu temu posvećenu Bounty nagradama za tokene i altcoinove.

Molim da kad u ovu temu stavljate link na neku kampanju da i malo opišete o čemu se radi.

Danas cijeli dan istražujem kojoj ću se sljedećoj Signature kampanji pridružiti. Pronašao sam nekoliko zanimljivih ICOa ali u pravilu su zahtjevi na broj postova koje postavljaju previsoki za mene ili ne dozvoljavaju pisanje na lokalnom podforumu. Recimo jedna dobra Signature kapanja (moje osobno mišljenje) koja ima veliku nazivnu vrijednost (daju tokena u protuvrijednosti od 1300 ETH) dodijeljenu za Signature kampanju je BitNautic.io, no zahtjeva 20 postova tjedno i traje do 15.06.2018. Obratite pažnju na njihovu Telegram kampanju, bez obzira što kažu da moraš biti aktivan mislim da možete biti samo u njihovom kanalu i sudjelovat ćete u Bounty nagradi.

Na kraju sam se oduševio kad sam pronašao stranicu bountyhive.io koja mi se čini kao jako dobar izbor kad kreneš u potragu za novom Signature kampanjom. ICO projekti za čije se Signature koampanju brine ova stranica imaju unificirani pregled zahtjeva i vrijednosti kapanje tako da se lako dobiju osnovne informacije od kad do kad traje i koliko vrijedi Signature kapanja.
Meni je jako drago što se u svim kampanjama na ovoj stranic ne traži više od 10 postova tjedno, što su dozvoljeni postovi na lokalnom podforumu i nema onog dosadnog zahtjeva da svaki dan mora biti barem jedan post.

Nedostatak može bit što vidiš samo broj ljudi koji sudjeluju u Signature kampanji a ne vidiš koliko je kojeg ranka jer svaki rank ima svoj udio u nagradi. U Signature kapanjama mogu sudjelovati Jr. Memberi pa na više.

Tvrde da je osoblje stranice provjerilo svaki ICO koji se nalazi na njihovoj stranici kako bi izbjegli lažnjake. Ja sam gledao Bitcoinus ICO i čini mi se oko, zapravo preko njega sam i došao do bountyhive stranice.

Također obratite pažnju da njihove Telegram kampanje. Bez obzira što uputa kaže da moraš aktivno sudjelovati, kaže i da se uključuješ u raspravu samo kad misliš da će tvoj post biti koristan nekome. Kako nema nekih drugih ograničenja ja si to prevodim da bih trebao u tijeku kapanje napravit jedan ili ni jedan reply u telegram kanalu da bih zadovoljio uvijete kampanje.  Grin

Za one koji su željni dalje istraživati signature kapanje dobre stranice su bountiesalert.com, bountylord.com i naravno Bitcoin Forum > Alternate cryptocurrencies > Marketplace (Altcoins) > Bounties (Altcoins).

Bas sam nedavno bio otkrio bountyhive, ali sam zaboravio napisat i slao sam poruku slackovicu, za koju ću se kampanju prijaviti, i onda sam ostao u ovoj Lympo kampanji, ali svaka čast na threadu, ovaj je bas pozitivna promjena na hrvatskom podforumu Smiley Evo jedan merit, samo toliko imam Sad
full member
Activity: 574
Merit: 139
E taj bounty lord je pravi za bountije jer točno piše koliki je nagradni fond i do kad ICO traje, a u altcoins-bounty je gotovo nemoguće to vidjeti bez da provedete hrpu sati otvarajući i klikajući jedan po jedan bounty a ima ih hrpa gotovih. Jednostavna eliminacija loših bountija i onda eliminirate projekte koji su po vama "loši".

Što je meni recimo bitno je dobar nagradni fond, znači mora biti iznad 1%, sve ispod ne prihvaćam jer bude to i previše sudionika pa se sve to nekako svede na minimalnu nagradu.

Ne valja sudjelovati predugo u kampanji iz jednostavnog razloga što se stvarno može dogoditi da ste uletili u čistu prevaru, ili da će vam promjeniti pravila bountija poslije kampanje kao što se meni dogodilo sa cartaxy pa sam popušio kitu za šta ja znam dva mjeseca dobio bar 5 puta manje tokena od koliko je trebalo biti podijeljeno i zaradio dobrih 50-60$.  Undecided
A s druge strane sam sudjelovao u Titanium bountiju samo 2 tjedna i dobio oko 5K tokena čija je cijena bila oko 0.00014 BTC kad sam ih mjenjao u bitcoine.  Cheesy
Nije čak ni loše pričekati da prođe pre-ICO pa vidjeti kako investitori razmišljaju pa onda uletiti u bounty.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
Ajde, kad sam već bio offtopic u Airdrop thread-u da i ovdje napišem. Kad mi je prestala signature kampanja u kojoj sam sudjelovao, nekoliko tjedana sam potrošio na traženje signature kampanje u kojoj plaćaju BTC-om. Moj savjet svima je da ne trošite vrijeme na to jer takvih kampanja jednostavno nema. Odnosno, ili su pune pa ne primaju nove članove ili ako se pojavi neka nova, napuni se u roku od sat vremena i nemoguće se prijaviti. Zbog toga je najbolje izabrati neku altcoin signature kampanju. Istina, uvijek postoji rizik da na kraju nećete dobiti isplatu, ali to je jednostavno rizik kojeg su svi svjesni.

Ja bih samo dodao da ako je moguće birate altcoin kampanje koje plaćaju svaki tjedan, a ne tek na kraju ICOa, ako takve uopće postoje. Jer ako ICO ne dostigne soft limit pare sigurno nećete vidjeti. Čini mi se da ste pisali o nekoj baš takvoj u drugoj temi s airdropovima, pa ih valda ipak ima.

Dobra ideja za temu ReglusHr. Trebala bi pomoći većini ljudi na ovom našem forumu. Meni na svu sreću za sada ne treba Smiley

Sumnjam da takva kampanja postoji. Većina signature kampanja je za popularizaciju ICO-a. Kad bi podijelili tokene prije ICO-a (kao što je napravio Oyster Pearl), onda bi ljudi dumpali tokene na EtherDelti i ostalim burzama na kojima se može trgovati prije službenog listanja. To bi rezultiralo manjom cijenom tokena nego što je ICO cijena pa bi ICO propao.
Netko je spomenuo da se u smart contract može staviti datum otkad se tokeni mogu prodavati. Ali ako ne možeš prodati tokene, a ICO ne dostigne soft limit, neće biti ni potražnje za tim tokenima pa je isto kao da tokeni nisu niti isplaćeni (jer će vrijediti $0).
Jump to: