Pages:
Author

Topic: BOUNTY KAMPANYALARINDA SAHTEKARLARA DİKKAT - page 4. (Read 511 times)

newbie
Activity: 84
Merit: 0
 Benimde geçen öyle birşey başıma geldi.Airdropa gireyim derken başkası tarafından kullanılıyor dedi.Bende çaktım durumu.Ondan sonra girdiğim her bounthy ve airdropun kalitesini kontrol etmeye başladım.
member
Activity: 532
Merit: 12
Hasyurt arkadaşım 2 ay önce bu konuyu dile getirip herkesi uyarmıştım.Bu tür sahtekarlıkların kralı dönüyor. Hem airdrop hem de bounty kampanyalarında. Bounty yönetici ile de görüştüm cevap bile vermedi.. EFS ye de yazdım bununla baş etmek imkansız dedi.
Başlık burada: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3251480.60

evet daha önce bende bu arkadaşın başlık açtığını biliyorum. bu tarz durumları ancak bounty yi yöneten kişiye şikayet edince çözüm olur. eğer imkan varsa bu tarz kişileri bloklamak lazım ki forumu kirletmesinler. zaten bu ibneliği yapanın en az 3-5 tane multi hesabı vardır zaten. umarım başlığı açan arkadaş çözüm bulabilir...
member
Activity: 322
Merit: 23
Hasyurt arkadaşım 2 ay önce bu konuyu dile getirip herkesi uyarmıştım.Bu tür sahtekarlıkların kralı dönüyor. Hem airdrop hem de bounty kampanyalarında. Bounty yönetici ile de görüştüm cevap bile vermedi.. EFS ye de yazdım bununla baş etmek imkansız dedi.
Başlık burada: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3251480.60
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Bu durum sık yaşanan bir durum malesef. Araştırsak hepimizin kullanıcı adını kullanan birileri vardır. Forumdan kullanıcı adlarını seçiyorlarmış. Şikayet ederek iyi etmişsin, umarım ilgilenirler.
newbie
Activity: 191
Merit: 0
Ben de airdroplara katılmaya başladığımda mailimi telegramımı twitterımı o kadar çok yere verdimki araştırsam kesin böyle bir şeye denk gelirim.
full member
Activity: 602
Merit: 118
biraz önce peru coin in bountylerine katıldım. daha sonra spreadsheeti kontrol edeyim istedim. control F yaptım (belki bilmeyenler olur adını o kadar kişi içinden bulması kolay olsun diye yazdım) bir de ne göreyim daha önce benim forum kullanıcı adım ile başka birisi kayıt olmuş. kontrol ettim bir tane zenci piç (küfür için kusura bakmayın) hatta bununla yetinmemiş benim telegram kullanıcı adımı bile kullanmış ve twitter bounty sine katılmış. bir başka kullacını da telegram bountysine katılmış  o da başka kişi. forum direkt mesaj ile yönetici arkadaşa mesaj attım. tabi çeviri kullandım umarım sonuca ulaşabilirim. belki sizinde başınıza gelebilir. dikkatli olun. herkese bereketli kazançlar dilerim
Pages:
Jump to: